מעבדי AMD עם שמות חדשים - מהו BE 2400 לעומת 5000+? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדי AMD עם שמות חדשים - מהו BE 2400 לעומת 5000+?

kub

Recommended Posts

מעבד הBE עובד בתדר של 2300, וה5000+ עובד ב2600 שניהם בערך עולים אותו הדבר

רציתי לדעת מה השינוי במעבד, אני מעדיף לקנות מחשב מבוסס בגלל המחיר והעובדה שהמחשב יהיה מחשב ומוסיקה..

ואני כבר לא מעודכן, אז אני אודה לכם על תשובה

תודה רבה

ויום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה ה black edition הדבר הכי חסר תועלת שאי פעם הילך על פני האדמה (עם כל הפרסום שעשו לו)

בתכלס זה מעבד רגיל עם מכפלה פתוחה חסר תועלת לחלוטין למשתמש הרגיל, חלום (אם רק המעבד לא היה תנור מהלך) לאוברקלוקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם היו ניסיון לעורר את השוק לפני הכניסה של הפרניין, כמו שאתה רואה הניסיון היה די גרוע, הם היו מיועדים לאוברקלוקים

בגלל צריכת חשמל נמוכה אבל בסוף הסתבר שבOC הם מתחממים אחול שילינג ולא מתקרבים ליכולת OC של מעבדי .

בכל מקרה דבוק ב5000X2 או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה ה black edition הדבר הכי חסר תועלת שאי פעם הילך על פני האדמה (עם כל הפרסום שעשו לו)

בתכלס זה מעבד רגיל עם מכפלה פתוחה חסר תועלת לחלוטין למשתמש הרגיל, חלום (אם רק המעבד לא היה תנור מהלך) לאוברקלוקרים

זה לא CE כזה...

זה המעבדים החדשים והחסכוניים, שפחות מתחממים!!!

הBE-2350 מגיע לביצועיו של ה4000+, אין סיבה להשקיע בו כסף אם לא מתכננים מערכת HTCP מתוחכמת, במחיר הזה כבר עדיף אינטל או מעבד אחר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאני ילך על איזה 5000+ כי הלוח עם צ'ים 780G מתאים לי בדיוק מבחינת תקציב וצרכים

יש משהו מקביל שאני יכול לבנות על E4500?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...