Logitech MX1000 vs Microsoft Laser 8000 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech MX1000 vs Microsoft Laser 8000

galweb

Recommended Posts

איזה עכבר עדיף לדעתכם לעבודת יום יום (לא משחקים) ?

האם יש הבדלים בגודל הפיזי בינהם ? בנוחות הישיבה בתוך היד ? משקל ?

חן חן

:xyxthumbs:

נ.ב. ה-REV לא בא בחשבון כי אני שמאלי, עם ה-MX1000 אני עוד איכשהו אסתדר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, הלוגיטק פחות סימטרי מהמיקרוסופט, אז נשאלת השאלה אם זה יהיה לך נוח?

בפני עצמו זה עכבר מעולה לשימושים יומיומיים. היה לי אותו במשך כשנתיים (בשימוש אינטנסיבי מאוד) והייתי מאוד מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי עד היום יש את הMX510 והוא פועל כמו חדש ומאוד נוח

בגלל זה אני ממליץ על לוגיטק

לאחי יש את הG5 הרבה זמן וגם הוא פועל מצוין (הדגם הישן יותר)

העניין זה שאתה צריך להשיג גרסה לשמאלים

כי הרגילה לא תהייה לך נוחה בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגמרות מהר זה יחסי. אצלי ה MX 1000 מחזיק שבוע אם אני משחק. אם לא אז לפחות שבועיים. וחוץ מזה אפשר להטעין אותו כל יום.

בכל מקרה אני ממליץ על ה מיקרוסופט כי לא תהיה לך בעיה בדרייברים בויסטה(וכל מי שיגיד שאין בעיות עם של לוג'יטק בויסטה אני אוכיח אחרת!).

לאחר בדיקה נרחבת ברשת, מצאתי כי לעכברים ולמצלמות יש בעות עם . לא כולם ולא תמיד אבל זו הפכה להיות תופעה!

אני ממליץ על המקרוסופט לא בגלל הדרייברים אלא בגלל שאתה שמאלי. אם תמצא עכבר LOGI 1000 לשמאליים אז יותר כדאי LOGI. אבל לדעתי לא תמצא.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב לכל שנה וחצי להחליף עכבר זה לא טוב ולא כדאי.

אני מקווה שלא תלך לי הסוללה..

איך היא שבקה חיים? הטענת כל יום? עשית לה פריקה מידי פעם? יש לך את העכבר הזה עדיין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה צריך להחליף, הכל עדיין עבד בסדר גמור (היא ממש לא שבקה חיים). אבל אם פעם היא הייתה מחזיקה לי יומיים בלי טעינה, אז הייתי צריכה להטעין אותה כל לילה עבור כל היום שלאחר מכן. אבל שוב, חשוב להסביר שאני עבדתי מהבית - מה שאומר שהעכבר היה עובד קרוב ל-17 שעות ממוצע ביממה כל יום. אם הייתי משתמש ממוצע או אפילו ממוצע פלוס לא נראה לי שהייתי מרגישה את זה כל כך מהר או בכלל...

אני חושבת שהעכבר עדיין פה איפשהו, רק את המטען שלו אין לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה צריך להחליף, הכל עדיין עבד בסדר גמור (היא ממש לא שבקה חיים). אבל אם פעם היא הייתה מחזיקה לי יומיים בלי טעינה, אז הייתי צריכה להטעין אותה כל לילה עבור כל היום שלאחר מכן. אבל שוב, חשוב להסביר שאני עבדתי מהבית - מה שאומר שהעכבר היה עובד קרוב ל-17 שעות ממוצע ביממה כל יום. אם הייתי משתמש ממוצע או אפילו ממוצע פלוס לא נראה לי שהייתי מרגישה את זה כל כך מהר או בכלל...

אני חושבת שהעכבר עדיין פה איפשהו, רק את המטען שלו אין לי

.

17 שעות ביום ?

מזכיר לי פרק של סאוט פארק על WOW ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...