תוחמר הענישה על עסקים הפתוחים בשבת - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוחמר הענישה על עסקים הפתוחים בשבת

stone cold

Recommended Posts

זה רק מראה כמה אתם אנטי וכמה אתם להוטים להראות שהדתיים לא בסדר.

רק ראיתם "שבת" ישר נכנסת לאטרף של כפיה דתית, עוד לפני שקראתם את הכתבה.

צודק אחי, עזוב אותך, מדינת היא המדינה היהודית היחידה בעולם, מן הראוי שמוסדות ממשלתיים וראש חוקייה של המדינה יישמרו על דרכי , מי שלא נוח לו שיעוף מכאן לארה''ב או לעזה עם הערבים ויעשה מה שהוא רוצה בשבת.

החוק הזה קיים משנים עברו, לכל הפרנואידים, לפני התקף הלב האנטי-יהודי הזה תקראו את המילים, הבחור לא אוסר עבודה בשבת הוא מנסה לאכוף חוק שכבר קיים.

אז דיי כבר עם השטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה רק מראה כמה אתם אנטי וכמה אתם להוטים להראות שהדתיים לא בסדר.

רק ראיתם "שבת" ישר נכנסת לאטרף של כפיה דתית, עוד לפני שקראתם את הכתבה.

או לחילופין, הצהובון Walla ודומיו עושים כותרות כדי שיקבלו טוקבקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אתה רוצה לקנות בשבת ?

ואם אתה רוצה לעבוד בשבת כי אתה צריך את הכסף ?

ואם יש לך ילדים ובשבת אתה צריך מקום כמו גימבורי או משהו שיוציאו את המרץ ?

תראה בקניון רעננים לדוגמה

המזללות כן פתוחות בשבת

גם הקנטרי ברעננה פתוח בשבת

וגם הספורטק (למרות שזה לא עסק והוא בחינם )

בקצב הזה הכל יהיה סגור

וחוק או לא חוק שבת זה הזמן הפנוי להמון אנשים

וזה הזמן הכי נוח להם לקנות ולבלות

מה הצעד הבא ?

לסגור את החשמל בשבת ? לסגור את הרדיו\טלוויזיה בשבת ?

אין לזה גבול

אתה ממש מפספס את הנקודה. בו נאמר שאני רוצה ללכת לבלות בקניון וליקנות לי דברים ולבלות בשבת ואחר כך קצת לנוח ,אבל אני לא יכול לעשות כך כי המעסיק שלי מכריח אותי לעבוד בשבת ואם לא הסכים לזה אני יפוטר באותו הרגע ולא תהיה לי שום הגנה מפני כך. אי אכיפת החוק הזה עלולה להפוך אנשים לעבדים שחוקים ללא חיים וכול זאת על חשבון המעסיקים שלהם שסביר להניח שהם כן נחים בשבת. יום חופש אחד בשבוע זה דבר בהחלט לגיטימי וכמעט חיוני לרוב האוכלוסייה.

אל תשכח שהבילויים שלך בשבת הם לרוב על חשבון אותם "עבדים" שמחוייבים לעבוד באותו היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ron Paul משתמש יקר,

שוב הפעם תגובה אנטי ציונית, אנטי ישראלית אשר נוגדת את המציאות הקיימת:

לא חדש ,אבל נשאר מגעיל כמו תמיד. צריך להוציא את ש"ס מחוץ לחוק בגלל השאיפה שלה להפוך את למדינה לא דמוקרטית.

ישראל כיום הינה מדינה דמוקרטית. לצערי הרב ישנם ערביים-פלסתינאים לכל דבר בעלי אזרחות ישראלית ותעודת זהות כחולה. לצערי הרב, אין דרך אחרת לקיים חיים נורמליים ותקינים במדינה הזאת כל עוד ישנם ערבים-ישראלים. אכן צריכה לשאוף להיות מדינה לאומית ולא מדינת כלל אזרחיה, כי למרבה הצער ישנו גידול סרטני שגדל בעזה והוא העם הפלסטינאי שמונה כבר מעל ל2 מיליון בני אדם!. אין לאן לברוח, תוכל להתעלם כמה שתרצה - העם הפלסטינאי שואף לבטל את מדינת ואף לבצע בנו שואה!. לכן אני אומר שאי אפשר לקיים פה מדינה דמוקרטית - עובדה תומכת : הפיגוע בירושלים, מחבל, תושב מדינת אדם שהיו כאלו שאומרים עליו "זה ערבי טוב" וכו', רצח 8 אזרחים מאותה מדינה כמו שלו אך יהודים. לא נוכל לחיות איתם באותה המדינה. מדינה דמוקרטית תגרום להשמדת העם היהודי וגלות נוספת, מדינה דמוקרטית תגרום לתוהו ובוהו ברחובות. לכן תשנה את הגישה שלך ותקלוט שאין ערבי שחי בגדה שהיה רוצה להיות אזרח נורמלי במדינה ישראלית.

מקווה שתבינו, אני לא רוצה להרוג אותם! אני לא דתי או משו אני נגד מדינה דתית, בעד מדינה לאומית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ron Paul משתמש יקר,

שוב הפעם תגובה אנטי ציונית, אנטי ישראלית אשר נוגדת את המציאות הקיימת:

ישראל כיום הינה מדינה דמוקרטית. לצערי הרב ישנם ערביים-פלסתינאים לכל דבר בעלי אזרחות ישראלית ותעודת זהות כחולה. לצערי הרב, אין דרך אחרת לקיים חיים נורמליים ותקינים במדינה הזאת כל עוד ישנם ערבים-ישראלים. אכן צריכה לשאוף להיות מדינה לאומית ולא מדינת כלל אזרחיה, כי למרבה הצער ישנו גידול סרטני שגדל בעזה והוא העם הפלסטינאי שמונה כבר מעל ל2 מיליון בני אדם!. אין לאן לברוח, תוכל להתעלם כמה שתרצה - העם הפלסטינאי שואף לבטל את מדינת ואף לבצע בנו שואה!. לכן אני אומר שאי אפשר לקיים פה מדינה דמוקרטית - עובדה תומכת : הפיגוע בירושלים, מחבל, תושב מדינת אדם שהיו כאלו שאומרים עליו "זה ערבי טוב" וכו', רצח 8 אזרחים מאותה מדינה כמו שלו אך יהודים. לא נוכל לחיות איתם באותה המדינה. מדינה דמוקרטית תגרום להשמדת העם היהודי וגלות נוספת, מדינה דמוקרטית תגרום לתוהו ובוהו ברחובות. לכן תשנה את הגישה שלך ותקלוט שאין ערבי שחי בגדה שהיה רוצה להיות אזרח נורמלי במדינה ישראלית.

מקווה שתבינו, אני לא רוצה להרוג אותם! אני לא דתי או משו אני נגד מדינה דתית, בעד מדינה לאומית!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח להוציא את ש''ס מחוץ לחוק, הרגת אותי!!!!!!!!!!!!!!!!

אתה חי במציאות בכלל איש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל MOZEL היקר, קודם כל

הוא לא כתב שם שהוא רוצה להוציא את ש''ס מחוץ לחוק אתה מוכן לקרוא משהו שלפני שאתה מגיב עליו ?

דבר שני, אני אסביר לך למה המשתמש Dr. Ron Paul חושב שיש צורך להוציא את ש"ס מחוץ לחוק: המשתמש היקר חושב שמדינת צריכה להיות מדינה דמוקרטית, וככזאת יש צורך לשלול כל חוק שמחייב לכבד דת מסויימת. כלומר, חופש דת מוחלט ומתן חירות מוחלטת לכל אדם באשר הוא. לצערי, כפי שכתבתי בתגובה הקודמת, במציאות הקיימת הדבר בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש מפספס את הנקודה. בו נאמר שאני רוצה ללכת לבלות בקניון וליקנות לי דברים ולבלות בשבת ואחר כך קצת לנוח ,אבל אני לא יכול לעשות כך כי המעסיק שלי מכריח אותי לעבוד בשבת ואם לא הסכים לזה אני יפוטר באותו הרגע ולא תהיה לי שום הגנה מפני כך. אי אכיפת החוק הזה עלולה להפוך אנשים לעבדים שחוקים ללא חיים וכול זאת על חשבון המעסיקים שלהם שסביר להניח שהם כן נחים בשבת. יום חופש אחד בשבוע זה דבר בהחלט לגיטימי וכמעט חיוני לרוב האוכלוסייה.

אל תשכח שהבילויים שלך בשבת הם לרוב על חשבון אותם "עבדים" שמחוייבים לעבוד באותו היום.

אני מסכים שחייב להיות יום חופש ואת זה כן אפשר ודי חובה לדעתי לעשות בחקיקה בלי קשר לשבת

אבל בעניין העבודה בשבת -לא חייבים בשיטת המקל

אפשר גם בגזר וביתר קלות

פשוט משלמים הרבה יותר כמו שהמצב היום בעסקים שפתוחים בשבתות או בשעות לילה מאוחרות

אולי לך זה לא טוב

לי כרווק בלי חובות זה מצוין

ואם יהיו לי ילדים ומשפחה יום אחד אז אני מאוד מקווה שיהיו מספיק אנשים אחרים שמשתלם להם לעבוד בשבת

ולקבל הרבה יותר כסף על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני, אני אסביר לך למה המשתמש Dr. Ron Paul חושב שיש צורך להוציא את ש"ס מחוץ לחוק: המשתמש היקר חושב שמדינת צריכה להיות מדינה דמוקרטית, וככזאת יש צורך לשלול כל חוק שמחייב לכבד דת מסויימת. כלומר, חופש דת מוחלט ומתן חירות מוחלטת לכל אדם באשר הוא. לצערי, כפי שכתבתי בתגובה הקודמת, במציאות הקיימת הדבר בלתי אפשרי.

המשתמש הנ"ל רוצה להוציא את ש"ס מחוץ לחוק כיוון שש"ס מפלגה שמתנגדת לקיומה של כמדינה דמוקרטית בכלל, ולהפוך אותה למדינה תאוקרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או בקיצור, להפריד דת בין מדינה!

לא יעלה על הדעת שגוף דתי ישלוט בממשלה כמו מריינטה מסכנה, פה זה לא דמוקטטורה :pissed:

[אם כי זה מאוד דומה לזה :pissed: ]

אל תלך כלכך רחוק.

-ש''ס היא לא היחידה ולעולם לא תהייה כזו, שתרצה להפוך את מדמוקרטית למשהו אחר.

-להזכירך, מדינת אינה דמוקרטית בלבד, אלא יהודית ודמוקרטית.

-רצון כזה נוגד את המציאות, מדינת היא המדינה היהודית היחידה בעולם, מן הראוי שנשמור עלייה כך.

כמו שנכון לאמר: מי שלא מתאים לו שיעוף מכאן לעזה לגור עם הערבים ויעשה מה שהוא רוצה בשבת, או שפשוט ילך למקום אחר, זאת , אלו הם חוקייה, ולא יעזור לאף אחד, מי שלא טוב לו - הנה הדלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...