האם חוזה קבע עתודאי לא חוקיאעם חתמתי עליו &#1 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם חוזה קבע עתודאי לא חוקיאעם חתמתי עליו &#1

iDanVas

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה רוצה להתחמק מקבע (מעשה בזוי לדעתי. ידעת בדיוק על מה אתה חותם), יש דרך יותר פשוטה: אל תעבור את הקק"צ. תישאר קמ"א, תזרוק זין בשירות, ואף אחד לא ירצה להשאיר אותך בקבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש נכון שאם זורקים זין אז הצבא משחרר אותך. אתה הרי לא מצפה שהצבא יוותר על עוד אדם ממורמר ויחסוך כסף למשלם המיסים...

ובנימה יותר רצינית, לכל יחידה בצבא יש כמות תקנים מסוימת לאנשי קבע. ברגע שהם משחררים עתודאי מקבע, הקודקודים הבכירים שמעל היחידה מבינים שהיחידה לא צריכה את התקן ולוקחים לה אותו. אף יחידה לא מעוניינת שיקחו לה תקנים כי בבוא היום יתכן והיא תצטרך אותם, ולכן ברמת היחידה מעדיפים שישאר עתודאי ממורמר שיעבוד די גרוע אפילו, על פני האפשרות שיקחו לה תקן. עצוב שכך הצבא עובד אך זו המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להתחמק מקבע (מעשה בזוי לדעתי. ידעת בדיוק על מה אתה חותם), יש דרך יותר פשוטה: אל תעבור את הקק"צ. תישאר קמ"א, תזרוק זין בשירות, ואף אחד לא ירצה להשאיר אותך בקבע.

א. קמ"א זה הדרגה השלישית מהגבוהה ביותר בצבא, והשלישית מבחינת התורנויות והתפקידים, אז אני מבקש לא לזלזל*

ב. היום גם אם תדפוק נפקדות של מלנתאלפים יום (בתור עתודאי...) כנראה שעדיין ישאירו אותך

אהבתי את החתימה :smile1:

באחד המשרדים אצלנו החבר'ה תלו דף שלם עם כל מיני אממירות שכאלה על עתודה... אולי בהזדמנות אני אפרסם פה צילום שלו...

*הדרגה השנייה זה קא"ב, והראשונה זה אזרח ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למדתי הנ' חומרים, ואני לא ממורמר במיוחד, למרות שהגעתי לאחד המקומות הפחות טובים מבחינת תנאים לעתודאים בח"א... תנאים של איזה מחנה עבודה :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח האמתי אפילו לא קראתי את התארד

סתם שמתי את הדף.

עכשיו אחרי שקראתי והבנתי שהיית בחייל האוויר

אני מבין את התסכול הרב שלך...

בטח היית ב-יא"א נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נור?

אם לא ,לקחת את החתימה הזאת מנור או שהוא פשוט לקח אותה ממישהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...