לימודי מתמטיקה ותכניות מצטיינים באוניברסיטאות העברית ותל אביב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימודי מתמטיקה ותכניות מצטיינים באוניברסיטאות העברית ותל אביב

שניצל

Recommended Posts

אני נרשם ללימודי תואר ראשון במתמטיקה (ו/או מדעי המחשב) בשנה הבאה, והבנתי שיש תכניות מצטיינים (אמירים מדעי הטבע באוניברסיטה העברית, ותכניות המצטיינים החד-תחומית והבין-תחומית בתל אביב).

מישהו מכיר את התכניות האלה ויכול לספר קצת עליהן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה + עדכון:

למדתי קצת על התכניות האלה (דיברתי עם אנשים שמכירים, הייתי בכנס על התכנית של ת"א) והבנתי שייתכן שהתכנית הבין-תחומית לא מתאימה לי, ושבכלל ייתכן שאני לא עובר את ספי הקבלה לתכניות הללו.

לכן ההתלבטות שלי היא כרגע בעיקר לגבי תואר ראשון נורמלי. אני בעיקר רוצה ללמוד מתמטיקה, וכשאני אתחיל ללמוד אני אראה אם אני רוצה להתפתח לכיוונים נוספים (כגון מדעי המחשב). השאלה היא האם עדיף לי אוניברסיטת תל אביב או העברית.

שמעתי שעדיף ללמוד בעברית מכיוון שרמת הלימודים יותר גבוהה, ושהיחס יותר אישי. האם יש אמת בדבר? מישהו מכיר ויכול לספר קצת?

מבחינתי, היתרון של תל אביב היא הקרבה - המשפחה שלי ברמת גן, החברה שלי בכפר סבא, ואני כרגע עובד בהרצליה כך שאני אוכל להמשיך לעבוד (או לחזור לעבודה אחרי השנה הראשונה או השנייה). השאלה היא האם יש לאוניברסיטה העברית יתרון מהותי על פני תל אביב שיגרום לי ללמוד שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל מה רע באת"א ?

מבחינת רמת לימודים אין שום בעיה

יש שמועות שיש קצת ניכור בין מרצים לסטודנטים , אבל שמועות כאלה יש גם על הטכניון , וגם על אוניברסיטת חיפה

בקצור אני הייתי הולך על את"א בגלל הקרבה לבית , ללמוד במקום רחוק זה לא פשוט גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה חברתית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שמועות שיש קצת ניכור בין מרצים לסטודנטים , אבל שמועות כאלה יש גם על הטכניון , וגם על אוניברסיטת חיפה

אתה יודע מה עוד אומרים על הסטודנטים באוניברסיטת חיפה? לא יודע מה עם המרצים אבל אם המרצים הם מדת ומוצא מסויים אז אני מבין את זה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...