שאלה דחופה לגבי מארז וספק - עומד להזמין בבקשה כנסו - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה דחופה לגבי מארז וספק - עומד להזמין בבקשה כנסו

ElemenTal

Recommended Posts

1. לגבי ספק - בין ה Thermaltake Toughpower 600W לבין ה LIBERTY 500W - מה לקחת ?

ה Thermaltake Toughpower 600W עם הספק גבוהה יותר וגם זול בהרבה יותר, אז השאלה היא האם זה בסדר והוא איכותי וטוב או שמה הוא ג'נרי.

זאת המערכת שהספק צריך להחזיק:

Intel 2 Quad Q6600 + Sunbeam Tuniq Tower 120mm LED

Gigabyte GA-P35-DS3L

‏2x1GB OCZ Platinum Revision 2 XTC‎

Western Digital 320Gb 16MB AAKS

Gigabyte 8800GTS G92 512MB DDR3

Gigabyte 3D Aurora TowerCase Aluminum Body 3x120mm Black

LG H66NK -RW Dual Layer Sata Black

2. כבר עשיתי את ההמזנה של המחשב (עדיין אפשר לשנות כי הם עוד לא מזמינים) ולקחתי את המארז 3D Aurora (זה הרגיל, לא ה 570) ועכשיו הם פתאום חוזרים אלי ואומרים שלי שכדאי לי להחליף את המארז כי יש לו בעיות היתחממות, אני יודע שהמאווררים שלו הם רק עד 800 RPM אבל מה, זה עד כדי כח גרוע ? מה המארז יהיה באמת יותר מדי חם ?

אם באמת צריך להחליף מה אתם מציאים חוץ מה SONATA 3 וה COOLMASTER CM 690 כי אני לא אוהב את המראה שלהם ובאמת הייתי רוצה מארז יפה.

בבקשה תעזרו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביזבוז של ספק כח, גם הליברטי וגם הסיסוניק 430W יספיקו כאן ויהיו מצויינים.

בקשר למארז קח את האירוקה.

אתה מתכוון לליברטי 400 ?

תראה הוא מחזיק את ה GT אבל ל GTS ניראה לי יש צריכה של 100W יותר ב LOAD.

אז גם אם הוא יחזיק, אז בכל זאת, משהו קצת יותר חזק שגם יחזיק כל OC שאני יעשה וגם שידרוג עתידי של כרטיס מסך.

בכל זאת יש לי את ה 500-550 שקל האלה לספק, אז פשוט תנו לי את ההכי טוב וההכי משתלם במחיר הזה.

ולגבי המארז ? מה זה האירוקה ? של איזה חברה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:אבל הוא לא מודולארי

ולכן לקחתי את ה 520W

אבל שוב אני שואל האם ה TT הוא איכותי וטוב כמו הליברטי

ה-VX450 מגיע עם כבל סליב ארוך מאוד יש לו את כל היציאות שצריך, 6 פין+8פין שמתאים לכרטיסי HD2900XT.

אני חושב שזה ממש מיותר לשלם אקסטרה בשביל ספק מודולארי במיוחד שיש לך כבל ארוך עם כל היציאות הדרושות.

לגבי ה-TT הם נחשבים לטובים אבל יש שמועות שהם קצת רעשנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-VX450 מגיע עם כבל סליב ארוך מאוד יש לו את כל היציאות שצריך, 6 פין+8פין שמתאים לכרטיסי HD2900XT.

אני חושב שזה ממש מיותר לשלם אקסטרה בשביל ספק מודולארי במיוחד שיש לך כבל ארוך עם כל היציאות הדרושות.

לגבי ה-TT הם נחשבים לטובים אבל יש שמועות שהם קצת רעשנים.

טוב...

אני חורש פה על ה CM 690 ואני רואה שהוא בן זונה של מארז והוא גם יפה. פשוט תמיד הייתי רואה את התמונה הרגילה שלו באתר וזהו, אבל יש לו צבע שחור מבריק, וגם 2 פסים כסופים לאורך, כולו רשת יפה כזה, הדבר היחידי שעדיין לא כל כך יפה זה שיש לו 2 חורים בצד ועוד באלכסון - די תקוע, חבל שלא עשו חלון.

טוב מה שחשבתי זה: לקחת אותו (שזה מוריד לי יותר מ 50 שקל מהמארז המקורי), לרדת ל VX450W (כי גם ככה ל 690 יש כל מיני מחזיקונים לסידור החוטים, ותחלס זה סך הכל חוטים, כאילו כמה אני הולך להתעסק עם פנים המארז ראבק) ואז בכסף שזה חסך אני יכול להוסיף מאווררים ל 690.

עכשיו שאלה: אם אני באמת הולך על ה CM690 - מה הם המאווררים הכלולים, הבנתי שיש 3 (ואפשרות לעוד איזה 4-5) אבל לא הבנתי מי מהם כלול, אז מי שיודע שיגיד וגם מה כל מאוורר (מוציא או מכניס) (ואנשים בטח הוסיפו למארז הזה מאווררים, אז יש מאווררים מומלצים ? או שזה לא משנה, כל דבר שהוא טוב ואיכותי ?)

ואתה בטוח שה VX450W מחזיק הכל בלי בעיה, OC למעבד ולכרטיס, כרטיס מסך שאולי אני אחליף בעתיד שבטח אז הכרטיסים ידרשו עוד יותר כוח, הוספת דיסק קשיח בעתיד, תוספת , את כל המאווררים שיש בארז הזה (אם אני יסים את כולם)... !?!?!

קיצר אני מזכיר אני צריך עד מחר להחזיר להם תשובה, ואני רוצה גם ללכת לאיבורי לקבל הצעת מחיר (שיגוע אותי, לא יכולים לתת באימיל הנכים האלה, טוב נריאה בטלפון הוא אומר בוא תבוא לסניף אני אתן לך את ההצעה הכי זולה בארץ. פעם אחרונה שדברתי איתם הם החליפו לי 3 חלקים שאין להם במשהו שפחות טוב והמחיר נשאר יחסית גבוה, אז ניראה אם זה יהיה הכי זול, וגם אם לא יוצא לו יותר זול הם חייבים להשוות להצעת מחיר הכי זולה שאני אביא להם של חנות אחרת) ואם אני הולך לאיבורי אז ההמזנה בחנות השניה מתעכבת בעוד יום ואין לי כבר כוח לחכות.

אז תודה לכל מי שעזר ועוזר ורק תענו לי בבקשה על השאלות האחרונות.

(אה ושחכתי... HUSH VS CM690 ???)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CM690 מגיע עם מאוורר אחורי+קדמי ואפשרות למאוורר צד+עליון, רק תיקח בחשבון שהספק-כוח יושב בתחתית המארז.

אם חשוב לך החיסכון בכסף אז לך על ה-CM690 בלי לחשוב פעמיים.

בעניין הספק כוח VX450W נותן 33A במסילה של 12V ככה שמדובר על ספק חזק ואמין (המפרט בצד, המעבד כרגע ב-OC ל-3.2).

וכמו שכתבתי לך יש לו כבל סליב ארוך שמגיע עם אזיקונים וכל המחברים הדרושים.

לך לחנות ותבין שמדובר בספק מעולה, מספיק שתרגיש כמה הוא שוקל אז תבין לבד.

נ.ב.

למה אתה קונה באייבורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CM690 מגיע עם מאוורר אחורי+קדמי ואפשרות למאוורר צד+עליון, רק תיקח בחשבון שהספק-כוח יושב בתחתית המארז.

אם חשוב לך החיסכון בכסף אז לך על ה-CM690 בלי לחשוב פעמיים.

בעניין הספק כוח VX450W נותן 33A במסילה של 12V ככה שמדובר על ספק חזק ואמין (המפרט בצד, המעבד כרגע ב-OC ל-3.2).

וכמו שכתבתי לך יש לו כבל סליב ארוך שמגיע עם אזיקונים וכל המחברים הדרושים.

לך לחנות ותבין שמדובר בספק מעולה, מספיק שתרגיש כמה הוא שוקל אז תבין לבד.

נ.ב.

למה אתה קונה באייבורי?

הוא בא עם 3 מאווררים כללולים, לא. אחד מקדימה אחד מאחורה ואחד בצד, ויש אפשרות לעוד אחד לידו, לעוד אחד בצד השני ולעוד 2 למעלה (בדיוק עכשיו מאצתי אליו מידע)

ואני רוצה לבדוק באיבורי כי אם הם נותנים לי את כל החלקים שאני רוצה בלי להחליף (כי למפעמים אין להם) אז אני אקנה משם, כי אני מירושלים, וב KSP בכלל חסר מלא חלקים. לגבי זה שאומרים שאיבורי לא אמינים זה רק בגדר של שמועות מה שהיה פעם, ולא איכפת לי מזה, גם חבר שלי קנה משם כבר כמה חודשים ואין לו בעיות. קיצר הבעיה זה החלקים, אם יש אני לוקח. החנות שממנה הזמנתי זה TMS כי היא היתה היחידה שהיה בא בדיוק את מה שאני רוצה, אבל כשאני מזמין הם אומרים שאין להם את ה LEXA ועכשיו אני במרוץ אחרי מציאת מארז אחר :s07:

טוב תודה לך (ולכולם) על העזרה, דבר אחד שחכתי, ספק - הוא מכניס אוויר לתוכו או מוציא ? ניראה לי מכניס, אז זה יותר טוב שהוא מכוובן כלפי מטה כך שהוא לוקח את האוויר ישירות מבחוץ ולא מהאוויר של המארז.

ובתמונה של ה 690 בחנויות שמוכרים אותו רואים מקדימה 2 אורות כחולים, כאילו יש 2 מאווררים

rc-690.jpg

אז מה זה ? יש מקום להוסיף עוד אחד מקדימה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...