הדיון הראשי על פרוייקט Larrabee, מאיץ ה3D של Intel - עמוד 26 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על פרוייקט Larrabee, מאיץ ה3D של Intel

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל מה שאתם אומרים כבר ידוע מזה זמן רב

http://hwzone.co.il/news/1218880448/63872/

ברור שהכרטיס יריץ משחקים רגילים ויהיה תואם ל- ו-OpenGL זאת אכן התאבדות אם לא.

אבל היתרון שלו זה בגמישות הרבה שלו להתאים למצבים שונים, וגם אז לא היה בטוח שהם יספיקו עד סוף 2009 ואכן הם חורגים ל-2010. מה לעשות, פרויקט כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שחברה תוציא כרטיס מסך שחייב משחקים שבנויים בצורה מסויימת? זו ההתאבדות הכי ברורה אי פעם

תראה שיהיה לו יתרון על האחרים הוא צריך משחקים שמנצלים את היתרונות

בלי זה אין לו יתרונות ואולי אפילו חסרונות כי המשחקים שמגעים מה360 תואמים מצוין לכרטיסי מסך החדישים היום

והLarrabee לא ינוצל במלואו בצורה כזאת גם אם הוא יתמוך במשחקים שיש היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להבין למה אתה חושב שיש צורך בתמיכה מיוחדת בלארבי.... הרי לכרטיסי מסך כיום יש מאות מעבדי זרימה לא?ללארבי יש *רק* 32

הלארבי אמור לתמוך בטכנולוגיות חדשות שאין אותם בקונסולות

ואני לא רואה חברות מכניסות תמיכה בדברים החדשים שהלארבי אמור תאורטית לתת

וככה הוא יהיה סתם כרטיס ואפילו יציג ביצועים חלשים יחסית לרמת מחיר המצופה מימנו

זה שהוא יריץ משחקים זה דבר אחד אבל איפו היתרון שלו על הכרטיסים האחרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלארבי אמור לתמוך בטכנולוגיות חדשות שאין אותם בקונסולות

ואני לא רואה חברות מכניסות תמיכה בדברים החדשים שהלארבי אמור תאורטית לתת

וככה הוא יהיה סתם כרטיס ואפילו יציג ביצועים חלשים יחסית לרמת מחיר המצופה מימנו

זה שהוא יריץ משחקים זה דבר אחד אבל איפו היתרון שלו על הכרטיסים האחרים ?

קרירין, לפעמים נדמה כאילו החזון שלך נגמר במקלדת. אתה לא מבין שיש לך פה GPU מרובה ליבות בארכיטקטורה שונה לחלוטין שגם תומך בדברים שNVIDIA ו ATI אפילו לא מדברות עליו ?

לפחות תן לזה קרדיט תיאורטי שאולי יהיה מדובר אם לא בכרטיס חזק בטירוף אז בכרטיס שיגיע עם משחקים עם רמת גרפיקה שונה מהשאר (הוא מתוכנן לצאת יחד עם 5-6 משחקים במיוחד בשבילו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, לפעמים נדמה כאילו החזון שלך נגמר במקלדת. אתה לא מבין שיש לך פה GPU מרובה ליבות בארכיטקטורה שונה לחלוטין שגם תומך בדברים שNVIDIA ו ATI אפילו לא מדברות עליו ?

לפחות תן לזה קרדיט תיאורטי שאולי יהיה מדובר אם לא בכרטיס חזק בטירוף אז בכרטיס שיגיע עם משחקים עם רמת גרפיקה שונה מהשאר (הוא מתוכנן לצאת יחד עם 5-6 משחקים במיוחד בשבילו).

אלכס אני חובב משחקים וטכנולוגיה כבר מתקופת האבן ויש לי ניסיון בדברים כאלו

זה שיש לך חומרה חזקה פשוט לא אומר הרבה בלי תמיכה חזקה שמדובר במשחקים

וגם אם היה לך אולם אולגרמות מהעתיד זה לא היה עוזר הרבה בלי תוכנות טובות שמנצלות אותו -זה הכל

ובדור הזה למה שמפתחות גדולות יפתחו בימיוחד ללארבי שרובם מעדיפות לעשות פורטים מה360 ?

איזה סיבה כלכלית יש לזה ?

בקיצור אם הלארבי היה יוצא בדור הבא של הקונסולות שלפחות אחת מהן הייתה משתמשת בו

הייתי רואה אפשרות שהוא יצליח גם בPC

או לחלופין אם אינטל הייתה מפתחת כרטיסי מסך שדומים לאלו של הנווידה או רק אם תימחור טוב יותר

מה שהם בחרו לא לעשות

איך שהמצב היום אם באמת תוך שנה הוא יצא פשוט לא ינצלו אותו והוא יהיה עוד כרטיס DX11 (עד אז בטח יעברו ל11 )

והיו מספיק מיקרים בעבר שחומרה חזקה לא ניתמכה טוב ויתפוגגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יגזים אם VOODOO 5

VOODOO 5 לא תמך בטכנולוגיות הסטנדרטיות החדשות של זמנו ולארבי כן יתמוך כניראה

הלארבי גם בטח לא יהיה מפלצתי מבחינת גודל פיזי

אבל אני כן אומר שמנפחים את הבועה הזאת יותר מידי לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכתב באחד המאמרים שאינטל הולכת להוציא את הכרטיס עם 6 משחקים שכרגע מפותחים וייראו תכונות ייחודיות של הכרטיס עם RAY TRACING.

באשר לכל השאר, סיבות מימון וכאלו, תסמכו על שהיא לא תיתן להשקעה האדירה הזאת לשקוע.

התקופה הזו באמת קצת מזכירה לי את ימי 3DFX שיש מלך בשוק שחושב שהוא משהו עד שבאה חברה שלישית ומראה שיש גם משהו מעבר לאופק.

תכלס כדאי שכולם יקוו שיילך לאינטל, אחרת נחיה עוד עשור כשכל שנה מעלים ב50 מגהרץ את הנתונים וב1K את המחיר כל זה כאשר אין משחק גרנדיוזי שבכלל שווה לקנות בשבילו את כרטיס המסך החזק ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...