בעיית מתאם אלחוטי(או, אני רוצה להתאבד) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית מתאם אלחוטי(או, אני רוצה להתאבד)

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלומות חברי הזון,

יש לי בעיה מטומטמת ומתסכלת גם יחד.

התייאשתי מלנסות לפתור אותן לבדי, ומכיוון שאני לא מוכן לשלם 12 ש"ח בחודש לתמיכה הטכנית של ברשת האלחוטית(כי אני הולך להשתמש בה רק פעם אחת) לא נותר לי לאן לפנות מאשר לכאן.

אז ככה,

יש בביתי אלחוטית, הראוטר הוא של ROTAL.

כמו כן, יש לנו לפטופ אחד ישן שאין לו כרטיס מובנה, ולכן קיבלנו מאנשי בזק מתאם המתחבר בUSB(דגם: ROTAL WLAN DRUC-U3).

הרשת היא מאובטחת בWAP(או WEP) עם קוד גישה בלבד(מאוד פשוט גם).

כל המחשבים מתחברים לרשת באופן נפלא בעזרת הקוד גישה, חוץ מהלפטופ עם המתאם.

הבעיה היא, שהוא פשוט נורא מסובך(אני חושב).

הוא(הלפטופ עם המתאם) מתחבר לרשת אלחוטית שכנה(לא שלי) אשר לא מאובטחת, אך כאשר אני מנסה להתחבר לרשת שלי הוא מראה לי חלון עם יותר אפשרויות מהגלות, ואני פשוט לא מצליח להתחבר, אני לא מצליח בכלל לקבל את חלון הכנסת הסיסמה.

הבנתי שיש אולי דרך אחרת להתחבר בעזרת המתאם מאשר עם התוכנה של המתאם.

אנא עזרו לי, בא לי לרטש את הלפטופ כבר!

תודה מראש לעוזרים :D

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני משתמש בWZC?

שמע אני עכשיו מנחש אבל תשנה את ה-encryption type ל-psk אם יש לך שם ואז אתה תוכל להכניס סיסמא.

ניסיתי לעשות את זה, ואז יש שתי אפשרויות של Encryption: או AES או TKIP, בשתיהן יש לי אפשרות לשים סיסמה(או Secret Shared Key), אני שם את הסיסמא, לוחץ OK וApply וכלום לא קורה.... =/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסגור את התוכנה

תפעיל את שרות wireless zero configuration בתוך services

תעשה קליק ימין על wireless network connection בחיבורי ותכנס ללשונית wireless networks Uתראה שמסומן בV שחלונות מנהל את הרשתות האלחוטיות.

לאחר כל זה קליק ימין על הסמל של רשתות אלחוטיות בסרגל משימות או חיבורי והצג אלחוטיות ותתחבר לרשת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Services? ???

ג'וניפוני TO THE RESCUE:

כפתור ימני על "המחשב שלי" -> "ניהול" -> "שירותים וישומים" -> "שירותים" -> "WIRELESS ZERO CONFIGURATION"

ועכשיו המושגים באנגלית

"my computer" -> "manage" -> "services and applications" -> "services" -> "wireless zero configuration

ורק כדי לתקן טעות מהפוסט הראשון - התמיכה לא עולה 12 ש"ח לחודש אלא 9.90 או 7 ש"ח לחודש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...