שנאה לINTEL ואהדה לAMD ? האם זה נכון ? - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שנאה לINTEL ואהדה לAMD ? האם זה נכון ?

Mortar

Recommended Posts

3אני מכיר הרבה אנשים מענף המחשבים , גיליתי שרובם לא ידעו מה זה DURON ,

כמעט כולם חושבים שלוחות של AMD מיוצרות על ידי לא טובות בכלל כמו EPOX

או LEADTEK או ALBETRON או גיגהבייט ( חברות מאוד דפוקות ולא מוכרות) רובם גם צחקו עלי שאמרתי שASUS

מייצאת לוחות גם לAMD , הם טענו שאסוס לא תרד ברמה שלה.

חלקם לא ידעו מה ההבדל בין DDR לSDRAM

חלקם חשבו שATA100 זה בעצם מציין את מהירות הHD שזה בעצם 7200

הם גם לא יודעים מה זה FSB , רובם מאמינים כי GF4 MX זה הכ.מסך הכי טוב וכי היותר יקרים אלו כרטיסים למקצוענים.

כולם אמרו שSIS זה לוחות דפוקים ושVIA הם הכי טובים ושאמרתי להם NFORCE הם ישר תיקנו אותי ואמרו שאני מתבלבל

עם כרטיסי המסך GEFORCE ושזה בכלל כרטיס מסך ולא לוח אם.

כמובן שכולם סיפרו לי שמסכים זה רק MAG

ושעכבר אופטי זה עכבר אלחוטי.

רובם!!! בטוחים שPHOTOSHOP זאת התוכנה הגרפית הכי טובה בשוק.

רובם חושבים שללא פורטלים אי אפשר לגלוש באינטרנט

ושהמחסניות תחליפיות למדפסות דופקות את הראשים של המדפסת (למדפסת אין ראש , הראש נמצא במחסנית)

אההה ועוד משהו , משום מה גם כולם סבורים שהמעבדים של אינטל יותר טובים ומצדיקים את המחיר בניגוד למעבדים של

AMD ( כי המעבדים של AMD שורפים את הלוחות ומאוד לא יציבים!)

למי אכפת מהאנשים המטומטמים שאתה מכיר מענף המחשבים? וממה שהם יודעים, או בעצם לא יודעים.

אני צריך להרכיב מחשב לחבר,

מה לבחור:

Intel Pentium 4 2.4GHz 512K 533MHz או

AMD ATHLON XP 2400

הp4 יותר יקר ב200 שח... ולפי בנצמרקים שראיתי הוא יותר טוב מamd

כמו למשל http://www6.tomshardware.com/cpu/20030210/barton-14.html

אני לא מתכוון לעשות ... רוב המשתמשים לא עושים ..

אז מה עדיף? (דההה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעבד זה לא הכול (למרות שAMD הרבע יותר טובים) יש גם עניין של פלטפורמה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עד שאינטל יחליטו שיצרניות הCHIPSETים יכולים ליצר ציפסטים בלי רישיון (מה שלא יקרא לאולם) אני לא מסתכל לכיוון שלהם.

לא רק שמעבד יותר... אדיף אלה גם הפלטפורמה, לAMD יש ציפסטים של מה שיקר אבל חבל אל הזמן בקשר לביצועים.

כל מי שאני מקיר שכנה מחשב בשחל (ולא נדפק במחיר: P4 2GHZ GF4MX420 ב6000 ש"ח) קנה AMD! אין לי חבר אחד (חוצ מזה שאבא שלו קנה בלי לישאול ב6000 ש"ח) שיש לו P4!

בקיצור, פלטפורמה פלטפורמה פלטפורמה!!!

באזרת הOPETRON אני חושב שהשליטה בשוק המעבדים כולו תעבור לAMD בקרוב גם בזה שהOPETRON 1.8GHZ אדיף מXEON 3GHZ וגם בזה שבמשחקים הOPETRON 1.8 מהיר יותר מP4 3GHZ

64BIT שייך לAMD! כי רק להם יש מעבד 64BIT שטוב גם לשוק הביתי.

עבר=אינטל, הווה=AMD+INTEL העתיד=AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת בכלל מהאנשים שמוכרים מחשבים ? לרוב הם לא מבינים הרבה, בדיוק כמו שאומרים על ילדים שהם מבינים בתוכנה יותר טוב מההורים שלהם ככה גם עם חומרה.

וזה גם ממש לא משנה שבחו"ל משתמתשים בAMD או או מה שזה לא יהיה.

והעובדה שמישהו מפגר אמר לכם משהו אידיוטי לגבי חומרה לא אומרת שAMD יותר טובה מINTEL.

לרגע זה הP4 VERSION C עם 800FSB וHT וניצול מקסימלי של הDDR400 בDUAL פשוט לוקח כל מעבד מקביל וזאת עובדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול מי שואל טכנאים הם צריכים לדעת ש 1+1=2 ולא 3 ולא יותר אם רוצים לדעת יותר תשאלו מהנדסים לכול הפחות הנדסאים לא טכנאים הם יודעים יותר...

דבר שני פה זה לא אמריקה ולא בריטניה ולא שום מדינה אחרת די מצפצפת עלינו אם ישרף לנו המעבד למי נפנה?? החברה אין נציגות בארץ

ג) אינטל משקיעה בארץ יותר מכול חברה אחרת אפילו שכול החברות האחרות בורחות מהארץ היא ממשיכה להשקיע בארץ אז תפרגנו לה

ד) ותעשו טובה בהפרש קטן בן המעבדים תעדיפו אינטל כי יש משפט שאני מלגלג עליה שאומרת שאינטל לעשירים ואני אומר שamd לעניים / מטוטמים

ה) תשקיעו בתוצרת הארץ כול עוד אני לא רואה תוצרת הארץ אני קונה אינטל מצידי שיעלה 10000 שח וב זה יעלה 10 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Yossi וLev

הרגתם אותי מצחוק! כמה זמן לא צחקתי ככה! אף פעם לא הלכתי לטכנאי אז אני לא יודע מה המצב בארץ. אבל אם זה המצב אני מרחם על מי שקונה מחשבים מאנשים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...