בעיה בפינגים\איטיות ב- Kalonline (יש tracert) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בפינגים\איטיות ב- Kalonline (יש tracert)

o07

Recommended Posts

אני משחק זמן רב במשחק KALONLINE, מאז שהתחברתי לבזק בין לאומי לפני 7 חודשים הייתי מרוצה עד הגג.

לפני כחודשיים התחילה איטיות בלתי נסבלת במשחק, אי אפשר לשחק שאתה זז לשניה ו לא זז חמש שניות וחוזר.

דיברתי עם נציג שירות מטעם בז'לאומי והוא הסביר לי שאין מה לעשות ויכול להיות שהבעיה תפתר אם אני יתחבר לשירות שכמובן עולה כפול.

פקודת טרייס לשרת:

tracerttokalonlinefv9.th.jpg

איזשהם פתרונות למצב ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4004 מילישניות לנתב שלך? :o

בהחלט אפשר לראות פה בעיית לטנסי באחד השרתים של הספק אבל גם בנקות הקצה זה לא נראה טוב.

בדקת בפורומים של המחשק אם גם לאנשים אחרים יש בעיה דומה לאחרונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוו איזה נוסטלגיה.

חרשתי פעם את המשחק הזה ופרשתי באיזשהו שלב כי התייאשתי מהרמות הנוראיות האלה... עד שעולים אפשר כבר להשתגע...

בכל אופן..

תבדוק אם אין איזה event או משו מיוחד כרגע שיש הרבה משתמשים ואז נוצר עומס על השרת..

כי זה היה קורה לי לפעמים..

אני מאמין שזאת לא הסיבה.. אבל סתם טיפ קטן.

ד"א - איזה דמות יש לך ואיזה רמה? P: סתם לדעת.. לי יש קוסמת ברמה 49 אני חושב.. כי אז פרשתי אם אני לא טועה... חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניתוב עובר 20+ ראוטרים בדרך גם בניתוב מעולה לחו"ל כמו של בינלאומי אני לא מאמין

שהתקשורת תיהיה טובה..

האמתי זה פשוט מאוד, את התשובה לפיתרון אפשר למצוא בבדיקה במחשב בדיקות בתמיכה הטכנית שלך

התומך הטכני שטיפל בך בדק את הניתוב והPING לשרת דרך מחשב הבדיקות שלו?

זאת אינדיקציה טובה לבעיות בISP עצמה, אני יודע שככה אני בודק ללקוחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה על התשובות.

הנה טרייס לסרבר של המשחק לפי TCPVIEW:

tracerttokalonlineli1.th.jpg

קבלו את הניתוב החמישי עלה ל400 מ9, האחרונים בכלל לא מגיבים. :-\

איזשהם הצעות\תשובות\הערות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

- זה שהשרת של הספקית נותן "פינג" (זה לא בדיוק אותו דבר) גבוהה בבדיקת TRACE לא מעיד על כלום אם אחרי השרת יש "פינגים" נורמלים. זה קורה כי השרתים מתעדפים את התשובות שלהם נמוך מאוד ע"מ שזה לא יפגע בתפקוד שלהם.

- השרתים שלא נותנים תשובות (קרוב לוודאי שזה רק השרת של המשחק) מתוכנתים לא לתת לכן אין לזה משמעות.

- השרת שאתה עושה לו טרייס נמצא בקוריאה, אתה לא יכול לצפות לפינגים טובים משם!

- השרתים בארה"ב שאתה עובר דרכם נותנים לך תשובה מהירה (למשל 129.250.3.98).

בקיצור, אתה מנסה להגיע לשרת מאוד מרוחק יחסית, אתה לא יכול לצפות לקבל ממנו פינגים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את החרא הזה.

ופה אני כן יכול לצפות לתוצאות טובות, זה שרת משוודיה בחיבור 100mb שישראלים המנויים ב-012 מקבלים אליו פינג של 100!

21926669yh1.jpg

בזק בינלאומי עושה פה משהו מסריח, בשעות הלילה הקטנות [2 בלילה] הפינגים פתאום נהיים 100. זאת פשוט בושה, אני לא יכול לשחק עם פינג של 800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...