אופיס דיפו מוכרים iPhone, מותר להם? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אופיס דיפו מוכרים iPhone, מותר להם?

Nosh

Recommended Posts

אתמול מצאתי שאופיס דיפו החלו למכור את האיפון 8GB ב2998 ש"ח כולל מע"מ.

http://www.officedepot.co.il/catalog/catalogSku.do;jsessionid=0000EihEL4KMqTPAzb1tbJO9Vm0:12bbi68k5?id=4036497&pr=&N=2

השאלה היא האם מותר להם למכור אותו? עד כמה שידעו לי, הוא שכדי להפעיל את הIPHONE צריך להירשם עם האחת הספקיות שיש להם הסכם עם כמו AT&T US, O2 UK, Orange FR וכו', אז כדי להפעיל אותו בישראל צריך לפרוץ אותו..

אני יודע שיש הרבה חנויות קטנות בארץ והעולם שמוכרות פרוץ, אבל לא ציפיתי שרשת ענקית כמו דיפו תעשה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המקורות שלי (אח שלי שיש לו אייפון) באמת צריך לפרוץ אותו אבל הוא אמר שזה פשוט ולוקח 45 דקות בארך

בקשר לשאלה אם מותר להם למכור אני מניח שמותר להם למכור אבל זה פשוט לא על אחריותם מה אתה עושה אם זה (נראה לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המקורות שלי (אח שלי שיש לו אייפון) באמת צריך לפרוץ אותו אבל הוא אמר שזה פשוט ולוקח 45 דקות בארך

בקשר לשאלה אם מותר להם למכור אני מניח שמותר להם למכור אבל זה פשוט לא על אחריותם מה אתה עושה אם זה (נראה לי)

הפריצה לוקחת בדיוק 5 דקות.. (אצלי לפחות)... הקטע הוא שרוב האנשים לא רוצים להתעסק עם זה ומשלמים 300 שקל למישהו שיעשה את זה בשבילם |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האם מותר להם למכור אותו? עד כמה שידעו לי, הוא שכדי להפעיל את הIPHONE צריך להירשם עם האחת הספקיות שיש להם הסכם עם כמו AT&T US, O2 UK, Orange FR וכו', אז כדי להפעיל אותו בישראל צריך לפרוץ אותו..

אני יודע שיש הרבה חנויות קטנות בארץ והעולם שמוכרות פרוץ, אבל לא ציפיתי שרשת ענקית כמו אופיס דיפו תעשה זאת.

ועד כמה מותר למכור 360 פרוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לראשונה בישראל, באישור משרד התקשורת לשיווק מסחרי הגאדג'ט הנחשק ביותר בעולם מבית ,יכול להיות שלכם!!!

מוזר ביותר.

אין מצב שהם פורצים את זה, זאת חברה עולמית...

התקשרתי אליהם, ענה לי אחד "אני לא יודע, אם מוכרים את זה בארץ אז זה תומך, בוא אני אעביר אותך לטכנאי אלקטרוניקה"

ענה לי הטכנאי "אני לא יודע, זה חדש, אני יכול לבדוק לך אם מוכרים את זה באורנג' וסלקום, אם כן זה תומך"

אז אמרתי לו: "הם לא מוכרים את זה, וככל הידוע המכשיר נמכר רק עם התחייבות לרשת מסוימת בארצות הברית, ופריצת המכשיר הינו הליך לא חוקי"

הוא אמר: "לא יודע, איפה אתה גר? בוא קח את הטלפון של הסניף אולי הם יודעים"

תודה, אבל לא תודה ::)

עריכה: בעצם שמעתי לפני כמה זמן שאפל התכוננו למכור את המכשיר גם SIMFREE, אז אולי זה כן הגיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר כבר כמה חודשים לקנות את המכשיר כשהוא "פרוץ" - או יותר נכון פתוח בגרמניה בצורה חוקית

ההבדל הוא במחיר

500$ למכשיר נעול לAT&T או 1500$ (או 1000, לא זוכר) למכשיר פתוח.

ההסכם שיש לapple עם AT&T זה שהם משלימים להם את ההכנסה על כל לקוח שמחתבר אליהם אחרי שנתיים (אם אני זוכר נכון).

אני מניח שאותו דבר קורה עכשיו בארץ, למרות שמחיר קצת מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ... דיפו ושאר החנויות הקטנות בעולם שפורצות את המכשיר לא קונות אותו ישירות מאפל? אם כן, אז מן הסתם הם יודעים שאי אפשר להפעיל את המכשיר באופן חוקי בישראל, למשל, אז למה בכל זאת למכור אותו בארץ?

אולי יותר משתלם להם למכור את המכשיר, בין אם ישמש כתחתית לקפה ובין אם לסלולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות מכשיר ב1000$ ולמכור אותו ב700$?

די מוזר הייתי אומר

לא, אני אומר שכמו שהחברה הגרמנית עשתה עסקה עם יכול להיות שגם אופיס דיפו עשו.

אני בספק אם הם קונים מהחברה הגרמנית.

שמע, זה רק ניחוש - אבל אני יודע שזה כבר קיים - אפשר לקנות פתוח בצורה חוקית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...