המחשב אינו עולה לאחר ניקוי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב אינו עולה לאחר ניקוי

shimon23

Recommended Posts

פתחתי מחשב לצורך ניקוי, שאבתי ממנו את הטונות של אבק שהיו בו וניסיתי גם לנקות את

הגוף קירור של המעבד, למרות שלא הצלחתי להזיז אותו.

לאחר מכן ניסיתי להפעיל את המחשב שוב, והוא לא עולה. המחשב נדלק,(המאוורר של המעבד עובד) אבל

לא רואים כלום על המסך והוא נכבה לאחר כ-10 שניות. בפעמים אחרות פשוט נורת ההדלקה נדלקת באדום במקום

בירוק, וגם לאחר זמן רב לא רואים תמונה במסך. האם ייתכן שהמעבד/לוח אם נפגעו למרות שלא

נגעתי ישירות במעבד? ד"א אני לא שומע שום צליל מיוחד או צפצופים.

המעבד הוא P4 2.8 ולוח האם P4P800-E Deluxe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר כזה דבר.. שכח לרגע מהניקוי שעשית.. אם אתה מדליק את המחשב ולאחר 10 שניות הוא נכבה לך..

אז הייתי הולך בכיוון של בעיה עם המעבד.

לדעתי ומניסיון דומה לבעיה שלך תבדוק שיש משחה תרמית על המעבד ועל המאוורר .. יכול להיות שצריך לשים שוב משחה חדשה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם עכשיו המחשב לא נכבה, אך עדיין נורת ההפעלה דולקת באדום במקום ירוק, וזה לא תקין ואין שום תמונה במסך.

שיחקתי עם הזכרונות והוצאתי את המעבד והחזרתי אותו (ד"א כל הפינים שלמים) ועדיין המצב זהה.

באמת המשחה הטרמית שם נראית במצב די רע, אבל המחשב לא אמור לעלות בכל אופן ואולי רק להתחמם יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, ... על כל מקרה שים משחה תרמית.. זה ממש לא יזיק ואולי יפתור לך את הבעיה!

ותבדוק עוד משהו נוסף.. עם הכרטיס מסך שלך הוא PCI ולא ON BOARD אז תשים גם משחה תרמית במאוורר של הכרטיס זה יפתור לך את הבעיה !

שוב פעם.. מניסיון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק אולי יש פינים של המעבד שהתעקמו בכל זאת, או שפגעת ברכיב אלקטרוני כלשהו על לוח האם שמוסתר ע"י חלק אחר ולכן לא הבחנת בזה.

בכל מקרה את פנים המארז מנקים רק ע"י ספריי דחוס בלחץ אוויר ולא ע"י שואב אבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק אולי יש פינים של המעבד שהתעקמו בכל זאת, או שפגעת ברכיב אלקטרוני כלשהו על לוח האם שמוסתר ע"י חלק אחר ולכן לא הבחנת בזה.

בכל מקרה את פנים המארז מנקים רק ע"י ספריי דחוס בלחץ אוויר ולא ע"י שואב אבק.

למה לא עם שואב אבק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי בדיוק אותו דבר רק שאצלי שמעתי צפצופים

בסופו של דבר התברר שנכנס לי לכלוך לסלוט של הזכרון

תשחק עם הסטיקים של הזכרון תוציא את כולם ותבדוק אחד אחד כל פעם בסלוט אחר ככה תשלול או את הסלוטים או את הסטיקים של הזכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...