Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואיך אני גונב מהם? גם ככה במשימות של הכיוס לא הולך לי טוב.. יש לכם עצות לגבי זה?

תראה כשאתה בא לכייס אתה לוחץ על איזשהו כפתור (לא זוכר בדיוק X ב360 -הכפתור השמאלי מה4) ואלטאיר מושיט את היד ואז עקרונית אתה צריך לגעת בבן אדם עם היד (מחזיקים את הכפתור כן?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו נתקל בבעיה הזו ויודע לתקן אותה?

אני משחק במשחק על Q6600, 8800gt,2GB על 1680X1050 ויש לי את הפסים המאוזנים האלה שחותכים את התמונה כל הזמן.

למרות שהתמונה באיכות גרועה, אם תסתכלו טוב על הזקן של אל-מועלים, תוכלו לראות שהוא נחתך.

יש למישהו מושג איך לתקן את זה?

עוד תמונה למתקשים

assassin3dm9.jpg

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי היא:

זה רק אני או שבארץ מוכרים רק גרסת הבמאי הזאת? ואם כן, היא נחשבת גרסת האספנים? כי לפי מה שהבנתי אמור להיות גם מארז יפה כזה ודיסקים של בונוסים בגרסת אספנים.

אז לסיכום, האם מוכרים בארץ רק את עריכת הבמאי והאם יש הבדל בינה לבין גרסת האספנים, ואם כן, איפה מוכרים את גרסת האספנים. (המשחק שווה משהו? כי בהתחלה ממש רציתי אותו ועכשיו אני כבר לא כל כך בטוח, כי מתווספות יותר ויותר תגובות של אנשים שאומרים שהמשחק יותר מדיי חוזר על עצמו.)

תודה לעוזרים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, יש לי שאלה שדי קשורה לAC.

שמעתי פה הרבה אנשים שמשחקים עם שלט של 360.

אז כמה שאלות:

1. אפשר לחבר את השלט המדובר למחשב? (כי אם כן זה די גאונות מצד מייקוסופט אני מוכרח להגיד)

2. אין לי 360. אם באמת אפשר לחבר את השלט למחשב שווה לקנות אותו בנפרד, רק בשביל המחשב? (בהנחה שאני לא מתכוון לקנות 360).

אגב באמת יש הבדל כל כך גדול בין לשחק עם שלט לבין לשחק עם מקלדת?

תודה רבה לכל העוזרים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...