RTCW, הסוף. - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RTCW, הסוף.

אורח athlon

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה עם Descent?

למי שמכיר/יצא לשחק...... לדעתי אחד המשחקים המושלמים והקלאסיים. שווה לנסות למי שמריץ עדיין Ms-Dos ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהרס את Wolfenstein זה העלילה הבידיונית עם כל הרובוטים המעצבנים שהוציאו את הפן מהמשחק, במיוחד בשלב עם השלדים שהוא פשוט העתקה מהמשחק Rune, זה בידיוק אותם שלדים.

לאומת זאת Medal of Honor: Allied Assault, פשוט משחק גאוני, הראלזים חוגג.

במשחק אין דמויות מעצבנות, וכול השלבים הם אשקרה חזרה לבגרות בהיסטוריה(הפלישה לנורמנדי, שמירת שלו שולשת הגשרים בהולנד,וכו'), ומי שעקב אחרי הסידרה המדהימה אחים לנשק של שפילברג, יתהה עם הוא הפיק את הקוטר הזה, כי זה פשוט יצירת אומנות. אומנם הגרפיקה לא בשמיים, אבל האווירה של המשחק שמה אותך בתוך המשחק.

החיסרון הגדול במשחק הוא אורכו, כולה שישה שלבים שמחולקים לפרקים. המשחק יחסית קל.

ומה שהכי אכזב אותי זה הסוף של משחק אין איזה מאסטר או יחידה עילית שתהווה אתגר לסיום המשחק, פשוט עולים על הרכבת ו The End.

הממשק של מעולה גם שאתה לבד, וגם שאתה על כלי רכב(השלב עם הטנק היה מענה, הזכיר לי קצת את GTA).

בקיצור חוויה מדהימה, אבל קצרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו משחק מורכב וטוב במיוחד, אחד המשחקים הטובים ביותר של שנת 2001 וקודמותיה.

אחיזות שונה ומוזרה שלא הייתה בשום משחק בעבר, הכניסה אקשן בלתי פוסק לעלילה, העלילה דיי פשוטה, אך טובה וסוחפת.

סאונד וגראפיקה מדהימים במיוחד, שיפור מנוע הQ3A -שיפור ניכר וגדול במיוחד.

המשחק פשוט טוב, אני מצדיק את הציון שהוא קיבל בפורטל המשחקים GameSpot, ורוב האחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אם דיגר ??? ??? ???

מה... אתה משוויץ שאתה זוכר את דיגר?

כל מי שמנסה להשוויץ והמשחק הכי קדום שלו זה DIGGER, אין לו מחשב מספיק זמן בישביל לדבר על משחקי דוס.

את טיסה 2 שיחקת . זה יצא בערך 7 שנים לפני דיגר.

ידידי... הדוס הוא התנ"ך של המשחקים. אז תנו קצת כבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...