איזה לוח אם מומלץ למעבדי ה800MHZ באס החדשים לOC?? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח אם מומלץ למעבדי ה800MHZ באס החדשים לOC??

massinvallus

Recommended Posts

תחכה שהם יצאו נראה מה הם שווים בכלל...

בתור עקרון זה עם המהירות הנמוכה ביותר כי רוב הסיכויים שתיהיה לו אותה הליב כמו המעבד המהיר ביותר ולכן הוא יוכל כנראה להגיע למהירות שלו.

הכל זה השערה..חכה שהם יצאו קודם ויבדקו אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחכה שהם יצאו נראה מה הם שווים בכלל...

בתור עקרון זה עם המהירות הנמוכה ביותר כי רוב הסיכויים שתיהיה לו אותה הליב כמו המעבד המהיר ביותר ולכן הוא יוכל כנראה להגיע למהירות שלו.

זה בהנחה שהוא סומן כנמוך לפי דרישת השוק ולא חס ושלום "קצת דפוק"

מה שאתה אומר זה בדרך כלל נכון כשהסידרה מתישנת ולא כשהיא חדשה לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר ביקורות על לוחות של אינטל, איפוקס , גיגהביט ואביט והם מדורגים בסדר הזה. חפש אתר -zone או anand-tech.

זה הציפסט הראשון שעובר בביצועיו את הראמבאס וה-850 הראשוני. שווה לחכות, אם לא יהיה יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי יש לוח אחד של שמציג את הביצועים הכי טובים, (אל תקנה כי אי אפשר לעשות OC ותידפק כמוני :nono:)

אחר-כך יש 2 לוחות ברמת ביצועים שווה: הEPOX והCHIANTEC, הציינטק יותר יקר אבל בא עם בנדל הרבה יותר טוב.

ממש ממש מאחורה יש בשבילך את הGIGA-BYTE שאפשר להגיד שהוא גם משתווה לEPOX ולציינטק, אבל אני ימליץ

לך על הEPOX כי אני אישית עוד לא ראיתי לוח של GIGA בביקורת, לעומת זאת ראיתי את הלוח של והוא היה מצויין,

גם לOC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תקנה לוח אם מקורי של או של ג'יגה בייט או של אסוס מבוססים על הצ'יפסט 875P .

עם אתה מעוניין ב OC אז לא בא בחשבון אבל לדעתי לא תיהיה זקוק ל OC בזמן הקרוב עם מחשב המבוסס על פלטפורמה כזאת.

נדמה לי שלוח אם כזה של ג'יגה בייט עולה כיום 180 דולר.

לגבי המעבדים עצמם אני מאמין שהם יהיו חזקים מאוד יותר מהמעבדים הקיימים קיום בשוק.

בכל זאת מעבד בעל רוחב פס נתונים של 800 מגה הרץ וכן טכנולוגיית הדמייה של שני זה לא משהו שאפשר להתעלם ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...