T7250\250gb\14.1\2gb\8400M GS->4689₪ איפה הקאץ'? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

T7250\250gb\14.1\2gb\8400M GS->4689₪ איפה הקאץ'?

Jules Winnfield

Recommended Posts

חבוב, במשך חצי שנה שעבדתי בחנות מחשבים, מכרתי עשרות מהניידים של ג'יגבייט (הסדרות החדשות, W566 בעיקר)

איכות הבניה מעולה, והמחשבים עובדים לא פחות טוב ממחשב של כל חברה גדולה אחרת.

החיסרון היחיד שלהם הוא שג'יגבייט לא בדיוק אלופים בזמני סוללה

שים לב שזמן הסוללה המוצהר של ה W468N הוא עד 3 שעות עם סוללת 6 התאים הכלולה (כלומר, 3 שעות שהמחשב במצב "חיסכון סוללה".)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אחי אני לא ייפרט הרבה הרבה ויילעה את כולם לי יש את ה W566N וזה מחשב תותח לי יש את ה 7500 ואלו מחשבים תותחים מבחינת הנדסת אנוש איכות חלקים אני מאד מרוצה ...אולי יש משהוא בעניין של הסוללה אבל זה לא הכי הכי מפריע....אני מאד מרוצה אם יש לך עוד שאלות...

ran18090@walla.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מחפש לפטופ בטווח מחירים הזה, ועד עכשיו הייתי מעוניין במחשב הזה http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=5926&perur=2&t=1&c=320

הכרטיס מסך פחות חשוב לי, אבל כשזה בערך אותו מחיר(ויש 250GB ולא 160), כדאי לי ללכת על זה?

האם ההבדל בביצועים בין T5550 לT7250 הוא קריטי(לא למשחקים, השימוש הכי כבד זה עבודה בVIRTUAL וניסוי של מערכות הפעלה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה ימלא את המטלות האלו בלי בעיה, אבל אני לא רואה סיבה לקחת אותו שהג'יגבייט בסביבה :\

הוא דגם לא בדיוק חדש (ה HP)

לא צריכה להיות איזשהי בעיה לטווח ארוך עם זה שגיגהבייט חדשים יחסית בעסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו מה למשל......?

"חדשים בעסק" לא אומר "זו הסדרה הראשונה שלהם", למעשה הדור הנוכחי הוא הדור ה 4 של המחשבים שלהם. השלישי היה חביב, הנוכחי מעולה.

שירות ואחריות- אצל מור לוי, אחד היבואנים הגדולים ביותר בארץ, שנתיים חלקים+מעבדה.

יש חלקי חילוף זמינים, יש אפילו סוללות זמינות לרכישה, יש אבא ויש אמא, ואיכות הבניה של המחשבים עצמם טובה מאוד.

הם מציעים תמורה מעולה לכסף, רק שהם מגיעים בלי , זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו מה למשל......? וואלה לא יודע, זה פשוט נראה לי משתלם מדי(עוד אחרי הניסיון שלי עם אייבורי), במיוחד הגרסה עם ה4 גיגה פנימי.

"חדשים בעסק" לא אומר "זו הסדרה הראשונה שלהם", למעשה הדור הנוכחי הוא הדור ה 4 של המחשבים שלהם. השלישי היה חביב, הנוכחי מעולה.

שירות ואחריות- אצל מור לוי, אחד היבואנים הגדולים ביותר בארץ, שנתיים חלקים+מעבדה.

יש חלקי חילוף זמינים, יש אפילו סוללות זמינות לרכישה, יש אבא ויש אמא, ואיכות הבניה של המחשבים עצמם טובה מאוד.

הם מציעים תמורה מעולה לכסף, רק שהם מגיעים בלי , זה הכל.

טוב, אז אני כנראה אלך על זה, תודה אחי.

אגב, בפיסי מדיה פלוס באשדוד זה עוד יותר זול, ב-200 שקל בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...