צריך הצעה לבניית משחק/תוכנה קטנה ב JAVA + מה דעתכם על האיקס עיגול שלי? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך הצעה לבניית משחק/תוכנה קטנה ב JAVA + מה דעתכם על האיקס עיגול שלי?

Alex89

Recommended Posts

לא מזמן בניתי משחק איקס עיגול (איקס מיקס דריקס). אשמח אם תגידו מה דעתכם: קישור להורדה

איזה עוד משחקים אפשר לבנות באותו סגנון ב JAVA (משהוא לא מסובך מדיי ולא גדול מדיי עם או בלי)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, יצא מגניב

אם יש לך ידע ב-Thread ו-KeyListener, תבנה איזה משחקון סנייק - זה אימון טוב

הנה דוגמא למה שאני בניתי לא מזמן [התחלתי ג'אווה השנה, כיתה י"א], קובץ JAR וגם קבצי JAVA

http://rapidshare.com/files/100308750/JWhite_Dot_Eating_Gray_Dots_1.0.rar.html

זה כתוב דיי מבולגן וחרא, אז אל תסתמך על מה שכתבתי אלא תכתוב מההתחלה לבד, זה לא קשה האמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן בניתי משחק איקס עיגול (איקס מיקס דריקס). אשמח אם תגידו מה דעתכם: קישור להורדה

איזה עוד משחקים אפשר לבנות באותו סגנון ב JAVA (משהוא לא מסובך מדיי ולא גדול מדיי עם או בלי)?

נחמד.. הצצתי בקוד מקור שצרפתה ושמתי לב שבCLASS של המחשב נגד המשתמש יש את השורה "x = randomNumber.nextInt(3);".. אני מכיר את השיטה אבל לא מבין מה המספר 3 אומר.. זה אומר שזה יחולל מספר רנדומלי שלם בין 1 ל3? פשוט אין מידע לגבי הפרמטר הזה בDOCS של JAVA6.0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד.. הצצתי בקוד מקור שצרפתה ושמתי לב שבCLASS של המחשב נגד המשתמש יש את השורה "x = randomNumber.nextInt(3);".. אני מכיר את השיטה אבל לא מבין מה המספר 3 אומר.. זה אומר שזה יחולל מספר רנדומלי שלם בין 1 ל3? פשוט אין מידע לגבי הפרמטר הזה בDOCS של JAVA6.0.

כה זה אומר שזה יהיה בין 1 ל 3 או ל 2 אני לא זוכר בדיוק

שי אתה מכיר עוד שיטות לבנות את זה? אני תכוון במקום לעשות את זה רנדומלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...