סימס 3 ב19 למרץ (למישהו אכפת?) - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סימס 3 ב19 למרץ (למישהו אכפת?)

VortexD

Recommended Posts

כששיחקתי בראשון היתה לי מכונת אספרסו בשרותים כדי שלא יצתרכו לישון . לסימים שלי היתה דרך קצרה בין הקפה לאסלה . הם היו שותים 4 -5 קפה רצים לאסלה וחוזר חלילה. ;) בשני לוקח להם הרבה זמן לשתות קפה אבל אולי זה אופציה הם גם מלכלכים את הבית בכוסות. בראשון הם היו יותר נקיים ויעילים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמעט דיבורים על זה כי זה לא יוצא ב19 למרץ אלא רק יגלו עליו פרטים חדשים.

עד עכשיו לא ידעו עליו כלום ובגלל זה לא היה עליו כמעט דיבורים כי אין על מה לדבר.

וחוץ,סימס...דוגרי,לא נראה שלמישהו פה אכפת :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לא אכפת ובום זה כבר 3 עמודים, מה נסגר איתכם?!

והמשחק JONES IN THE FASTLANE הוא פשוט גאונות, אפילו הגרפיקה שלו הייתה מהממת לזמנו עם סרטון הפתיחה והמוכרים בחנויות שהיו STILLS עם בועות דיבור :)

לא שבאותם ימים (כשהייתי בן 10) הבנתי יותר מדיי מה לעשות...

אחחחחחחחחחחחחח הנוסטלגיה xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כששיחקתי בסימס 1 הייתי משחק שעות על גבי שעות ולא משתעמם (הייתי כיתה ד'-ה')

אח"כ יצא סימס 2 שיחקתי הגעתי לעבודה הכי טובה בקריירה מדעית ונמאס...

בתכלס למי אכפת מהדברים האלה... בוא נראה מה לSPORE יש להציע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא אני מחכה לזה חח :)

טוב אני זוכרת שגם אני הייתי משגעת את אח שלי לגבי המשחק הזה.. (בתקופה שלא הייתי מבינה במחשבים)

חחח... וזה לא יוצא ב19 למרץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק ענק, פשוט משחק גאוני, הבניה והכל זה משחק פנטזיה לא סימולציה... זה משחק של "מה היית עושה אם היית מיליונר?"

בלי הקוד המשחק לא שווה כלום, בתים כמו שאני הכנתי אין בעולם הזה, את זה אני יכול להבטיח בעצם אולי ליו הפנר אבל חוץ ממנו.. לא נראה לי.

לסיכום SIMS משחק ענק, הסיבה היחידה שאני לא משחק בו מאז גיל 11 בערך זה שהוא גוזל ים זמן... פשוט אפשר לשבת ולהעביר שעות שלמות על לבנות תבית ואחר כך לחיות תחיים של המיליונרים שגרים שם... זה לוקח יותר מדי זמן... לא בשבילי!

SIMS 3? חחח מה שבטוח שאליו מישו ייפרוץ ויכין סצנות למבוגרים בלבד חחח עם הגרפיקה המטורפת שאמורה להיות לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתים כמו שאני הכנתי אין בעולם הזה, את זה אני יכול להבטיח בעצם אולי ליו הפנר אבל חוץ ממנו.. לא נראה לי.

בעולם הזה אין הגבלה של חלקה ואין הגבלה של קומות(ב1 היה אפשר גג שתי קומות[שמתם לב למשחק מילים :P?] ב2 אולי 3 או 4 לא זוכר),ככה שאני בטוח שבעולם יש בתים יותר מטורפים ממה שאתה הכנת סימס :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהבתי רק את סימס אחד.. אבל הייתי רק בונה בית ואז הייתי מפסיק לשחק.. לא עניין אותי לשחק את החיים.. זה דפוק חח

הייתי מכניס את הקוד של הכסף ובונה בתים מטורפים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...