מתי יוצא starcraft2? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי יוצא starcraft2?

artifakt

Recommended Posts

בליזארד האלה פשוט חברה אדיוטית שהורסת לעצמה את השם.

כבר 2 כותרים שהיו בתכנון הם ביטלן, שלא נדבר על warcraft : the lord of clans שגם הוא בוטל ב97...

למה לעזאזל הם מפרסמים משחק 3 שנים לפני שהוא יוצא?, יש כאן משהו מרתיח.

מה שהכי מעצבן שהם לא נותנים פרטים על משחקים שגם שהם בפיתוח סודי, למה שstarcarft 2 כאן יתגלה ו warcraft 4 לא?...

מצידי שיסגרו את בליזארד, הם כבר תרמו מספיק לעולם הגיימרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות?

דימה אני מצפה ממך ליותר ידע בנושא?, אתה לא שמעת על הביטול של starcraft: ghost או של WOW: the wrath of the lich king

ועם lord of the clans שיכל להיות קלאסיקה אדירה, זה 3 כותרים שחבל עליהם מאד.

starctaft 2 - כבר שנתיים אנו יודעים על פיתוחו, למרות שהוא נראה מסוים מתמיד, זה מעצבן שהם מושכים את זה כלכך הרבה זמן, זאת הנקודה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

my name is not dima....

וכן זה שטויות

ליץ' קינג לא בוטל

LOTC בוטל בגלל שכל ההמשכים של W יתבצעו דרך WOW

וGHOST בוטל משיקולים פנימיים

לא ידענו על הפיתוח של SC2 עד שהכריזו עליו

ואתה יכול להמשיך לחפור על זה שידעתם שזה בפיתוח וכולם ידעו וכל זה.. אבל למרות שזה היה ברור זה לא היה מאושר ע"י בליזארד

ואיך אתה מעז לזלזל בדרכי העבודה של מפתחת משחקים מוערכת כמו בליזארד?

בנתיים שאתה מתלונן וחושב שאתה יודע יותר טוב מבליזארד הם מרוויחים מיליארדים וזה אפילו בלי לעדכן את המשחקים שלהם (הכנסות מתשלומים חודשיים לWOW)

בנתיים בליזארד הוציאו רק classics ומשחקים שנכנסו לhall of fame של ההיסטוריה אז אני מניח שאפשר לסמוך עליהם שיעשו את העבודה שלהם כמו שהם רוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעריך את בליזארד בכלל. מדובר בחברה חסרת מקוריות וממוסחרת לחלוטין. במשך 17 שנות קיום הם עדיין טוחנים את אותם כותרים ללא טיפת מקוריות. נכון, המשחקים שלהם מלוטשים, אבל נמאס כבר לשחק במשחקים המסתיימים ב-"craft".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעריך את בליזארד בכלל. מדובר בחברה חסרת מקוריות וממוסחרת לחלוטין. במשך 17 שנות קיום הם עדיין טוחנים את אותם כותרים ללא טיפת מקוריות. נכון, המשחקים שלהם מלוטשים, אבל נמאס כבר לשחק במשחקים המסתיימים ב-"craft".

ban him !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...