מבקש המלצה למשחקי PS3 - MUST HAVE GAMES - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למשחקי PS3 - MUST HAVE GAMES

huber

Recommended Posts

בימים הקרובים אני מזמין מחול PS3. כדי לא לקבל את המכשיר "עקר" ומשעמם - צריך כמובן לרכוש משחקים. אשמח לקבל המלצות לכמה "משחקי חובה", כאלו שיעסיקו אותי כמה שיותר. קחו בחשבון כמה דברים:

1. יש לי מחשב בבית ככה שבהרבה מאוד משחקים שיצאו ל PS3 וגם למחשב כבר שיחקתי (כנראה בכולם).

2. אני לא אוהב מירוצים ומשחקי . העדפה חזקה ל RPG, שוטרים וכו.

אשמח לשמוע את דעתכם - רצוי ממשיהו שמשחק במשחקים הללו כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי אצל חבר שלי את המשחק Uncharted: Drake's Fortune ולפי דעתי זה משחק מדהים! אם זה בגרפיקה, אם זה בדיבוב המדויק והמותאם באופן מושלם לשפת הגוף של הדמויות, אם זה בעלילה ומה שלפי דעתי הכי חשוב - המשחקיות, כיף לא נורמלי. ובכן זו רק דעתי... תהנה עם ה-PS3 החדש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ratchet and clank tools of destruction

Oblivion - אם לא שיחקת

Ninja Gaiden sigma

Burnout - לא בדיוק מירוצים , מעולה

Lego - the complete trilogy - אם לא שיחקת.

זה ככה בשלוף ובצמצום משחקים שאני אוהב ואתה לא.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת תם - לכל המשחקים יש דמואים להתנסות או שאני פשוט מהמר ואם לא אהבתי את המשחק נתקעתי איתו?

שאלה נוספת - יש למכשיר דפדפן? ז"א ניתן לגלוש לאתרים כמו במחשב כמו למשל ל YOUTUBE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכל המשחקים יש DEMOים , אבל לחלק גדול יש.

ובקשר לדפדפן - אכן יש כמו במחשב ואין בעיה לגלוש איתו - קח בחשבון שאין פונטים בעברית (מבאס מאוד) , יש תמיכה לעכבר ומקלדת (USB או BLUETOOTH) - עובד נהדר.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מקלדת ועכבר או שיש סטים יעודיים ל PS3? הדפדפן הנ"ל תומך בכל האתרים (בלי עיברית כמובן) ובכל התקנים (פלאש למשל - "אתהצינור" בעיקר)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן - כל מקלדת ועכבר יתאימו (נו טוב , כאלה של תחנות עבודה סאן לא יתאימו - חיבורים שונים :) )

לשאלתך - כן אתהצינור (גדול ד"א - אני אאמץ את זה בעבודה) פועל.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.trustedreviews.com/gaming/review/2008/03/19/Pain/p1

:xyxthumbs:

בכל מקרה אני אחכה לקונסולה ואוריד דמואים לפני רכישה - לא בא לי להיתקע עם מוצר של 200 שח שאין לו שימוש.

שמתם לב שבארץ משחקים יד שנייה עולים יותר מחדשים בחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...