מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 51 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא עדיף לחכות איזה חצי-שנה עד שנה עד שיצא ה- Service Pack הראשון, ורק אז להתקין את הווינדוס?

לי לפחות. זו נראית הדרך הכי בטוחה.

לא בהכרח לService Pack אלה לגל העדכונים הראשון, כי בRTM יש מספר באגים מעצבנים (ובטח כשיתגלו עוד הרבה אחרי שהיא תהיה נפוצה יותר), או בקיצור.

אני אישית מחכה להשקה לפני שאני אשדרג לWIN7 כי לא משחררת את העדכונים לפני ההשקה (לומרות שהם מוכנים כבר יותר מחודש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצורי דרך על הDesktop ששמם נערך, נעלמים לבד אחרי כמה שעות-ימים, אחרי שסגרתי את הWMP, היא אפשר להפעיל אותו שוב עד שלא הרגתי את הProcess שלו, WLMessenger מתמזער/חזור למסך ראנדומאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד, שעד לפני 3 חודשים השתמשתי בXP. הוא ישן וטוב, אבל עם הזמן נהיה איטי ומעיק. כבר 3 חודשים שאני משתממש בגרסה הסופית של 7, ואני חייב להודות שהמחשב מהיר מאיי פעם, אטרקטיבי יותר, המערכת הפעלה הרבה יותר קלה ומופשטת, מה שמקל על עניינים ומזרז אותם. עוד לא הייתה לי בעיה אחת עם , אני ממש מרוצה מהווינדוס הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצורי דרך על הDesktop ששמם נערך, נעלמים לבד אחרי כמה שעות-ימים, אחרי שסגרתי את הWMP, היא אפשר להפעיל אותו שוב עד שלא הרגתי את הProcess שלו, WLMessenger מתמזער/חזור למסך ראנדומאלית.

לא קרה לי אף אחד מאלה :nixweiss:

הפעלת את WLM במצב תאימות לויסטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא נתקלתי באף באגים או בעיות אחרות, המערכת עצמה הרבה יותר מהירה ויציבה מויסטה וXP. הדבר היחיד שנתקלתי בו זה בעיית תאימות עם תוכנות ההדפסה של וBrother. (לא הדרייברים - הדרייברים עצמם עובדים חלק ואפילו מובנים במערכת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...