הפעולות בעזה - הדיון הרשמי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפעולות בעזה - הדיון הרשמי

dorviper

Recommended Posts

זה תמיד היה ככה, ותמיד יהיה ככה.

הבעיה היא שההסברה הישראלית לא עושה שימוש נכון בעובדות שבשטח, ובמקום להגיד משהו כמו "שיפסיקו לרוץ בקו האש אז לא יפגעו", הם אומרים משהו כמו "הם התחילו, אז אנחנו מחזירים".

אגב, מאיפה התמונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא שאני נגד אלימות חס וחלילה...

אפילו אני נהנה מדי פעם להתנהג באלימות -זה גורם לי ללכת לישון עם חיוך של סיפוק על הפנים...

אבל במקרה הזה -אלימות לא ממש תעזור .

ישראל מתישהוא תפציץ איזה בית עם הרבה ילדים ואז כרגיל זוועה שמשודרות 24 שעות בכל התחנות הערביות ובתחנות רבות בעולם

לחץ ערבי באו"ם - מחירי הנפט טיפה יעלו והופס ..... צה"ל יוצא

והחמאס חוגג ואומר ניצחנו את הכיבוש היהודים הפחדנים ברחו..

אני מוכן להתערב שזו הסיטואציה שתהייה בסוף.

הרוגים -יהיו והרבה לחאמס.. אז מה ?

זה יעזור לי מחבל אחד פחות ? - יש מספיק

אולי אם היינו יכולים להוציא את הכתבים הזרים מעזה ואז טוחנים אותם כמה ימים ללא רחמים ובלי שמץ הומניות היינו מכריעים את המלחמה הזו.

אבל

עובדתית - זה ברור לי שמה שיהיה זה מספר הרוגים לא קטן להם ואני מתפלל שלא יהיו יותר ממה שכבר יש לנו.

צה"ל יצא -ולא משנה כמה הוא יטחן אותם המצב יחזור לקדמותו- להם אין מה להפסיד חייהם גם ככה כבר גיהנום.

הם מתפרנסים מטרור וניזונים ממנו.

זהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכלו בסרטון הקצר שיש שם ומה הדבר הראשון שאתם שמים לב אילו...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3513685,00.html

כן כולם ילדים בני 13 עד 18... סתם ילדודס מפגרים שלא מבינים בכלל מזה פוליטיקה ואין להם שמץ מהחיים שלהם.

כול מה שהם יודעים זה שיש חילים שהם אמורים לשנוא אז הם זורקים עליהם אבנים למה אין בית ספר גם ככה הכול שם שכונה ולאף אחד אין עבודה.

אז מה אתם מצפים, אתם חושים שילד יודע כמה כדור מ M16 כואב\מזיק!

לא נראה לי אחרת הם לא היו כמו מטומטמים (סליחה אין לי מילה אחרת) רצים מול חילי צהל וזורקים עליהם אבנים.

דוגרי אם לא היה איזה צלם מטומ#@ עומד שם ליד ומצלם אותם כאילו הם מייצגים את העם הפלסטינאי זה היה נשאר סתם הפגנה מפגרת של בית ספר.

אני אומר תכינו דוכן נייד או אפילו כמה כאלו והכניסה אילו תיהיה חינם.

בטוח הביתנים האלו יהיה קודם כול סרט של 3 דקות שמסביר ומראה מה קורה במלחמה עם פצועים ומשפחות הרגים משני הצדדים.

ואז זה יסתיים במשפט כמו "עד מתי זה ישמך?"

ואז זה יתחבר להם דרך לדבר עם אנשים בארץ (עדיף אנשים נורמאלים (משמע לא שמאלנים שלקקו להם תרגלים ולא ימנים שיגידו להם שהם רוצים לרצוח אותם))

ואז כול אחד מקבל חמש דקות או להוציא את הכעס שלו או לדבר נורמאלי ולהבין את המצב.

אם אין שכל אין דאגות.... אז בואו נדאג שיהיה להם שכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר להכניס שכל במשהו שלא היה קיים בו מלכתחילה ? זה העם הכי טיפש והכי בור שקיים..אפילו אחיהם הערבים לא רוצים אותם ! כולם שונאים אותם. סדאם רצה לחסל את כל ה"פליטים" הפלשתינים בעירק או להעיף אותם, בירדן הם עושים רק בעיות ולא עובדים ובעצם אף אחד לא סובל אותם. כל הארצות הערביות מביעות איתם סולידריות מכיוון שזוהי חלק מהאג'נדה שלהם נגד וזה נראה טוב במחינתם.

בתכלס מה שצריך לעשות זה לשכנע את דעת הקהל העולמית שהפלשתינאים והמוסלמים בכלל הם בעיה כלל עולמית..הם סרטן.אין מהם שום תועלת.

הפתרון הוא לשטח את עזה עד היסוד..אזרחים, מחבלים,ילדים ונשים..כולם אויבים.

ושיפסיקו כבר לשדר כמה פלשטינים מתו ועד כמה בתי החולים שם מפוצצים ! אישית, מעניין לי את השיער על הפיטמה. ולעזעזל ! למה אני צריך לשלם על סיוע הומניטרי לערבים ?! למה ההורים שלי צריכים לשלם מיסים כדי שלהם יהיה מה לאכול..בעיה שלהם-שיטפלו בה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הוא לשטח את עזה עד היסוד..אזרחים, מחבלים,ילדים ונשים..כולם אויבים.

אחי, תהיה ריאלי זה לא יקרה בחיים וזה לא צריך לקרות, אבל צריך כבר להיכנס בעזה מחדש(כמו שהיה לפני ההתנתקות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, תהיה ריאלי זה לא יקרה בחיים וזה לא צריך לקרות, אבל צריך כבר להיכנס בעזה מחדש(כמו שהיה לפני ההתנתקות).

להסתכן בעשרות הרוגים במהלך המבצע עצמו, ואז להכנס לאותו בוץ כמו בלבנון עד שנת 2000? לא תודה.

מה שצריך לעשות הוא להרחיק את יורי הקאסמים, להמשיך עם הלחץ והמצור, לא להכנע למדינות העולם הצבועות ולא לאיומי הסרק של אירגוני הטרור, ולעצור רק אחרי שההנהגה תחוסל, והחמאס לא יוכל לעמוד על רגליו. כל פשרה אחרת תוביל למצב הקיים בלבנון עם החיזבאללה, הם מכינים את הקרקע לעימות, מפגינים שריר, מפסיקים את הלחימה ומכינים את הקרקע שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להכריז שצה"ל לא יסוג מהשטחים שהוא יכבוש ברצועת עזה, אלא יספח אותם כשטחי הפקר. אם יש משהו שחשוב לערבים יותר מכבוד זה אדמה.

כמו כן, אם כבר נכנסים לרצועת עזה, אז צריך להיכנס עם D9 ולהתחיל להוריד שם בית אחרי בית (אלפי בתים מסביב לעיר עזה משמשים את החמאס כמצבורי ומקומות מסתור), כמו שעשו בגוש קטיף. אם הפלסטינים לא יפסיקו את הירי, אז כל רצועת עזה תהפוך לעיי חורבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...