apple נייד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

apple נייד

nikf

Recommended Posts

שלום,

אני מבקש את עזרתכם לגביי נייד של ,

האם יש המלצה לגביי דגם כלשהו ?

אם למישהו יש ניסיון והוא יכול לתת לי פרטים נוספים זה יהיה מצויין.

האם הם כולם באים עם מערכת הפעלה והאם ניתן להתקין למשל ?

תודה מראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הצרכים שלך? מה התקציב שלך?

בעקרון דגמי הניידים של אפל מתחלקים ל-2 חלקים.

הניידים הקלים יותר והחלשים יותר - .

גדולים וחזקים (וגם מאוד יקרים) - pro.

לכל אחד מהסוגים האלה יש 3 דגמים.

כולם מגיעים עם OSX שהיא מערכת ההפעלה ועל כולם ניתן להתקין גם עם תוכנה שנקראת Boot camp שמאפשרת dual boot בין ל-OSX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימים אלו התחלפו הדגמים של המקבוקים ככה שבחודש הקרוב עד שיגיעו לארץ הדגמים החדשים לא כ"כ כדאי לקנות.

להגיד על מקבוק שהוא חלש , יהיה קצת עוול , הם בהחלט מחשבים ניידים די חזקים שמכילים זיכרון מהיר ובכמות טובה (2 גיגה) , מעבד חזק (T8XXX החדשים) וכרטיס ONBOARD סביר , מה שמשווה אותם (חוץ מהכרטיס מסך בחלק מהדגמים) לליין של הXPS של בגודל הנ"ל (13.3") גם במחיר ד"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

לא פירטתי צרכים מכיוון שהצרכים לא תואמים למחשב חזק ומחשב חלש יותר יספיק בהחלט, אבל בעל הממון קובע את מה שהוא רוצה לא לפי צרכים :)

אתמול הייתי בחנות ובמחיר של סביבות 7 מקבלים מפרט של 1G זיכרון 80 מגה HD ומעבד אם אני זוכר נכון 1.5ב כאשר במחיר דומה של או אפשר לקבל מפרט חזק בהרבה.

הבנתי כאן בפורום שמערכת ההפעלה 10.5 מצויינת וגורמת לאוהבי לעבור אליה :)

גם הבנתי שDUAL BOOT לא 100% ,

האם אפשר לפרמט ולהתקין XP ולוותר על ה OS ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימים אלו התחלפו הדגמים של המקבוקים ככה שבחודש הקרוב עד שיגיעו לארץ הדגמים החדשים לא כ"כ כדאי לקנות.

להגיד על מקבוק שהוא חלש , יהיה קצת עוול , הם בהחלט מחשבים ניידים די חזקים שמכילים זיכרון מהיר ובכמות טובה (2 גיגה) , מעבד חזק (T8XXX החדשים) וכרטיס ONBOARD סביר , מה שמשווה אותם (חוץ מהכרטיס מסך בחלק מהדגמים) לליין של הXPS של בגודל הנ"ל (13.3") גם במחיר ד"א.

לדגם החלש יותר של המקבוק יש "רק" ג'יגה אחד. כרטיס ה-onboard הוא של וזהה לכל מחשב נייד אחר עם כרטיס onboard של - X3100. אני לא הייתי קורא לו סביר. יש כרגע על המקבוקים של הדור הישן כך שאולי דוקא כן משתלם לקנות אותם.

תודה :)

לא פירטתי צרכים מכיוון שהצרכים לא תואמים למחשב חזק ומחשב חלש יותר יספיק בהחלט, אבל בעל הממון קובע את מה שהוא רוצה לא לפי צרכים :)

אתמול הייתי בחנות ובמחיר של סביבות 7 מקבלים מפרט של 1G זיכרון 80 מגה HD ומעבד אם אני זוכר נכון 1.5ב כאשר במחיר דומה של או אפשר לקבל מפרט חזק בהרבה.

הבנתי כאן בפורום שמערכת ההפעלה 10.5 מצויינת וגורמת לאוהבי לעבור אליה :)

גם הבנתי שDUAL BOOT לא 100% ,

האם אפשר לפרמט ולהתקין XP ולוותר על ה OS ?

עדין לא הסברת מה אתה רוצה שהמחשב יעשה. לא משנה לפי מה "בעל הממון" קובע - הוא עדין יעשה משהו עם המחשב שלו, לא?

אני לא יודע אם אפשר להשתמש רק ב-XP אבל אם אתה רוצה לוותר על ה-OSX, נראה לי מיותר לקנות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדגם ה"בינוני" של המקבוק כרגע יש 2 גיגה ו160 גיגה דיסק קשיח ומעבד 8300 וכל זה באריזה של 13.3" ובמשקל 2 קילו.

מחשב חזק וקל שיהיה מתומחר ב6300 כשהוא יגיע לארץ ב99%.

אם אתה משווה אותו ל15.4" אז ברור שהוא לא משהו , אבל יחי ההבדל הקטן.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדין לא הסברת מה אתה רוצה שהמחשב יעשה. לא משנה לפי מה "בעל הממון" קובע - הוא עדין יעשה משהו עם המחשב שלו, לא?

אני לא יודע אם אפשר להשתמש רק ב-XP אבל אם אתה רוצה לוותר על ה-OSX, נראה לי מיותר לקנות MAC.

המחשב יגלוש באינטרנט , ,אמיול , ומוזיקה. כמו שאמרתי הצרכים שלו פשוטים ויעבדו מצויין גם על מחשב חלש יותר, אבל במקרה הזה לחסוך 2000 שקל

נמצא במקום נמוך בסדר עדיפויות.

תודה חברים .

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדגם ה"בינוני" של המקבוק כרגע יש 2 גיגה זיכרון ו160 גיגה דיסק קשיח ומעבד 8300 וכל זה באריזה של 13.3" ובמשקל 2 קילו.

מחשב חזק וקל שיהיה מתומחר ב6300 כשהוא יגיע לארץ ב99%.

אם אתה משווה אותו ל15.4" אז ברור שהוא לא משהו , אבל יחי ההבדל הקטן.

ליביו

צודק, רק חבל שהוא יתומחר ב-7300:

http://store.idigital.co.il/product.php?productid=943&cat=147&page=1

אני לא אומר שזה לא משתלם. עניין של דעה ואהבת מק.

המחשב יגלוש באינטרנט , ,אמיול , ומוזיקה. כמו שאמרתי הצרכים שלו פשוטים ויעבדו מצויין גם על מחשב חלש יותר, אבל במקרה הזה לחסוך 2000 שקל

תודה חברים .

יום טוב.

אבל מה הוא רוצה לקבל בתמורה לעוד 2000 שקל האלה? מחשב יפה? מחשב קטן? מחשב צהוב? למה החלטתם דוקא לשקול מקינטוש?

אם הוא סתם רוצה להוציא עוד 2000 שקל בשביל להרגיש שהוא קנה משהו יקר אני אשמח לקחת אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב יגלוש באינטרנט , ,אמיול ,סרטים ומוזיקה. כמו שאמרתי הצרכים שלו פשוטים ויעבדו מצויין גם על מחשב חלש יותר, אבל במקרה הזה לחסוך 2000 שקל

תודה חברים .

יום טוב.

בשביל צרכים כאלו עדיף לך להתרחק מהמחשב הזה. בחרת את הצד החלש של המחשב הזה.

להפעיל מערכת במקום OS X, זה כמו לצייר בלי צבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...