כמה שאלות בנושא חשמל סטטי - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בנושא חשמל סטטי

monya2007

Recommended Posts

שלום לכולם,

בשבוע הקרוב אני הולך לקבל מארז חדש (Enermax Uber Chakra) ספק כוח(Enermax Liberty 400W) זיכרונות (G.Skill 2GB 800Mhz CL5) כרטיס מסך (BFG 8600GTS OC ) משחה טרמית/גריז טרמי( cooling MX-2) למעבד (Thermaltake Blue Orb FX) ואני הולך להחליף מארז למחשב ישן (יש לי שני מחשבים אחד "חדש" ואחד ישן אני הולך להשים את חלקי המחשב הישן במארז של "החדש" וחלקי המחשב "החדש" במארז החדש) אז רציתי לקבל כמה טיפים בנוגע ל: מה לא לעשות ,איך להמנע מחשמל סטטי ,איך להמנע מלהעביר חשמל סטטי אל החלקים ואיפה אני יכול להניח את לוחות האם בזמן שאני יעבוד אל התקנת כל שאר החלקים במארזים?

תודה,

עמנואל.

נ.ב.

אני יודע שזה לא הפורום המתאים פשוט אני מצאתי את הפורום הזה כהמתאים ביותר לשאול בו את השאלות האלה

אם יש פורום מתאים יותר מזה אז סליחה ואם אפשר להעביר את הנושא אל אותו הפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיות בעייה בדרך כלל אלה אם אתה נמצא בזמן (עונתי) עם רגישות יתר וקופצים ממך ניצוצות פה ושם ברכב או מוצרי מתכת באחיזה

ואם בכל זאת ..........יש צמיד מיוחד ליד שממנו יוצא חוט לארקה שפורק כל הזמן אבל מיותר לדעתי ,,,,,,,דרך אגב זה נושא מורכב איך זה נוצר

בגוף ולאחר מכן פריקה זה תלוי בכמות הפוליאסטר שיש בביגוד שלך ותלוי ברמת המלח בגוף ותלוי במה אתה מתחכך ותקופת מזג האויר למוליכות גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...