windowa עזרה דחופה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windowa עזרה דחופה

nimrods

Recommended Posts

שלום לכולם יש לי בעייה במחשב שאי מפעיל מחדש או מדליק את המחשב לפני שהוא ניכנס לwindows הוא רושם לי משהו כזה שהwindows מזויף או משהו כזה מה עלי לעשות וגם לפני שבוע ככה זה לי היה לי ומאז שיש לי את זה אז לפני שהוא נכנס לwimdows הוא עושה לי שם המחשב או משהו כזה וסיסמא

מה אני צריך לעשות...??

תודה מראש לעוזרים...!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשום בדיוק מה שהוא רושם לך. תיהיה דייקן יותר ואנשים יוכלו לעזור לך!

בכל מקרה אם מופיע לך משהו מהמשפט הבא-" genuine advantage " אז...

עשית עידכונים של והם זיהו שהמערכת הפעלה שלך אינה חוקית!

כמה משתמשים מוגדרים אצלך במחשב... ? ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קניתי את המחשב אם מערכת הפעלה שקניתי את המחשב נסעתי לדוד שלי כי לו היה מערכת הפעלה אז הוא כבר היתקין לי את המערכת..!

וזה רושם לי ככה בסרגל למטה אם כוכב כזה(ייתכן שנפעת מזיוף תוכנה) ושאני לוחץ על זה זה מתקין לי משהו ושאני לוחף הבא זה רושם לי (ההתקנה נכשלה ובקטן ההתקנה נכשלה העתקת הקבצים נכשלה [שגיאה: 0x80070003]

ובחלון רשום(מתקין יישום plug-in של genuine advantage

מה זה אומר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... אבל זה שדוד שלך קנה חדש וקיבל עם זה SERIAL KEY, מבחינת מיקרוסופט זה לא אומר

שגם אתה רשאי להתקין עם SERIAL שלו !

מה שקרה התקנת ועשית עידכונים של מיקרוסופט וחלק מהעידכונים היו בטוח- genuine advantage

לכן אתה בבעיה...

אם מבעוד מועד התקנת במחשב עוד משתמשים(USERS) אז אולי יש לי פתרון בשבילך.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... אבל זה שדוד שלך קנה חדש וקיבל עם זה SERIAL KEY, מבחינת מיקרוסופט זה לא אומר

שגם אתה רשאי להתקין עם SERIAL שלו !

מה שקרה התקנת ועשית עידכונים של מיקרוסופט וחלק מהעידכונים היו בטוח- genuine advantage

לכן אתה בבעיה...

אם מבעוד מועד התקנת במחשב עוד משתמשים(USERS) אז אולי יש לי פתרון בשבילך.!

כן genuine advantage זה הבעייה

ומה הפתרון שלך בשבילי??

תודה לעוזרים...!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקרה זה שהעידכון חל על אותו משתמש שהוריד אותו לכן הייתי ממליץ לך להכנס למחשב בתור Administator ולמחוק את

המשתמש שעליו חל הבעיה .

ותמשיך לעבוד כרגיל ..

לחבר אחר קרה משהו דומה והמזל שהיה לו עוד משתמשים במחשב אחרת הוא היה אוכל אותה כי את המשתמש של עצמו הוא חסם לחלוטין !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקרה זה שהעידכון חל על אותו משתמש שהוריד אותו לכן הייתי ממליץ לך להכנס למחשב בתור Administator ולמחוק את

המשתמש שעליו חל הבעיה .

ותמשיך לעבוד כרגיל ..

לחבר אחר קרה משהו דומה והמזל שהיה לו עוד משתמשים במחשב אחרת הוא היה אוכל אותה כי את המשתמש של עצמו הוא חסם לחלוטין !

אני נכנס למחשב בתור Administator ואין לי עוד משתמשים על המחשב יש לי רק guest שרשום מתחת (חשבון guest אינו פועל)

אויי איזה סיפור זה..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם רעיון.. תנסה להכנס במצב בטוח - SAFE MODE , ותיצור משתמש חדש ותעשה גם במסך של חשבונות משתמשים

שיופיע לך תפריט ה-WELLCOME SCRIN, ותראה אם זה יאפשר לך את הכניסה ולמצב במצב רגיל.

לא ניסיתי את זה אבל רעיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...