טוב, הגעתי לתוצאות הרצויות מבחינת אוברקלוקינג, אני צריך פידבק על טמפרטורות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב, הגעתי לתוצאות הרצויות מבחינת אוברקלוקינג, אני צריך פידבק על טמפרטורות

Luffy

Recommended Posts

אוקיי, הגעתי ליעד השמרני של האוברקלוק שלי. מעבד 2.8, זכרונות 800 4-4-4-12. הכל עובד פיקס ושורד כל בדיקת מאמץ.

מצורפים נתונים על המערכת בזמן מנוחה, לקוחים מהתוכנה אוורסט. שני דברים מדאיגים אותי קצת: טמפרטורת לוח אם וטמפרטורת דיסק קשיח.

לגבי לוח אם - החלפתי לא מזמן לוח אם מASUS P5K SE ל- DS3L. האסוס נתן לי טמפרטורות קרירות למדי, הג'יגהבייט, מאז שהגיע, עובד על טמפרטורות גבוהות יותר. הוא גם נוטה להתחמם בעוד האסוס שמר על יציבות מבחינת חום. מבחינת ביצועים הג'יגהבייט עובד מושלם וחלק.

לגבי הדיסק הקשיח - מוזר מאוד, במארז ג'נרי הוא היה קריר יותר בעשר מעלות בממוצע. במארז הנוכחי, שמתוכנן להכיל כמות גבוהה של דיסקים קשיחים ולצנן אותם היטב, הוא מגיע לטמפרטורות הגבוהות הנוכחיות.

כל עוד שני הרכיבים האלה מתפקדים במסגרת הטמפרטורות הנורמליות שלהם - לא איכפת לי אם זה כמה מעלות יותר או פחות. השאלה היא מה הן טמפרטורות עבודה בטוחות לשני הרכיבים האלה?

(וואו, כמה מילים כדי לשאול שאלה אחת קטנה)

תודה מראש לעונים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה יש לך לוח ודיסק בדיוק כמו שלי :xyxthumbs:

הטמפ' נורמאלי לגמרי (אני מכווה כם בשבילי)

הלוח אצלי במנוחה 37-39 מעלות

דיסק קשיח 35-38 מעלות

ולי יש את המארז CM690 שיש בוא מאוורר בדלת ישר מו הכרטיס מסך והציפס של לוח, וברגע שאני מנתק אותו אז גם הכרטיס וגם הלוח עולים ב 5 מעלות.

אז אם יש לך מארז פחות טוב אז הטמפ' בכלל מצוינות.

זה מחשב חדש (שבועים) אז כנארה שאלה הטמפרטורות הנכונות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...