מחשב לשידור וידאו ללא מסך בתקציב של 12 אלף שח' - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לשידור וידאו ללא מסך בתקציב של 12 אלף שח'

ward

Recommended Posts

אני ממש מחפש תשובות מאנשים שמבינים לגבי מערכת מסויימת שכל העבודה שלה הוא להוציא וידאו מהכרטיס מסך להתקן אחר מתוכנה שיש לה TIME LINE וקליפים מוכנים , המפרט הוא הנ'ל

¤ 3,100.00 Intel Core 2 Quad Processor Q6700 2.66GHZ BOX Stepping G0

INTEL BONTRAIL DX38BT 1,250.00

Kingston DDR3-8500 (1066Mhz) 1GB CL7 KVR1066D3N7/1G *2 2,900

VGA Geforce 8800GTX LT 768MB DDR3 PCI-E ¤ 3,430.00 מה ה LT מסמלת !!? ??

וזוג כוניי WD HD 500GB ב1120 שח'

ו Titan 650 BLACK 650W ב 1050שח'

עכשיו הבשאלות החשובות הם כאלה ! קודם מה ה LT הזו ממלת והאם זה GTX רגיל כמו אלו של GIGA-BYTE וכו' .. ?

למה הזכרון הזה של קינגסטון יקר מדיי כמשתחרים כמו OCZ עולים חצי מחיר . ??

למערכת שאמורה כאילו להוות מין יצאית וידאו שתוציא את הוידאו מהמחשב להתקן אחר כגון מסך צריך את כל החלקים האלו

האם ה כרטיסך מסך , מעבד , זכרון משפיעים באופן דרמטי על מה שנקרא רנדור ?

האם 8800GT לא יעשה את אותה העבודה של ה GTX ??? שהוא לא יתאמץ אפילו במשחק סולטיר ( שניהם)

המחשב לא יעשה כלוום בחיים הוא רק ישב בפינה ותוכנה תופעל עליו כגון VEGAS כשהיא במצב PLAY !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אותה התועלת אפשר להוציא ממפרט שעולה חצי אם לא פחות וכל זה בהנחה שהתוכנה שאתה עובד איתה תומכת בריבוי ליבות אחרת אין שום טעם לקחת אפילו Q6600.

אני לא רואה שום צורך בכרטיס מסך אלא הפשוט ביותר.

אנא תסביר את עצמך טוב יותר מהם השימושים של המחשב מלבד התוכנה של שכנראה רוב העבודה שלה מתבצעת ע"י המעבד.

זכרונות 1066? בשביל מה כדי שתרגיש 1-2% שיפור?

זכרונות 800MHZ פשוטים שעולים כ-250 ש"ח לקיט של 2GB יעשו את העבודה מצויין.

HD'S זאת בחירה שלך אני רק יכול להגיד לך לקחת את גרסת ה-AAKS.

לוח של אינטל? עם צ'יפסט X38? גם פה אני לא ממש מבין את ההיגיון אם אינך צריך משהו ספציפי מהלוח כגון FIREWIRE, RAID וכו' לוח מבוסס צ'יפסט P35 יספיק לך בהחלט (ה-P35DS3L) מגיע ללא פ'יצרים מיוחדים.

למה מארז כזה? הספק מוגזם.

צורך מסויים מהמארז? יפה? שקט? מרווח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר לך בדיוק מה העניין פה ,

יש לי תחנת כבלים שאני הולך לשדר עליה פרסומות

אז ככה המחשב יתחבר אל ממיר מסויים שיעביר את השידור לתחנה .!

העיקר ב VEGAS זה שאסים שם בוא נגיד 20 פרסומות וקליפים לפי סידור מסויים.

ואז התוכנה תריץ את הקליפים על המחשב וכלומר המסך יתחבר ל TV OUT בוא נגיד ויהיה מוקרן על התחנה .

עכשיו אני אדם שמבין בוא נגיד טוב מאד בחומרה ומפרטים וזה. אבל אדם אחר שמתעקש שהמפרט הזה הוא היחידי שיכול לעשות את מה שהסברתי ! וכל העסק לא נראה לי הגיוני בעליל .

אז ככה רציתי לחזק את העמדה שלי שלא צריך לא 8800GTX לא QUAD מטורף ואפילו לא !! ושאפשר לבנות מחשב ב 8000 שיתן אותם ביצועים !

בתכלס אם אתה יכול לענות לי על השאלה לגבי הכרטיס מסך האם זאת גרסה מיוחדת ל GTX (אני חושב שהיא חלשה מהאחרים)

ולגבי רינדור האם יש בזה משהו שהמפרט ההוא יפעיל הכל ללא רידנדור ללא בעיות ומשהו אחר לא .

לבסוף אני ממש ממש מודה לך על העזרה ועל הגתובה שלך ושאתה נותן זמן ועוזר לאחרים ממש תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר על שידור של סרטונים, בלי שום הדמייה תלת מימדית, רק שידור של קליפים אחד אחרי השני אני לא רואה איך המפרט הספציפי הזה טוב יותר ממפרט ב2000. אני אמנם לא מבין כל כך[למען האמת אני ממש לא מבין בנושא], אבל אני אישית הייתי מסוגל על המחשב הקודם לשים פלייליסט של סרטונים, כל אחד דקה ברזולוציה רגילה[640*480] בלי שום בעייה או לאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט מוגזם וחסר פרופורציה

אני מסכים עם יותם לחלוטין!

אתה יכול לקחת מעבד 6550\6750 בשקט, אם אתה מתעקש על מרובע אז Q6600, בטח שלא Q6700.

זיכרון -800 CL4 זה המקסימום שאתה צריך, בתאכלס גם -667 CL5 יעשו את העבודה

אם המידע חשוב לך אז תקח לוח שתומך ב RAID ותשים 2 קשיחים בMIRROR, לעבודה שאתה ציינת אין סיבה לקחת STRIPPING או קשיחים מהירים יותר מהרגיל

לא הבנתי איך בדיוק נכנס פה החלק של הרינדור ששאלת כי אתה מדבר על שידור פרסומות.

כ.מסך 2600PRO יעשה את אותה עבודה כמו ה 8800GTX שציינת רק בהרבה הרבה הרבה פחות כסף

המפרט שלך לא אמור לעלות יותר מ4000-5000 גג בהסחפות,

בתקציב של 12,000 אני מוכן לתת לך מחשב, להתחייב שהוא יעבוד לשימושים שציינת וגם לתמיכה בבית לאיזו שנה :) כי אתה ממש לא צריך את התקציב בשביל המחשב, חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...