"אבני חן להמהרה " - המעבדים המתאימים ביותר - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אבני חן להמהרה " - המעבדים המתאימים ביותר

ydmtm

Recommended Posts

תודה על ההערה , ניסיתי לתקן ולא הולך.

שים לב ,ניסיתי להעלות כתמונה את הטבלה שבמאמר ולא הצלחתי. :nono:

=================================

המאמר עצמו מחודש מרץ 2003 , אני מניח שהורדת המחירים מלפני יומיים עשויה לגרום לכך שמעבד + xp2200 שכעת מחירו ירד לכ-$85 ינצח בגדול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של ה- + 2100 AXP יהיה רק $ 79 .

לגבי עדיפות הביצועים שלו בהמהרה ( על ה - + 2200 AXP ) אין לי מושג , כדאי שמישהו שעשה זאת ייתיחס לזאת ( אולי , מפיסטו ) :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

when talking about overclocking the best think is to wait until the has aged and all the CPU's on the market has the same with different frequencies, then buy the lowest clocked one and it should be able to reach the fastest in the line. for example the XP 1700+ (1.466Ghz) is the slowest Thoroughbred A which max out at about PR 2200+ (1.8Ghz), the 2400+(2.066Ghz) is the Thoroughbred B core which max out at about PR 2800+ (2.25Ghz). to say the truth with the prices being so down today I don't see andy reason to buy the 1700+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של ה- + 2100 AXP יהיה רק $ 79 .

לגבי עדיפות הביצועים שלו בהמהרה ( על ה - + 2200 AXP ) אין לי מושג , כדאי שמישהו שעשה זאת ייתיחס לזאת ( אולי , מפיסטו ) :hi:

הגיעו לארץ מעבדים עם מתח של 1.5 וולט ,אותם הייתי רוצה לבדוק .

ה2100 בטוח טוב יותר מ 2200 כי את ה 2200 עוד עושים (חלק) בTA ! ולא TB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

when talking about overclocking the best think is to wait until the core has aged and all the CPU's on the market has the same core with different frequencies, then buy the lowest clocked one and it should be able to reach the fastest core in the line. for example the XP 1700+ (1.466Ghz) is the slowest Thoroughbred A core which max out at about PR 2200+ (1.8Ghz), the XP 2400+(2.066Ghz) is the Thoroughbred B core which max out at about PR 2800+ (2.25Ghz). to say the truth with the prices being so down today I don't see andy reason to buy the XP 1700+.

ה1700 הם כן T-BRED B! ולכן הם המעבד הכי משתלם כיום! נוראי מצד להוריד אותם מפס היצור... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...