שדרוג המחשב בתקציב של 1500-2000 ש"ח באזור מרץ-אפריל... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג המחשב בתקציב של 1500-2000 ש"ח באזור מרץ-אפריל...

InFiNiTi

Recommended Posts

מפרט המחשב הנוחכי שלי הוא

Intel E6300

1GB TwinMOS 667MHZ

7600GS 256MB PCIE

160GB WD

ABIT IL9Pro

Foxconn TLA-397+300W ג'נרי...

אני חשבתי על שדרוג של

זיכון-עוד ג'יגה כזה..150 ש"ח...

כ.מסך-התלבטות קשה במיוחד

מארז+ספק-נראה כי הולך לקחת מארז וספק בבאנדל..

זהו תנו את תגובותכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לך לעלות בקתיב בטיפה לאיזה 3000 שקל כי המחשב שלך עוד חצי שנה ככה פחות או יותר לא יהיה משהו רק אם תעשה אובר קלוק למעבד

בכל אופן הייתי ממליץ לך לחסוך לאיזה 3000 שקל למעבד זיכרונות טובים וכרטיס מסך על רמה וכמובן אם תצטרך אז איזה ספק נחמד וטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה סתם משגע אנשים לבזבז כסף על כלום?

להחליף מעבד זה הדבר הכי דבילי שאפשר לעשות במפרט הזה.

לפותח התרד, עכשיו ראיתי שכתבת שבשדרוג לא יהיה עכשיו, אז כאשר תרצה לשדרג תחזור לשאול בפורום, כי כמו שאתה בטח יודע יש הרבה שינויים, ומה שיהיה מומלץ להיום כנראה כבר לא יהיה בעוד חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל שתקבל בימתיים תמונת מצב זה מה שהייתי עושה ב2000 שקל:

קונה עוד גיגה - עד 120 שקל.

מארז וספק - ליברטי 400 + מארז יפה = 700 שקל בערך.

ובמה נשאר להכניס את ה8800GT (הכרטיס מסך הכי משתלם שיש בשוק)

אבל כמו שכבר אמרו זה מה שתקבל אם תקנה היום. אם אתה מחכה תפתח תרד חדש מתי שאתה מתכוון לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה סתם משגע אנשים לבזבז כסף על כלום?

להחליף מעבד זה הדבר הכי דבילי שאפשר לעשות במפרט הזה.

לפותח התרד, עכשיו ראיתי שכתבת שבשדרוג לא יהיה עכשיו, אז כאשר תרצה לשדרג תחזור לשאול בפורום, כי כמו שאתה בטח יודע יש הרבה שינויים, ומה שיהיה מומלץ להיום כנראה כבר לא יהיה בעוד חודשיים.

אתה באמת שואל ?

המעבד שלו יעשה צוואר רציני בגלל הכרטיס מסך, עוד חצי שנה המעבד שיש לו כרגע יהיה כלום, היום מי שרוצה לשדרג או לקנות מחשב חדש חייב לקנות Q6600 במצב שלו מה שהייתי מציע זה להליף מעבד וכרטיס מסך ואו להחליף יותר מהירים או להוסיף ג'יגה עם התקציב מגביל וכמו שאמרתי מקודם להחליף ספק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לו יותר זול לקנות לוח נורמלי לOC ואת השאר להשקיע במה שצריך להשקיע.

מה הבעיה לגרום לE6300 לעבוד ב2600MHZ?

בלי קשר, לא נראה לי שE6300 יגביל אפילו 8800GT.

כמו שavihai007 כתב, להחליף את המעבד זה הדבר הכי דבילי שאפשר לעשות.

לי יש E6300 ואני עם OC ל2.9 יציב.

פותח הת'ראד - תחזור לכאן במרץ-אפריל.

אם קרה וקנית כרטיס שהE6300 יגביל אותו.... מה שלא נראה לי בתקציב הזה.... אז תפנה בבקשה בפורום אוברקלוקינג וקירור ונעזור לך לעשות למעבד בשביל שהכרטיס לא יהיה מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לו יותר זול לקנות לוח נורמלי לOC ואת השאר להשקיע במה שצריך להשקיע.

מה הבעיה לגרום לE6300 לעבוד ב2600MHZ?

בלי קשר, לא נראה לי שE6300 יגביל אפילו 8800GT.

כמו שavihai007 כתב, להחליף את המעבד זה הדבר הכי דבילי שאפשר לעשות.

לי יש E6300 ואני עם OC ל2.9 יציב.

פותח הת'ראד - תחזור לכאן במרץ-אפריל.

אם קרה וקנית כרטיס שהE6300 יגביל אותו.... מה שלא נראה לי בתקציב הזה.... אז תפנה בבקשה בפורום אוברקלוקינג וקירור ונעזור לך לעשות למעבד בשביל שהכרטיס לא יהיה מוגבל.

אמרתי את זה גם מקודם תקראו טוב מה שאני כותב אמרתי אם הוא רוצה לחסוך אז שיקנה קירור מעבד ואיזה לוח P35 או P31 הם אחלה לOC ואיזה מהירים אבל עוד חצי שנה שנה ככה המשחקים יתמכו במרובעי ליבות אז אם כבר הוא משדרג אז למה לא לחסוך עוד ולקנות חלקים יותר חזקים ושיוכלו לשרת אותו בעתיד לאיזה שנה וחצי ככה בשקט ולא להתקע עם מעבד יותר חלש, אם כבר הוא מש]פר שישדרג למשהו יותר רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...