הדיון הראשי על פרוייקט Larrabee, מאיץ ה3D של Intel - עמוד 25 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על פרוייקט Larrabee, מאיץ ה3D של Intel

alex.turovsky

Recommended Posts

אני חושב שיקח הרבה זמן עד שניראה את הPS4

אם Larrabee ישוחרר תוך שנה לסוני יהיה מספיק זמן להחליט אם להכניס אחד כזה או גירסה מיוחדת שלו לPS4

בעניין הPS3 אני לא חושב בכלל שניראה את Larrabee באיזה גירסה של הPS3

סוני אם כבר תנסה להקטין את הCELL והכרטיס הגרפי הקיים בPS3 ואולי באיזה שלב ינסו לשלב את הליבה הגרפית במעבד

והLarrabee בכלל לא מתאים לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אינטל רואה רק כסף.

טוב מאוד. בגלל זה היא מרוויחה וכיום יצרנית המעבדים היחידה שמשיקה כרטיס מסך משלה.

הבטחות הבטחות בנתיים לא ראינו כלום

ובטח גם תג המחיר שלו לא יהיה ריאלי ביחס לתמחור המעולה של ATI/NV

צריך להזכיר לך שהמצב השתנה רק בשנה וחצי האחרונות ?

שכחת כבר איך 8800GTX היה עולה 4500 ש"ח ? שכחת איך NVIDIA ו ATI תיאמו מחירים ? זה מציג אותן באור חיובי ?

כי אני לא זוכר את INTEL ו מתאמות מחירים לדוגמה...

הן לא טלית שכולה תכלת אז לדבר עכשיו על הבאות זה לא חכם. בינתיים, החברה עמדה בכל מילה שלה מלפני שנה, תאריך פתיחת הנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מאוד. בגלל זה היא מרוויחה וכיום יצרנית המעבדים היחידה שמשיקה כרטיס מסך משלה.

להזכירך ש- רכשו את ATI בדיוק מהסיבה הזאת, יש להם יכולות דומות בתחום וכולם מתקדמים לכיוון ה-fusion החזון שהוצג על ידי לראשונה. אם כי יש סיכוי טוב לראות אותו לראשונה מאינטל עקב יתרון בתהליכי יצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל רכשה את חברת ATI כשכבר הכל היה אצלה מוכן וגם אז בעת הקנייה ב2006, עשתה בושות עם כרטיסי מסך גרועים.

לעומת זאת הקימה צוותי R&D משלה ופיתחה הכל מ SCRATCH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UE3 הוא מנוע מאוד יעיל וממש לא הייתי ממהר לקרוא לו מיושן... ואהמ אהמ בניגוד למנועים בפופולאריים אחרים הUE3 מנצל את מירב המשאבים ויודע לעבוד מצויין עם מרובעי ליבות.

מנוע מאוד סטנדרטי, ולא חסר לו באגים משותפים בכמה משחקים, כיסוי ומיפוי טקסטורה על מודלים ממש לוקה בחסר.

אגב, אותי מאוד הרשים המנוע של UBI: במשחק Assassin's Creed

המנוע Scimitar, רץ יפה רמת פירוט גבוהה מאוד, ויופי של מהירות כיסוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...