מחפש תוכנה שתעביר לי קבצי rm ל mp3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה שתעביר לי קבצי rm ל mp3

ofir_16

Recommended Posts

אהלן!

יש לי קבצי מוסיקה של real player שהסיומת שלהם זה rm ואני רוצה להמיר אותם ל . חיפשתי תוכנה שתעשה את זה אבל לא מצאתית מישהו מכיר תוכנה כזאת ויכול להגיד לי מאיפה להוריד אותה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן!

יש לי קבצי מוסיקה של real player שהסיומת שלהם זה rm ואני רוצה להמיר אותם ל . חיפשתי תוכנה שתעשה את זה אבל לא מצאתית מישהו מכיר תוכנה כזאת ויכול להגיד לי מאיפה להוריד אותה??

תרשה לי "לתפוס טרמפ" על השאלה שלך ולהרחיב אותה גם לוידאו-מישהו מכיר תוכנה שמסוגלת להמיר מ-RM (וידאו+אודיו דחוס) לאיזשהו פורמט אחר ? (אפילו שיהיה סתם AVI לא דחוס, העיקר לצאת מהריל מדיה הזה) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן!

תרשה לי "לתפוס טרמפ" על השאלה שלך ולהרחיב אותה גם לוידאו-מישהו מכיר תוכנה שמסוגלת להמיר מ-RM (וידאו+אודיו דחוס) לאיזשהו פורמט אחר ? (אפילו שיהיה סתם AVI לא דחוס, העיקר לצאת מהריל מדיה הזה) ?

חופשי רק שלפחות אחד מאיתנו יקבל תשובה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שנקבל תשובה בפורומים בארץ כי לא הרבה מתעסקים עם כל ההמרות האלה של אודיו ווידאו. הרוב פשוט משתמשים ב- או MPG ועבור ב-DIVX.

צריך לעשות חיפוש של תוכנות כאלה במנועי החיפוש הגדולים וב-DOWNLOAD.COM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שנקבל תשובה בפורומים בארץ כי לא הרבה מתעסקים עם כל ההמרות האלה של אודיו ווידאו. הרוב פשוט משתמשים ב- או MPG ועבור ב-DIVX.

צריך לעשות חיפוש של תוכנות כאלה במנועי החיפוש הגדולים וב-DOWNLOAD.COM.

חיפשתי כבר ולא מצאתי! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אופיר וכל מי שמחפש תוכנה כזאת :hi:

אחרי חיפושים רבים מצאתי את התוכנה המבוקשת שנקראת streambox ripper

התוכנה נמצאת כאן

תהנו ;D

תודה על הנסיון לעזור :D לצערי לא ניתן להיכנס לאתר שמקושר ללינק הזה, לפחות באופן זמני לפי טענת YAHOO. אני אבדוק שוב מאוחר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאה גירסה חדשה ל-realplayer שנקראת realone ושם ניתן לבצע המרה מ-rm ל- אבל צר לי לאכזב אותך התוכנה עולה

20 דולר אני אשלח ב-email איפה ניתן להשיג אותה "אם מבין למה אני מתכוון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאה גירסה חדשה ל-realplayer שנקראת realone ושם ניתן לבצע המרה מ-rm ל- אבל צר לי לאכזב אותך התוכנה עולה

20 דולר אני אשלח ב-email איפה ניתן להשיג אותה "אם מבין למה אני מתכוון".

אם אני מבין אז תוכל לשלוח לי לאי מייל ? ;)

תודה מראש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...