איזה 8800GT יותר טוב עקב החלפת כרטיס דפוק ! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה 8800GT יותר טוב עקב החלפת כרטיס דפוק !

Swed

Recommended Posts

שלום...

כמו שאתם רואים למטה יש לי כרטיס של לידטק עם קירור זלמן היום הייתי בסקאי פיסי ואמרו לי שאין את הכרטיס במלאי ויש איתו בעיות רבות ושאלו אותי איזה כרטיס אני רוצה אמרתי שנאי רוצה ספרקל או Inno3D....אמרו לי שתוך פחות משבוע אני יכול לקבל איזה שאני רוצה אבל להוסיף כסף..

עכשיו איזה מבין הכרטיסים הבאים יותר טוב ויותר כדי..ההבדל מחירים בינהם הוא 38 שקל (בקטנה זה כסף קטן) צריך ממכם עזרה חברים..

Inno3D

http://skypc.co.il/product.asp?pid=C8800GTX1-H5GTC

Sparkle

http://skypc.co.il/product.asp?pid=CALIBRE--P888

מה עדיף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו בעיה מוכרת ארטיפקטים...הכרטיס עצמו פגום..בעיה מוכרת לפי מה שהבנתי...

אבל אני רוצה את אחד הכרטיסים הנ"ל כי אני לא רוצה לעשות OC לבד ולהרוס אני מעדיף לקנות את זה עם OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לSWED שלום רב.. אני גם כן רכשתי מחשב בסקי פיסי לקחתי את ה- INNO 3D ICHILL לאחר ששיחקתי משחק והמחשב לא זז כלומר המסך לא זז כלל, לקחתי את המחשב לחנות הם עשו בדיקה בויסטה ואכן קיבלתי 3.6 דבר שהפליא אותם כי עם מחשב כמו שלי הם אמרו אני צריך לעבור את ה- 5 בקיצור היה חשד לבעיית חשמל בכרטיס מסך עקב הודעה חוזרת של NVIDIA על הורדה של הגרפיקה למינימום עקב חוסר בחשמל ..הוצאנו את הכרטיס ושמנו כרטיס חדש של 8800 GT סטנדרטי ואכן ..קיבלתי 5.6 בקיצור הם שלחו את הכרטיס שלי חזרה לנועה(משם הם קונים את הכרטיס)והזמינו לי מחו"ל דרך נועה.. לאחר שראיתי את הדגם של ה- CALIBRE של SPARKLE הודעתי להם שאני לא רוצה את ה- INNO 3D ICHILL ואני רוצה במקומו את ה- SPARKLE והם אמרו ששבוע הבא הוא יגיע.. לדעתי עדיף את הSPARKLE חבל שאין בארץ את הכרטיס הזה- SPARKLE CALIBRE 8800 GT +OC בקיצור תקח מה שנראה לך אני לא סומך על INNO כי שמעתי כבר בעבר על כל מיני בעיות בכרטיסים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לSWED שלום רב.. אני גם כן רכשתי מחשב בסקי פיסי לקחתי את ה- INNO 3D ICHILL לאחר ששיחקתי משחק והמחשב לא זז כלומר המסך לא זז כלל, לקחתי את המחשב לחנות הם עשו בדיקה בויסטה ואכן קיבלתי 3.6 דבר שהפליא אותם כי עם מחשב כמו שלי הם אמרו אני צריך לעבור את ה- 5 בקיצור היה חשד לבעיית חשמל בכרטיס מסך עקב הודעה חוזרת של NVIDIA על הורדה של הגרפיקה למינימום עקב חוסר בחשמל ..הוצאנו את הכרטיס ושמנו כרטיס חדש של 8800 GT סטנדרטי ואכן ..קיבלתי 5.6 בקיצור הם שלחו את הכרטיס שלי חזרה לנועה(משם הם קונים את הכרטיס)והזמינו לי מחו"ל דרך נועה.. לאחר שראיתי את הדגם של ה- CALIBRE של SPARKLE הודעתי להם שאני לא רוצה את ה- INNO 3D ICHILL ואני רוצה במקומו את ה- SPARKLE והם אמרו ששבוע הבא הוא יגיע.. לדעתי עדיף את הSPARKLE חבל שאין בארץ את הכרטיס הזה- SPARKLE CALIBRE 8800 GT +OC בקיצור תקח מה שנראה לך אני לא סומך על INNO כי שמעתי כבר בעבר על כל מיני בעיות בכרטיסים שלהם.

מה הכוונה אין אותו בארץ? רק לסקאי פי סי היה אותו? אז הם יביאו עוד שבוע הבא? למה בניתי עליו אששששש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי אני לא יודע מה איתך אבל אני יכול להגיד לך סקאי פיסי מביאים כרטיסים לבד אבל הם מזמינים מאותם יבואנים של נועה מחשבים...

עכשיו מחר אני יחייג לסקאי וידבר איתם על הגרסה של הOC כי היום היה רשום שיש אותה...ופתאום אין לא מאמין....וגם אני מכיר שם תבעלים...

ואני יודע שאני יוכל לקבל את הכרטיס שהזמנתי מחר אני יחייג כדי לוודא שהבאת הזמינו לי את זה עם הOC !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי אני לא יודע מה איתך אבל אני יכול להגיד לך סקאי פיסי מביאים כרטיסים לבד אבל הם מזמינים מאותם יבואנים של נועה מחשבים...

עכשיו מחר אני יחייג לסקאי וידבר איתם על הגרסה של הOC כי היום היה רשום שיש אותה...ופתאום אין לא מאמין....וגם אני מכיר שם תבעלים...

ואני יודע שאני יוכל לקבל את הכרטיס שהזמנתי מחר אני יחייג כדי לוודא שהבאת הזמינו לי את זה עם הOC !

סבבה תעדכן אותנו אם הם מביאים עוד מהכרטיס הזה אבל עם OC. [תגיד להם אנשים רוצים את זה ;)]
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...