למה עם ישראל עושה דברים לפגוע בעצמו בדרכים עקיפות?!!! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה עם ישראל עושה דברים לפגוע בעצמו בדרכים עקיפות?!!!

look-GOD

Recommended Posts

זה ממש לא משנה מי חינך אותם והחדיר להם שאנחנו השטן - בשורה התחתונה - אנחנו השטן מבחינתם.

"הקם להורגך השכם להורגו" אין פה שום עניין גזעני, הגיון פשוט מאוד.

http://www.youtube.com/watch?v=ciOGS6r97oE

תקשיב\תקרא ותשכיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה ממש לא משנה מי חינך אותם והחדיר להם שאנחנו השטן - בשורה התחתונה - אנחנו השטן מבחינתם.

"הקם להורגך השכם להורגו" אין פה שום עניין גזעני, הגיון פשוט מאוד.

http://www.youtube.com/watch?v=ciOGS6r97oE

תקשיב\תקרא ותשכיל

אני ממש לא מבין מה אני צריך ללמוד מהסרטון הזה, זה בדיוק מה שאני אומר.

וכמו שרואים בסרט לא כולם "פנאטים חולי נפש" ויש גם את אלו מהם שהינם משכילים וכן מחפשים שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמו שרואים בסרט לא כולם "פנאטים חולי נפש" ויש גם את אלו מהם שהינם משכילים וכן מחפשים שלום.

LOL

נראה לי שפיספסת את עיקר התוכן. אתם השמאלנים שומעים רק מה שאתם רוצים לשמוע... :kopfpatsch:

ננסה שוב, הפעם עם תרגום עברי:

http://www.youtube.com/watch?v=ZdhRpyhhgfs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

נראה לי שפיספסת את עיקר התוכן. אתם השמאלנים שומעים רק מה שאתם רוצים לשמוע... :kopfpatsch:

ננסה שוב, הפעם עם תרגום עברי:

http://www.youtube.com/watch?v=ZdhRpyhhgfs

אני ממש לא מבין מה בדיוק אתה מנסה להוכיח או למה נראה לך שאני לא יכול לקרוא באנגלית.

אבל בכל מקרה לא נראה לי שהנושא הזה יתקדם ליותר מאשר תגובות מפגרות בנוסח "אתם השמאלנים שומעים רק מה שאתם רוצים לשמוע..."

וסתם לידע כללי אני לא שמאלני בדעותיי אבל אני מאמין שגם ערבים הם בניי אדם, מוזר אני יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אין לך שום הבנה של העם והמסורת היהודית או שאתה מעמיד פנים לשם הוויכוח?[br]פורסם בתאריך: 28.02.2008 בשעה 15:25:30

הגנה עצמית זה כשמישהו מתקיף אותך, בדוגמה שלי התקיפו מישהו אחר.

החקיקה בישראל טובה, פשוט בתי המשפט לא מממשים את החוק הקיים ויוצרים אנארכיה.

מה זה אותם ימים? אתה מוכן לפרט מאיזה שנה עד איזה שנה?

אם אתה בוחר לענות אולי תענה לעניין?

החקיקה בישראל רחוקה שנות אור מלהיות טובה. כמו כן בתגובה שלך ממה שאני הצלחתי להבין התקיפו את התא המשפחתי והגנה עליו נחשבת כהגנה עצמית בדיוק כמו שאתה פוגע בפורץ שפורץ לביתך בארה"ב למשל ,משהו שבישראל לאור החקיקה הנפלאה אסור לך לעשות! יותר מכך קרה ולא פעם אחד שפורצים תבעו את הבעלים שניסה להתנגד להם.עכשיו תסביר לי איך אתה יכול אפילו לראות את זה כמשהו נרמטיבי?

באיזה ימים? בערך מאותה תקופה שהיגלו את היהודים מהאזור הזה ועד פחות או יותר הקמת המדינה ב1948.בימים אלו גר רוב שאינו היה יהודי.

אני לא יודע מאיפה השגת את המידע שלך אבל לניצולי השואה לא הייתה ולא תהיה שום זכות על שום אדמה והפיצוי שניתן להם הוא בעיקר על נזק לרכוש\נזק נפשי ואבדות בנפש, בשום מקום לא מדובר על אדמה.

ובקשר לזכות לאדמה לדעתי ממש אבל ממש אין להם שום זכות על האדמה לאחר שאנחנו קנינו מהם אדמות על מנת להקים את מדינת , שהוכרה על ידי האו"ם ואז באותו ערב ממש כל ארצות ערב פתחו עלינו במלחמת חורמה.

ואחרי שהן הפסידו במלחמה והגבול בוסס פחות או יותר הם לא ניסו להגיע איתנו להסכמה אלא נשארו אוינות כלפינו עם רצון אז ללחימה.

בעלות על קרקע=רכוש וכן היו כאלו שהייתה להם בעלות על קרקעות שגורשו/הושמדו/ברחו.

אם אתה חושב שכל האדמות שעליהם יושבת כרגע נקנו אתה טועה וטועה בגדול. מן הסתם אותם קרקעות שנקנו באופן חוקי מי שמכר אותם כבר לא בעל זכויות עליהם.

יש לי רעיון לפרוייקט "שלום" חדש - שולחים קבוצות שמאלנים לגור עם ערבים, והם לא חוזרים.

שילמדו בדרך הקשה עם מי הם מנסים לעשות שלום :s07:

אם 1000 של חיות אדם ערבים לא יעזרו לכם להבין, אולי באמת כדאי שתחיו את זה, אולי אז תבינו.

הוצאות להורג \ סכילות \ השחתת גופות \ הכאת נשים \ תלייה (והרשימה ממשיכה..) כל זה מול עיני הילדים.

זה חלק מהתנהגות המקובלת בחברה\חוק שלהם. שלא נדבר על הדת שלהם - שחיטת יהודים זאת מצווה

התורה שלהם אומרת במפורש - להרוג כל אדם שלא מאמין במה שהם מאמינים.

רק להזכיר לך שגם ביהדות והנצרות יש רצח עם,אלימות ודברים מגונים רבים.

מה שגם שאם תעשה סקר רחוב אצל ילדים ביסודי אתה תראה קריאות לרצח עם וגעזנות מטורפת. רק הדשא של השכן מלוכלכך? ממש ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתם מפספסים את הנקודה בכל הסיפור הזה.

גם אם תכנס למבצע צבאי בעזה ירי הקסאמים לא יפסק, ואם הוא יפסק, זה יהיה באופן זמני וימשך כשישראל תצא משם.

עם כל הכבוד לקסאמים, לא יכולה להקריב עשרות אם לא יותר של חיילים בשביל רגיעה זמנית בירי הקסאמים.

הפאשלה של הקאסמים כבר קרתה, לפני שנים מעטות.

כיום האיום הגדול ביותר על מדינת הוא ירי רקטי (ונגזרותיו).

ראינו את זה במלחמת לבנון, אנחנו רואים את זה בעזה, ונראה את זה בעימות (לא עלינו) מול סוריה ואף איראן.

אף אחד לא הצביע על מגמת הירי תלול מסלול (מרגמות, קסאמים, רקטות, טילים וכל דבר שעף באוויר לשטח ישראל).

מי אשם? כל אחד ואחד שעסק בנושא הזה ולא התריע על כך מספיק זמן לפני.

רק כיום עובדים על מערכת יירוט רקטות שתהיה מבצעית עוד שנתיים.

אם הייתה ניתנת התרעה בזמן, המערכת הייתה מבצעית כבר לפני שנתיים ואז מלחמת לבנון הייתה נראת אחרת לגמרי, בשדרות היה נדיר לראות קסאם נופל,

וההרתעה הישראלית הייתה גבוהה בהרבה.

אני לא יודע מה רץ במוחו של ברק או אולמרט, אבל אם אני הייתי במקומם, לא הייתי נכנס למבצע צבאי שמסכן כל כך הרבה חיי אדם.

הייתי ממשיך במדיניות הנוכחית של סיכולים ממוקדים ופגיעה בתשתיות טרור עד למבצעיות מערכת ליירוט רקטות.

אגב, הסלמות כאלה טובות לצה"ל.

יש לו "תירוץ" לפגוע בתשתיות טרור ובכך הוא פוגע (באופן חלקי) בהתעצמות חמאס וכן בתשתיות טרור המכינות פיגועים.

לרוב הוא גם יוצא עם מינימום נפגעים (שימו לב לכמות המדהימה של המבצעים לעומת הכמות המזערית של החיילים הפצועים. זה מראה מקצועיות גבוהה מאוד).

בלבנון למשל, צה"ל יכול רק להסתכל מעבר לגבול ולראות כיצד חיזבאללה משתקם ובונה את כוחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלסטינאים הם אלו שגרו בפלסטינה ובאותם ימים דווקא הרוב היה לא יהודי. זכות לאדמה שלהם יש להם ועוד איך כמו שאמרתי בדיוק כמו לניצולי השואה שגורשו/ברחו.

באותם ימים שהאזור נקרא פלסטינה, אף אחד לא קרה לעצמו פלסטיני. כמובן שהרוב היה לא יהודי, הארץ נכבשה מספר פעמים, אפילו על ידי הערבים (שמעולם לא התייחסו לירושלים כאל בירתם). זכות על אדמה? עד 1947 רוב האדמות שיהודים ישבו עליהן נקנו מערבים, שמעולם לא טענו לבעלות על הארץ ומעולם לא הביעו שאיפות לאומיות. הם הפסידו במלחמה שהם יזמו.

לא בדיוק למקום קראו פלסטינה ומפה גם השם פלסטינאים אותם אנשים שגרו בפלסטין.

פלסטינה זה השם היחיד, לא פלסטין ולא פיליסטין.

פלסטינה זה שם שניתן לארץ על ידי הרומאים, ואיו לערבים שום קשר אליו.

הלאומיות הפלסטינית היא צעירה מאוד, העם הפלסטיני הומצא רק לפני כמה עשרות שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערבים מבינים רק כוח רק כשה מכים חזק בערבים והורגים רבים מהם הם יושבים בשקט וזה כבר הוכח הרבה פעמים במהלך 60 השנים האחרונות

אי אפשר לדבר עם הקופים הטרוריסטים הפסיכופטים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XZIBIT צודק ב100% הערבים מבינים רק בכח ! אם מדברים איתםף עוזרים להם נותנים להם אמצעים למלחמה כסף וכל דבר אחר - הם מגלים את זה כחולשה של העם ורק מנצלים את זה לתקיפה אין מה לעשות ככה זה העם הברברי הזה הפתרון היחיד הוא תקיפה ללא הפסקה עד להתשה סופית סגירה ואטימת עזה גם משטח מצרים, הפסקות של דלק לגמרי על כל קאסם וגם חשמל - שיסתדרו בלי זה...

אין מה לעשות זה המצב וזאת הדרך היחידה לפתור את זה כל דרך אחרת של משא ומתן וכו' תגרום למצב להתדרדר עם טרוריסטים לא מדברים (חמאס והפתח ה''תמים'' שזה כולל את אבו מאזן שהוא בעצמו גם טרוריסט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(במיוחד הצעירים וחמי מזג).

אמר בן ה-17 -_-

חרא יש בכל הצדדים, אנשים שלא יודעים להתבטא יש בכל הצדדים, ימין שמאל יהודים ערבים פלשתינאים פעילי שלום טרוריסטים, בכל הקבוצות האלו יש גם אנשים שהקונטרה היחידה שלהם לכל דבר היא או "גזען"(אם אתה ימני) או "אוהב ערבים"(אם אתה שמאלני).

עצם כך שאתה בכלל מתייחס לדברים האלו ומכליל אותם הופך אותך, כן כן, אותך בעל הIQ הגבוה, לאידיוט.

תחזור לדיון הזה אחרי שתפתח מחשבה מעמיקה יותר... אתה יודע, זה למה הIQ הממוצע בישראל הוא 90 -_-

נ.ב

"pacifism can act more effectively against democracy than for it. Objectively the pacifist is pro-enemy(original quote: pro Nazi, said during WW 2)."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמר בן ה-17 -_-

חרא יש בכל הצדדים, אנשים שלא יודעים להתבטא יש בכל הצדדים, ימין שמאל יהודים ערבים פלשתינאים פעילי שלום טרוריסטים, בכל הקבוצות האלו יש גם אנשים שהקונטרה היחידה שלהם לכל דבר היא או "גזען"(אם אתה ימני) או "אוהב ערבים"(אם אתה שמאלני).

עצם כך שאתה בכלל מתייחס לדברים האלו ומכליל אותם הופך אותך, כן כן, אותך בעל הIQ הגבוה, לאידיוט.

תחזור לדיון הזה אחרי שתפתח מחשבה מעמיקה יותר... אתה יודע, זה למה הIQ הממוצע בישראל הוא 90 -_-

נ.ב

"pacifism can act more effectively against democracy than for it. Objectively the pacifist is pro-fascist."

נכון שאצלם יש ויש אבל אצלם זה 98% של אנשים שתומכים בטרור מול שלא 2% אתה שמאלני מטומטם שלא מבין שלעולם לא יהיה שלום איתם כול עוד הם או אנחנו נמצאים במדינה הזאת לכן צריך לסלק אותם או שהם ילכו או שיושמדו ככה צריך לעשות אין ברירה כי זה מה שחייבים לעשות כדיי לשרוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הבנת הנקרא שלך לוקה מאוד מאוד בחסר... אני אמרתי שאני שמאלני בכלל?

ב. אין לך שום זכות לקרוא לי מטומטם, ואני לא אקלל אותך בחזרה כי ויכוח איתך לא יוביל לשום מקום ולא יחכים לא אותי ולא אותך

ג. שים לב מה אתה כותב לאנשים אחרים, בטח ובטח כאשר אתה רוצה לקלל ללא שום התגרות מן הצד אליו אתה כותב... לפי דעתי אתה צריך לקבל באן

ד. אתה אומר ש98% מהם תומכים בטרור מול 2% שלא(לא שבכלל שאלתי, לא שבכלל הצעתי נתון אחר וד"א - אתה טועה), ואז ישר מציע(שוב, בלי שאף אחד שאל אותך ובלי שאף אחד הציע הצעה נגדית) להשמיד את כולם... נראה לי שאתה החמום מוח כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...