Command And Conquer 3 Kanes Wrath - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command And Conquer 3 Kanes Wrath

darkman

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה רוצה מידע אודות חבילת ההרחבה, הנה מה שידוע לי:

המשחק מוסיף 2 Factions חדשים לכל צבא:

יש 2 factions חדשים לצבא של הNOD [לא זוכר איך קוראים להם...לאחד מהם קוראים BLACK HAND]...כל פאקשן מרכז ביחידות חדשות אחרות ובטקטיקה אחרת...הבלאק הנד ככה לדוגמא מתמקדים ביותר כוח ברוטאלי ופחות מבוססים על הSTEALTH שמאפיין את הנוד...

יש 2 factions חדשים לצבא של הGDI

ו-2 factions חדשים לSCRIIN - הTRAVLER 59 וREAPER 17...

מעבר לתת-צבאות החדשים, יש גם EPIC UNITS חדשים - מעין יחידות עילית מטורפות שעולות הון-תועפות ולוקח 200 שנה לייצר אותך, אבל כשאתה מייצר יחידה כזו - אתה יכול להשמיד צבא שלם...

לGDI יש מעין MAMMOTH TANK חדש, שמכיל איזה 6 תותחי ION, ומכיל 4 מקומות לביצורי חיילים והחלק הכי מגניב - אתה יכול לעלות איתו על שדה טיבריום והוא יתחיל לקצור לך טיביריום ויזרים את זה מידית ככסף אליך [מבלי הצורך ללכת לריפיינרי]

לNOD יש חדש שקוראים לו Redeemer - משהו ענקי ומטורף שמעבר לנשקים המטורפים שלו יש לו מה שנקרה Rage generator...במידה וזה מופעל, זה גורם לכל היחידות אויב שסביבו להתבלבל ולתקוף את מה שנמצא מסביבן, מבלי להבדיל בין אויב לחבר.

לSCRIIN יש עכביש ענקי חדש שאין לי מושג מה הוא עושה, אבל הוא מסוגל לקחת יחידות הרוסות בשטח ולהמיר אותן לכסף באופן מיידי.

חוץ מזה, יש גם משימות סינגל [מן הסתם..] בעלילה של הסינגל אתה תלווה את הNOD לאורך מספר עשורים...במקום להמשיך את העלילה מהנקודה של המשחק הקודם, בצ'פטר אחד המשחק ייקח אותך עשרות שנים אחורה למלחמת הטיביריום השניה...בצ'פטר 2 אתה תשחק באירועים שקרו במקביל למשחק הקודם [ מעין השלמת חורים בעלילה] ו בצ'פטר 3 אתה תשחק 6 שנים אחרי מלחמת הטיביריום השלישית [כלומר - 6 שנים אחרי סוף המשחק הקודם]..ומובטח לנו משהו מטורף ב"עתיד" הזה.

חוץ מזה, המשחק יציע מוד משחק חדש לסינגל שנקרא Global conquest - מעין כיבוש עולמי...מפת העולם תהיה פרושה בפניך ומטרתך תהיה להשתלט על העולם תוך שאתה נלחם במקביל בסקרין ובג'ידיאיי...המצב משחק הזה הוא לא לינארי ואתה תחליט איזה אדמות לכבוש ומתי...כמובן שבמקביל שני הצבאות האחרים גם הם יתקפו ויילחמו...בקיצור - מעין מצב משחק אסטרטגייה שמעבר ללוחמה ע"פ השטח, תצטרך לנקוט בטקטיקת כיבוש חכמה.

כמובן שיש גם מולטיפלייר עם כל היחידות החדשות והתת-צבאות החדשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל שהסרטים באים בשפות שונות. יש גרסה מיוחדת רק באנגלית ששוקלת רק 4.

נראה לי שאני באמת אקנה את המשחק בשביל המולטיפלייר. הבנתי שזה אמור לעלות איזה 130 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...