שינוי מכפלה דרך בגשרים במעבד T-bird - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי מכפלה דרך בגשרים במעבד T-bird

Ido.G

Recommended Posts

היי.

קודם כל מפרט:

Athlon ThunderBird B 1400Mhz

ECS K7S5A Ver.1

256SDRAM PC133 (השבוע אני מקווה שה PC2700 של Spectek שהזמנתי יגיע).

Volcano 7+, low speed (טמפ' Load היא 58 מעלות פלוס מינוס).

בקיצר,

זה דיי מעצבן אותי שאני עובד על באס של 100 (כאמור- גירסה B של המעבד....). להעלות את ה FSB זה לא ממש בעיה, אבל הבעיה היא שזה חרא של מעבד ל OC ולכן חייבים להוריד את המכפלה. אבל- אין כל אפשרות לשינוי המכפלה בלוח הזה, ולכן האפשרות היחידה היא ע"י מוד למעבד.

ראיתי את זה:

http://www.ocinside.de/index_e.html?/html/workshop/socketa/socketa_resistors.html

לא הבנתי בדיוק את זה. את המצב שבו אני צריך לחבר גשר הבנתי (קו רצוף). אבל לא הבנתי מה ההבדל בין מתי שאני צריך להפריד את הגשר, לבין מתי שפשוט צריך לעזוב אותו לנפשו. זה שיש קו מאוזן על הגשר אומר שאני צריך לעזוב אותו, או לחתוך?

ולחתוך נראה לי קצת מוגזם..... מה אתם אומרים? שווה את המאמץ והסיכון (אני לא הכי מנוסה במודים)?

ומחר אני גם רוצה להתקין ביוס שעבר מוד כדי שיהיו לי יותר אפשרויות לשינוי ה FSB, כי כרגע זה רק 100/133, ואם אני לא אעשה את המוד אז אני לפחות ארים את הבאס ל112 או משהו בסגנון.

CheepoBios 1.12 beta for K7S5A- זה הביוס.

כדאי להתקין? הסיכוי שזה ידפוק משהו נראה לי אפסי. מה אתם אומרים (פשוט דפקתי לעצמי ביוס לא מזמן, ומאז אני קצת זהיר)?

תודה מראש. :);)

עריכה: טוב, הסטפינג של המעבד הוא AYHJA (שבוע 13), שנחשב לבסדר (יחסית למעבד שפועל במהירות הגבוהה ביותר של הליבה). אבל זה לא ממש עוזר לי, כי אני אוהב שה HSF שקט, וגם יש לי חרא של מארז (Aopen לא מאוורר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תחבר את הגשרים (זוגות של 2 נקודות בצבע זהב) שב L1.

ב T-BIRD אם אני לא טועה, אין צורך במילוי העמקים מכיוון ש.... אין עמקים.

ככה שזה בין המעבדיןם היותר קלים לפתיחה - פשוט עוברים עם חומר מוליך (גם עיפרון יעבוד) בין הגשרים וזה נפתח.

נ.ב.

בקשר להיטסינקים - היום יש היטסינקים מצויינים שמסוגלים להוריד משמעותית את הטמפ' שלך ועם רעש נמוך יחסית.

אם אתה לא הכי אוהב רעש אני ממליץ על הסינקים של זלמן (לשקט מוחלט) או על ה Ventec AeroFlow שנחשב

גם הוא שקט.

בהצלחה !

(דרך אגב, אני על 3 שעות שינה, קמתי ב 4 ואני ער עד עכשיו... מעניין אם אני יצליח להשאר ער במבחן בהיסטוריה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. לחבר את גשרי ה L1 לא יעזור. בגלל זה שאלתי. .....

בלוח הזה אין שום אפשרות לשנות את המכפלה ולכן זה לא יעיל.

ולא שאלתי על מילוי עמקים...

אני חושב שהבעיה העיקרית שגורמת לטמפ' של המחשב היא המארז הלא מאוורר.... אחרי הכל ה V7+ הוא היטסינק דיי נחמד.

טוב, דיי ענית לי על דברים שלא שאלתי.... אבל תודה בכל זאת, ובהצלחה במבחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...