צה"ל הרג 26 טרוריסטים פלשתינאצים בעזה!!!! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל הרג 26 טרוריסטים פלשתינאצים בעזה!!!!

-XzibiT-

Recommended Posts

כבר הרבה זמן שלא היה יום קרבות כזה כבד S: זו אשכרה מלחמה, רק בקטן X:

מה שכן, אני מת על הדיווחים של וואלה, עם הכתבים הצולעים שלהם:http://news.walla.co.il/?w=//1242355

או שהקידוד שלהם דפוק, או שהכתבים שלהם דפוקים.

כתוב 17.... ::)

ולעניינינו, אני מסכים עם זה שצה"ל צריך להיכנס חזק לשטח ולעשות שם פוליש רציני מחמאסניקים.

כי אחרת שדרות ואשקלון יימשיכו לבעור כל יום, אנחנו צריכים לעשות הפיכה שם.

או לפחות לפגוע במנהיגים, בו נגיד שלתת להם אולטימטום לפני שניפגע בהם, שיהיה להם נקודה למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמינו לי שאני באמת בעד שתיטחנו את הזונות השקרים והמחבלים האלה אני אני גם חושב שלשים בכותרת "פלשתינאצים" זה מוגזם ולא ראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי שאני באמת בעד שתיטחנו את הזונות השקרים והמחבלים האלה אני אני גם חושב שלשים בכותרת "פלשתינאצים" זה מוגזם ולא ראוי.

למה מוגזם? הם רוצים להשמיד אותנו בדיוק כמו הנאצים, ימח שמם וזיכרם!

דרך אגב, זה שאבו-מאזן מדבר בטלוויזיה ואומר שפעולת צה"ל זה "יותר משואה" זה כן טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה שהם מפגרים ושקרנים זה לא אומר שגם מתפקידנו לרדת לרמה הזאת.

2. אני לא יודע למי התכוונת אבל אני אמרתי שאני בעד להשמיד את המחבלים ושלוחיהם האנשים האלה לא רק שהם הצורה הנחותה ביותר של אנשים שקיימת כיום הם גם פוגעים האוכלוסיה העזתית שלא רוצה מלחמה ורוצה להיות בשלום ויחסים טובים עם ... הרבה בעזה מבינים שרק טוב יצא מזה ועדיין ארגוני הטרור שולטים בעיר ופוגעים בכל אפשרות לדו-קיום וכך גם הופכים אותו ללא אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...