תכירו - דבר חדש בישראל, שנת מאסר בלבד לכל הרוג. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תכירו - דבר חדש בישראל, שנת מאסר בלבד לכל הרוג.

Rhx

Recommended Posts

לאן הגענו.

אנשים מתים על הכביש, וקוראים לזה "סך הכל תאונת דרכים".

יש פה בחור שאיבד את אח שלו לנהג שיכור, מעניין אם הוא יסכים איתכם שזה "סך הכל תאונת דרכים".

הבן אדם עלה על הכביש והרג 3 בחורים צעירים. ככה, בשניה אחת, גמר על שלוש משפחות. עוד 3 שנים הוא ייצא מהכלא ויחיה את החיים שלו, והמשפחות הללו לנצח ישארו שכולות.

לא מבינה איך אפשר להיות אדישים. בעיני זה מזעזע ונמחץ לי הלב מכאב על המשפחות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם אנשים טיפשים שפועלים מתחושת נקם לא רלוונטית ולא אובייקטיבית.

עם כל הכבוד זו "בסך הכל" תאונת דרכים.

ותפסיקו להקשיב לכל שטות שאתם שומעים בתקשורת - הוא לא נהג בהשפעת סמים. נקודה. תבדקו את העובדות. ולא, כתבה ב-YNET זה לא עובדות.

ואיך אתה קובע שהוא לא נהג בהשפעת סמים?

Ynet כתבו במפורש הוא נהג תחת השפעת סמים, אני לא ראיתי שם משהו אחר.. ואני לא מאמין שהתקשורת תנסה לסלף דברים כאלה, אלא אם כן יש לך מקור אחר - אתה מוזמן להביא לי.

ואף אחד לא פועל פה מתחושת נקם, הלכנו על פי הכתוב, כי סך הכל ראינו שמדובר בנהג שנהג באותו הזמן תחת השפעת הסמים(שוב, לפי הכתוב), איבד שליטה ועשה תאונה... אז כן, אמרתי את דעתי האישית שהעונש הוא בכלל לא מוגזם.

ומה הקשר אנשים טיפשים? תעשה לעצמך טובה ותפסיק לצאת בהצהרות, אתה סתם זורק פה מילים באוויר.

דיי להיות אדיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ynet כתבו במפורש ... ואני לא מאמין שהתקשורת תנסה לסלף דברים כאלה...

אתה רציני? אל תעלב אבל הנאיביות שלך גובלת בטיפשות של ממש. התקשורת תמיד מסלפת דברים, המטרה של YNET (וכל גוף תקשורת אחר במדינה, בעצם) היא בראש ובראשונה לייצר לעצמו רייטינג וגולשים; דיווחים חדשותיים הם רק האמצעי להשיג את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.courts.co.il/SR/taabura/st06010019-342.htm

5.לדברי התביעה, במהלך הנהיגה הנ"ל היה הנאשם בין היתר שיכור מסמים מסוכנים ובגופו חומצת חשיש בריכוז של 22 ננוגרם וכי נהג במהירות מופרזת איבד שליטה וזיגזוג ובסופו של דבר סטה ונכנס כאן, תוך חציית קו הפרדה רצוף, לנתיב הנגדי, הנתיב בו נסע הפולו ממערב למזרח, ושם בנתיב של הפולו, ובקצה הנתיב ואף בשול (ראה בהמשך) התנגש ברכב הפולו, וכך גרם לתוצאות האיומות, מותם של שלושת הנוסעים והחבלה הקשה לאחרים.

6. לדברי הסניגוריה הסטיה של הרנו היתה קלה, והתאונה היתה במרכז הכביש על הקו הלבן, והיא, ואיבוד השליטה והזגזוג היו עקב פגם מיכני ברכב הרנו, וכי להמצאות הסמים בגוף הנאשם לא היתה השפעה על אופן הנהיגה ואין לה קשר סיבתי לאיבוד השליטה ולתאונה.

.................

62. הכניסה לנתיב של הפולו עד קצהו של הנתיב והלאה, וכשהאימפקט בקצה הנתיב של הפולו, כשחלקו אף בתוך השול עצמו ושעד לשם הגיע הנאשם בנהיגתו הנ"ל, והתאונה הקטלנית - בה לכאב הגדול של כולנו והצער של כולנו, נגרמו מותם של 3 נוסעים ונחבלו קשות שניים - היא כאמור פועל יוצא של התנהגותו ומצבו של הנאשם, וכוחם הרע של הסמים שבגופו.

הוא יצר מצב של סכנה רבה בנהיגה ברכב כשהוא עם סמים, וגורם זה הכניסו לכך הוא נטל סיכון ביודעין והיה מודע לכך והיה עליו לצפות ולחזות כל דבר ויש בכך בהחלט כדי לקבוע שיש קשר סיבתי בין נהיגתו ומצבו הנ"ל לתוצאות הנוראות ובמצב כזה הנהיגה לא רק רשלנית אלא גם פזיזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, הרבה עיתונים קודם כל עושים כותרות מרעישות, ורק אח"כ מוסיפים פרטים שמשנים לחלוטין את אופי הכתבה (אם בכלל).

אחת הכותרות שיותר עצבנו אותי לאחרונה היא זו:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3508794,00.html

"סוף לעישון בבסיסי צה"ל והמשטרה"

הכותרת (וכותרת המשנה) גורמת לקוראים לחשוב שאי אפשר יותר לעשן בבסיסים. אם קוראים קצת את הכתבה, אפשר לראות שהעישון אסור רק בחלק מהבסיס (חדרי העבודה וכד'). אבל מה, ynet רוצים כותרות מרעישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום כשקראתי את הכתבה הזו ניסיתי גם להבין מה הכוונה ב"נהיגה בהשפעת סמים"

האם זה אומר שהנהג עישן באותו יום סם או שגם אם ישנם שאריות אחרי שבועיים זה עדיין נחשב נהיגה תחת השפעה?

הועלה פה נקודה נוספת, האם העובדה שהנהג היה תחת השפעת סמים עשוייה להפחית מאחריותו לתאונה (וגם מהעונש?)

לא נשמע הגיוני..

אשמח לקבל תשובות ממי שיודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי על המשפחה בחדשות 22, פשוט הייתה אומללה אל מול הענישה הקטנה הזו....

ב-2011 הוא ייצא מהכלא, כאילו לא קרה כלום והמשפחה?

לא תראה 3 אנשים לתמיד.

עצוב. :(

ולגבי מערכת המשפט, זה לא מקרי שהיא נותנת לפושעים עונשים מצחיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה רוצה. אני סך הכול אמרתי שצריך להאשים גם את הממשלה.

האשמת גם את הרשות השופטת, מערכת המשפט. הסברתי לך למה אתה טועה באישום.

דבריך:

מצטער אבל האשמה צריכה להיות על כולם: הרשות המבצעת ,המחוקקת והשופטת (לאלה שלא מבינים:אני טוען שגם הממשלה וגם הכנסת וגם בית המשפט).

אתה רציני? אל תעלב אבל הנאיביות שלך גובלת בטיפשות של ממש. התקשורת תמיד מסלפת דברים, המטרה של YNET (וכל גוף תקשורת אחר במדינה, בעצם) היא בראש ובראשונה לייצר לעצמו רייטינג וגולשים; דיווחים חדשותיים הם רק האמצעי להשיג את זה.

יש נאיביות ויש פרנויה. התקשורת אינה תמיד מסלפת דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה מצחיק, הרי השופט פסק את גזר הדין ואמר בעצמו שהנהג היה תחת השפעת סמים. אז אני לא מבין איפה אני פה טועה... אני אכן מבין שהתקשורת והעיתונות מסלפות דברים, אבל במקרה הזה לא מצאתי ממש מה. גם כשביקשתי שיביאו לי מקור לזה שהוא לא נהג תחת השפעת סמים לא ממש מצאתי.

אבל שיהיה.

דרך אגב, ממש לא אכפת לי אם הוא עישן את הג'וינט שלו כמה ימים לפני, כי על זה לא יתנו לו מאסר, מה שהוא חשוב הוא שהאם הוא נהג תוך כדי השפעת סמים, ז"א אם הוא עישן כמה דקות(אפשר להגיד אפילו שעה) לפני שהוא נהג, או שבכלל עישן בתוך הרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה הפסקתי לקרוא/לראות חדשות. נקי יותר מחצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...