שווה לי להשקיע עוד 450 שקל כדי לקנות LG F900P במקום IIYAMA 413PRO COLOR???? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווה לי להשקיע עוד 450 שקל כדי לקנות LG F900P במקום IIYAMA 413PRO COLOR????

NIR-T

Recommended Posts

היי,

חזרתי היום מאמרקיה וראיתי שהגיע לארץ ה F900P ורציתי לשאול אם הוא עדיף על הIIYYAMA 413PRO COLOR שתכננתי לקנות..... הוא עולה 400-450 שקל יותר.... זה שווה???

ועוד שאלה, אם אני אחבר את המחשב לטלוויזיה האיכות תהיה טובה?? מבחינת ומשחקים....

תודה רבה רבה מראש, ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תסתכל על ה-ViewSonic P90F איך שמראים בתמונות בחנויות אונליין,

תסתכל באתר של החברה, הוא כסוף\שחור יפה חבל"ז, גם ה-P95F יפה מאוד במציאות. {הוא בצבע שחור}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך :P יש לי F900B הוא אחלה.. אתה משלם בדיוק מה שאתה מקבל

ב1800 שקל מסך פלטאון 19" שטוח של מה עוד בם אדם יכול לרצות?? כמובן שזה הקו הראשון של המסכי 19.. 1800 שקל זה המחיר של המסכי 19 הסבירים אם יש לך יותר מזה לך כבר על ה iiyama 19 שעולה 2400 שקל או על הוויו סוניק

אבל אם אתה מלא מלא בכסף אז קח nec mitsubishi ותחווה עולם חדש של מסכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין כל כך חוץ מלקרוא את הנתונים באתרים של החברות אז אשמח אם תנמקו את הטענות שלכם..... כי ככה אני לא מבין למה ללכת על המסך שאתם ממליצים ולא על ה F900P..... ודרך אגב ה F900P טוב בהרבה מה B!!!! מבחינת קצבי הריענון....

הIIYAMA אכן 17" אבל 19" בכל זאת יותר גדול וכיפי במשחקים.....

השאלה היא על איכות התמונה והכל.... ואיך בכלליות ה F900P אם הוא שווה את ה 400-450 שקל הפרש או לא?

ומה טוב במסכים שהצאתם לי?

תודה מראש, ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני ביל גייטס????? מאיפה יש לי כאלה סכומים??? 1900 שקל למסך זה גם ככה בלחץ!!!!

ואני יודע שהמסכים שציינת הם עולם אחר!!!!

אבל בתקציב הגיוני מה כדאי?? ולא לשכוח את המראה.... שיהיה שחור וכסוף או משהו כזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הP90F עולה 2000שקלים. אני בטוח ש100שקלים לא יהרגו אותך. במקרה של הF900P ה413C עדיף יותר. אם לא מסך אחר, אז כלום.

http://www.viewsoniceurope.com/Images/p90f.jpg

לזה אתה קורא כיעור? זהו אחד המסכים היפים ביותר שראיתי. תראה איזו עיצוב בומבסטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל החנויות שבדקתי בארץ זה בלבן!!! לא בשחור וכסף.... בארץ בשחור וכסף יש רק את ה17" אם תביא לי לינק לחנות בארץ שמוחרת אותו בשחור וכסף אני אשמח...

תודה מראש, ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנויות רק מראות תמונה של מסך אחר בלבן, ה-P90F בא אך ורק בשחור\כסף, אין משהו אחר.... תזמין עם תמונה לבן תקבל שחור\כסף.

וה-P90F עולה אצל הדובים 1930ש"ח וה-P95F עולה 1955ש"ח, וה-P95F גם מאוד יפה במציאות, בתמונה עושים אותו מכוער,

הוא מאוד יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בל מקרה אל תיקח את ה- . השפורפרת שלו היא באמת עלובה יחסית למסכים האחרים שצויינו פה. אני אישית הייתי לוקח את ה-17 של IIYAMA ולא לוקח את הVIEWSONIC. לפי דעתי אם לוקחים 19 אז לוקחים לפחות CTX או SAMSUNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...