איזה מעבד כדי לקנות - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מעבד כדי לקנות

tamos

Recommended Posts

1300 בקירוב שזה מחיר מדהים..

יש לי הרגשה שאינטל לא מכניסה את המעבדים החדשים כדי לגמור מלאי של המעבדים המדהימים האלו, ואחרי זה המחיר שלהם למי שיהיה יהיה גבוה..

http://www.p-see.co.il/product.asp?productid=121

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא ניכנס לתקציב ובתכלס לגיימינג לא צריך יותר מQ6600 ב1300 שקל.

אני לא מבין איך אף אחד לא מתייחס לכך שלמעבדי פנרין יש תמיכה ב-SSE4. זה יתרון עצום על הדור הישן. וכפי שזה נראה זה משמעותי גם למשחקים.

קצת מידע על היתרונות של SSE4 אפשר למצוא כאן:

http://arstechnica.com/news.ars/post/20070328-intel-spills-beans-on-core-2-successor-sse4-faster-virtualization-bigger-caches.html

ולמי שמתעצל לקרוא, הנה התמצית:

The other major back-end improvement is support for the SSE4 extensions, a group of 50 new vector instructions aimed at speeding up media and other data-parallel applications. SSE4 will be paired with a new "Super Shuffle Engine," a full-width, single-pass, 128-bit shuffle unit. This will enable Penryn's vector hardware to perform 128-bit shuffle operations (e.g. pack, unpack, packed shift) in a single clock cycle. The beefed up shuffle capabilities will help Penryn align incoming vector data in the SSE registers so that the execution hardware can go to work on it.

ועוד:

Intel claims that SSE4, in combination with other new features that I'll describe shortly, will offer Penryn a performance improvement of as much as 40 percent over 2 Duo on some software like video codecs, and as much as 20 percent on games.

ואחרון (לא קשור ל-SSE4 אלא לשליטה טובה יותר בניצול הליבות):

The other big power-related news about Penryn is that it will be an enhanced version of Intel's Dynamic Acceleration Technology. The new version will let Penryn detect when one is largely idleand thus not drawing much powerso that it can boost the clockspeed of the other, more active while remaining in the same power envelope. For single-threaded applications where only one is used, this will enable Penryn to speed up that one thread by devoting more power to the core on which it's running.

אז נכון שב-Q9XX יהיה קשה לקבל OC טוב בגלל המכפלה הנמוכה, אבל יש יותר Cache וכאמור יש את אוסף הפקודות SSE4.

לפי מה שאני רואה, כל אלה הופכים את הפנרין לביצועיסט יותר טוב מאשר ה-Q6600 ותתקנו אותי אם אני טועה אבל נראה שזה נכון גם לגבי משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

e8400 הוא דואל קור

אני רוצה קוואד קור כי היום יצרני משחקי המחשב מתחיחלים לנצל את כל 4 הליבות, אני רוצה ביצועים

כמעט שום משחק בעתיד הנראה לעין לא מנצל quad מלבד שמועות פה ושם.

ה Q6600 ללא OC לא מתקרב ל E8400 בסטוק מלבד בכמה תוכנות יעודיות (בדר"כ עריכה גרפית)

ואל תשכח שהE8400 עובר את ה 4GHZ עם OC כך שעדיין יש לו קלף בשרוול.

בקיצור אם אתה חייב QUAD תחכה לQ9XXX .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט שום משחק בעתיד הנראה לעין לא מנצל quad מלבד שמועות פה ושם.

ה Q6600 ללא OC לא מתקרב ל E8400 בסטוק מלבד בכמה תוכנות יעודיות (בדר"כ עריכה גרפית)

ואל תשכח שהE8400 עובר את ה 4GHZ עם OC כך שעדיין יש לו קלף בשרוול.

בקיצור אם אתה חייב QUAD תחכה לQ9XXX .

יש אולי תאריך יציאה / מחיר ל-Q9XXX ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...