שלושה מחשבים - מה אפשר להוציא מכל אחד ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלושה מחשבים - מה אפשר להוציא מכל אחד ?

GZA3

Recommended Posts

מחשב ראשון:

E2140

GA-P31-DS3L

2*1 GRAM 667MHZ Transcend‎/Samsung‎/Kingston

8600GT GA (פסיבי)

E6550

Tt BT

GA-P35_DS3P

2*1 GRAM 800 MHZ TWINMOS TWINTER היידר

HD 3870 GA

מערכת הכל על אויר אבל גם מארז וגם מאוררים מצוינים.

AMD AM2 4000+

ASUS M2NPV-VM

2*1 GRAM 800 MHZ Transcend‎/Samsung‎/Kingston Value‎

X850XT PE

כרטיס מסך עם מערכת טובה, מאוררים גדולים ויעילים מאוד במחשב.

המחשב הראשון הוא סתם עוד מחשב בסלון כדי שיהיה בסלון ולמשחקי בשביל הבית - מאוד אשמח לשחק שם במשחקים החזקים ביותר של היום.

המחשב השני זה המחשב עבודה הרגיל שלי - משחק הרבה במשחקים לא כבדים וקצת במשחקים כבדים אומנם מפעיל טוב את כל המשחקים אבל תמיד רוצים עוד

המחשב השלישי הוא מדיה סנטר אבל תמיד כיף לשחק כמה אנשים ביחד ב LAN והיות והוא הכי נמוך באיכות שלו צריכיפ לנסות לעשות את המקסימום שם :)

אשמח אם תגידו לי לאן אני יכול להגיע עם כל אחד מהמחשבים

תודה לעוזרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שואל לגבי OC, חטא להזכיר את המילה?

במחשב הראשון לא הבנתי איזה זכרון יש לך, תחליט.

בעקרון יש לך שם מעבד עם פוטנציאל טוב, רוב הסיכויים 333MHz BUS ויותר (2666MHz ויותר) אם נתחיל להיות מוגבלים ע"י הזכרונות.

במחשב השני יש פוטנציאל יותר נמוך (באחוזי שיפור) בגלל התחלה של BUS גבוה של המעבד (333MHz), אם נתחיל להגביל ממהירות הסינכרונית של הזכרונות, אז 400MHz BUS ויותר (2800MHz ויותר).

במחשב השלישי יש פוטנציאל מבחינת מעבד וזכרונות, אך לוח יחסית חלש לOC , לכן קשה להחליט איפה יוגבל. (הייתי מהמר 250MHz BUS +- 20MHz).

בכל מקרה, אמליץ שתקרא יותר על מחיפוש פה בפורום, מדריכי הOC באתר וגם בשביל הערכות פוטנציאל תשווה את מערכות המחשב שלך לפרוייקטים בOCDB באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שואל לגבי OC, חטא להזכיר את המילה?

במחשב הראשון לא הבנתי איזה יש לך, תחליט.

בעקרון יש לך שם מעבד עם פוטנציאל טוב, רוב הסיכויים 333MHz BUS ויותר (2666MHz ויותר) אם נתחיל להיות מוגבלים ע"י הזכרונות.

במחשב השני יש פוטנציאל יותר נמוך (באחוזי שיפור) בגלל התחלה של BUS גבוה של המעבד (333MHz), אם נתחיל להגביל ממהירות הסינכרונית של הזכרונות, אז 400MHz BUS ויותר (2800MHz ויותר).

במחשב השלישי יש פוטנציאל מבחינת מעבד וזכרונות, אך לוח יחסית חלש לOC , לכן קשה להחליט איפה יוגבל. (הייתי מהמר 250MHz BUS +- 20MHz).

בכל מקרה, אמליץ שתקרא יותר על מחיפוש פה בפורום, מדריכי הOC באתר וגם בשביל הערכות פוטנציאל תשווה את מערכות המחשב שלך לפרוייקטים בOCDB באתר.

ממ כן ברך לי המילה ה"שולית" OC :)

למעשה אני לא זוכר איזה זיכרונות יש במחשב הראשון ושלישי אבל בדקתי כרגע וזה:

במחשב הראשון יש שתי סוגים שונים אחד של ‏1GB Kingston‎ KVR667D2N5/1G

השני זה 1GB 2Rx8 PC2-53000U 555-12-E3

(אין לי מוסג ולא מבין בכלל מה זה אומר)

במחשב השני זה:

‏1GB TwinMOS TwiSTER CL5‎ פעמיים

במחשב השלישי זה:

פעמיים ‏1GB Samsung‎ 2Rx8 PC2-6400U-666-12-E3

אין לי בעיה להחליף בין הזכרונות כל עוד במחשב השני (המחשב שאני עובד עליו ביום יום) ישאר של 800MHZ

מאיפה אפשר לקרא מדריכים או מקומות שאפשר ללמוד ממש לעשות OC כמו שצריך בעברית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...