עזרה בבחירה סופית של 8800GT מ-SkyPC - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירה סופית של 8800GT מ-SkyPC

zurkin1232

Recommended Posts

דיברתי עכשיו עם סקאי.

הג'יגהבייט אכן בא עם הקירור של זלמן, אבל אין צפי למלאי. כנ"ל לגבי .

ה- Sonic זמין אבל מקבל אחריות של שנה בלבד. ה-Sparkle Calibre יגיע רק בסוף החודש (אולי).

נשארתי עם Inno3D i-Chill. נראה לי שאני אלך עליו כי הקירור שלו טוב ושקט (ככה הבנתי), הוא מומהר, הוא זמין והוא מקבל 3 שנים אחריות. כמעט כל שאר הכרטיסים שציינתי מקבלים גם 3 שנות אחריות, אבל אין לי סבלנות לחכות להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם סקאי.

הג'יגהבייט אכן בא עם הקירור של זלמן, אבל אין צפי למלאי. כנ"ל לגבי .

ה- Sonic זמין אבל מקבל אחריות של שנה בלבד. ה-Sparkle Calibre יגיע רק בסוף החודש (אולי).

נשארתי עם Inno3D i-Chill. נראה לי שאני אלך עליו כי הקירור שלו טוב ושקט (ככה הבנתי), הוא מומהר, הוא זמין והוא מקבל 3 שנים אחריות. כמעט כל שאר הכרטיסים שציינתי מקבלים גם 3 שנות אחריות, אבל אין לי סבלנות לחכות להם.

מה זה (אולי) ? ככה הם אמרו לך? הם כתבו בסוף חודש אז זה יגיע בזמן הזה בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אמור לקבל את הקליבר דיברתי עם סקי פיסי בקיצור היה בעיה של חומרים במפעל של SPARKLE בקיצור לקראת ה- 20 הם אמורים לשלוח לארץ סטוק של כרטיסים לכן בסקי הם אמרו שלקראת סוף החודש יגיע אליהם.זה לפחות מה שהם אמרו לי ...

נחכה לכרטיס בכליון עיניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אמור לקבל את הקליבר דיברתי עם סקי פיסי בקיצור היה בעיה של חומרים במפעל של SPARKLE בקיצור לקראת ה- 20 הם אמורים לשלוח לארץ סטוק של כרטיסים לכן בסקי הם אמרו שלקראת סוף החודש יגיע אליהם.זה לפחות מה שהם אמרו לי ...

נחכה לכרטיס בכליון עיניים

נקוה מאוד שלא מדובר בטריק שפל כדי למכור את סדרה 98XX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...