חיבור לנק' חמה (WIFI) במקביל ל DSL - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור לנק' חמה (WIFI) במקביל ל DSL

syberpuppy

Recommended Posts

יש לי חיבור ADSL מחובר למחשב דרך מודם המחובר בLAN (ופועל מצוין), אני גר במעונות באוניברסיטה וממש לא מזמן פתחו נק' חמה מטר מהחדר שלי, למרות כל מיני הגבלות וחסרונות אחרות של הרשת של האוניברסיטה הייתי מעוניין לשלב את שני חיבורי האינטרנט על המחשב השולחני שלי שלי (וכך לקבל לדוגמא את מהירות העלאה המצוינת של האונ'), איזה אנטנה כדי לי לקנות ואיך אוכל לשלב את שני הכניסות השונות לאינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך קצת מידע על חיבור של 2 מקורות אינטרנט למחשב בודד כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=244439.msg2153816#msg2153816

למרות שאני לא ממש מציע לך לעשות את זה, במיוחד כשהחיבור האלחוטי של האונ' מוגבל בצורות שונות ומשונות,

זה יגרום לך ליותר בעיות מאשר לאיזושהי תועלת אפשרית שתצא לך מזה.

אני הייתי מנצל את המצב בצורה אחרת- הייתי מרים שרת הורדות על קו ה ADSL , שיוכל לשמש אותי 24/7 להורדה/העלאה ייעודית.

ואת הקו האלחוטי של האוניברסיטה, הייתי מנצל לגלישה ושאר צרכים פשוטים.

לצורך העניין צריך 2 מחשבים (הייתי שוקל אפילו מחשב נייד לצרכי הגלישה והצרכים הפשוטים)

או מחשב אחד שמריץ מערכת וירטואלית שמחוברת לקו השני.

(כמו שקידני סטון הציע בפוסט שקישרתי אליו)

לגבי אנטנה - אתה לא זקוק ל"אנטנה", אתה זקוק לכרטיס רשת אלחוטי (שלרוב מגיע עם אנטנה, זה נכון)

ישנם כרטיסים בממשקים שונים - PCI , וגם PCI-E , כאשר לרוב עדיף לרכוש בממשק PCI/PCIE אבל יש גם איכותיים.

(PCI/PCIE פשוט ידועים יותר ביציבות תוכנה/חומרה על פני , ובנוסף ממוקמים בתוך המחשב ואין חשש לפגיעה פיזית בהם, כמו שיש בהתקני USB)

אתה מוזמן להריץ חיפוש על המלצות לכרטיסי רשת אלחוטיים בפורום, היו לא מעט דיונים כאלה.

טווח המחירים לכרטיס נע בין 100 ל 250 ש"ח לכרטיס סטנדרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...