Prototype - טריילר New York City Developer Diary - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - טריילר New York City Developer Diary

simonsix

Recommended Posts

ראיתי שתאריך היציאה- Release Date: September 15, 2008

הראיון:

http://www.gametrailers.com/player/30717.html

טריילר קודם:

http://www.gametrailers.com/player/30525.html

CES 2008 Blackwatch Featurette

http://www.gametrailers.com/player/29489.html

הגרפיקה נראית מעולה, המשחק נראה בהחלט מבטיח.

גיימספוט:

http://www.gamespot.com/pc/action/prototype/index.html?tag=result;title;2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מגניב, מגניב מאוד אפילו.

אבל יש לי הרגשה שזה אובר-הייפ לשום דבר כזה... כל הטריילרים בנויים בצורה שפשוט צועקת "אנחנו מפתחים מעולים והמשחק הזה הולך להיות מטורף!" כלומר, באמת, לשים את אחד המפתחים באמצע הפריים שמקיפים אותו ארבע LCDs מכל צד... זה כבר מגוחך.

אני מקווה לטוב, אבל צריך לזכור שזאת אותה חברה שפיתחה את ScarFace(שהיה די מעפן) ואת Hulk(לא שיחקתי בו, אבל לפי הביקורות הוא גם די מעפן), ולא איזו חברה ש"מתמחה" ביצירות מופת(כמו נגיד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הולך ליהיות אכזבה בטוחה

כן.. אז אולי יש את הקטע הזה של ההריגות ופה ושם.. אבל כל זה לא מי יודע מה מדהים.. אחרי 20 פעם זה ימאס

היוצרים של המשחק הזה הם מאותם היוצרים של HULK וSCARFACE ולא היו שני משחקים של "פה מכה.. שם מכה" ושום דבר מיוחד

הגראפיקה ניראת חלשה ביותר משום שהמשחק הוא משחק פתוח אז אי אפשר להכניס הרבה גראפיקה... ביגלל זה הכל ניראה כמו קוביות שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת? מרשים, אין ספק, אבל קשה לי שלא לתהות אם יהיה לנו עוד מקרה קלסי של קרייסיס - דרישות מטורפות שבסוף ייתנו לנו משחק פעולה עם כמה גימיקים חביבים שיימצו את עצמם ממש, אבל ממש מהר \=

נקווה שזה יהיה מגובה לא רק בעלילה מעניינת (מינימום) אלא גם בערך גבוה של משחקיות חוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה PRE ALFA שרואים ומהGAMEPLAY שהוסיפו פה אני נורא מאוכזב!

ציפיתי שהמשחק הזה יראה טוב ויהיה כיף לשחק בו , בינתיים מה שאני רואה זה ככה: גראפיקה של GTA3 או משהו דומה לזה, ובסרטון שבו הם מציגים את ניו יורק היו להם כמה קירטועים קטנים (לפחות זה מה שאני חוויתי אחרי שהורדתי כבר את כול הסרטון).

המשחקיות, הרשו לי לגחך , זה נראה כמו עם יכולות מוזרות , אבל המשחק לא מתימר להיות אלא משהו מעבר לזה.

לדעתי יש שני אפשרויות: או שהמשחק הזה יפול בגדול - אף אחד לא ישחק בו , הביקורות יהיו גרועות. או שהמשחק הזה יהיה משחק טוב אבל הוא לא יצליח בגלל איך שהוא נראה ואיך שאתה משחק בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.... זה שמעלי.. אני נוטה להסכים איתך בקטע של הGTA יותר אפשרויות כזה....

אבל כן זה מובן שזה לא או משהו בסיגנון....

לדעתי כמוך זאת תיהיה אכזבה... אבל אנשים ישחקו בו... אבל יתבאסו מהר מאוד... מהר מאוד ימאס כל הקפיצות האלה וכל הדברים האלה...

זה יהיה כיף בהתחלה לעשות את כל הדברים האלה.. אבל אחרי 30 דקות כבר זה יהיה סתם כזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה PRE ALFA שרואים ומהGAMEPLAY שהוסיפו פה אני נורא מאוכזב!

ציפיתי שהמשחק הזה יראה טוב ויהיה כיף לשחק בו , בינתיים מה שאני רואה זה ככה: גראפיקה של GTA3 או משהו דומה לזה, ובסרטון שבו הם מציגים את ניו יורק היו להם כמה קירטועים קטנים (לפחות זה מה שאני חוויתי אחרי שהורדתי כבר את כול הסרטון).

המשחקיות, הרשו לי לגחך , זה נראה כמו עם יכולות מוזרות , אבל המשחק לא מתימר להיות אלא משהו מעבר לזה.

לדעתי יש שני אפשרויות: או שהמשחק הזה יפול בגדול - אף אחד לא ישחק בו , הביקורות יהיו גרועות. או שהמשחק הזה יהיה משחק טוב אבל הוא לא יצליח בגלל איך שהוא נראה ואיך שאתה משחק בו.

i dont think you fully understand the term "pre alpha"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה מסוג המשחקים שצריך דחוף אלמנטים של RPG, וגם קצת FPS.

וזה באמת נראה כמו משודרג. אפילו יותר כמו JUST CAUSE (כל הקפיצות על המסוקים ממש מזכירים לי את JUST CAUSE) , שהיה משחק ממש גרוע. אני זוכר ששיחקתי בו אך ורק בגלל היכולות הגרפיות של המנוע שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i dont think you fully understand the term "pre alpha"

Unfortunately for you I do.

אם תצפה טוב אתה תראה שבקטע שבו מציגים את ניו יורק רשום בצד ימין למטה "PRE ALFA" , וזאת הייתה הדרך שלי לתאר את זה. אני גם לא יודע באיזה גרסה הראו את המשחקיות אבל אני מתאר לעצמי שזאת גם הPRE ALFA , למרות שזאת יכולה להיות גרסה יותר מתקדמת שלה כי לא ראיתי בה קירטועים בכלל.

ובוא אני אסביר לך בדיוק למה אני מאוכזב מהקירטועים בקטע מהPRE ALFA שהם הראו:

פשוט אם בגרסה כזאת יש להם קירטועים בקטע שמוצג שם (אין אקשן - סך הכול אנשים הולכים והיום משתנה ללילה) אני מתאר לעצמי איך המשחק עצמו רץ בגרסה הזאת (מכוניות , מסוקים , טנקים , יריות , קפיצות של השחקן , שינויים של השחקן והרשימה עוד ארוכה).

אם הוא רץ כמו שאני חושב אז אני לא מבין איך הם יכולים לבנות משחק שכזה בעל ביצועים כאלה (אפילו בגרסה הזאת!) למרות שמוזר לי שסרטוני המשחקיות הלכו די חלק (כנראה גרסה מתקדמת יותר).

עוד משהו שאני רוצה להוסיף זה שמעניין אותי למה הם השקיעו כול כך הרבה זמן וכסף בעיצוב של ניו-יורק אבל עדיין הציגו גראפיקה שנופלת מגראפיקה של משחקים שיצאו ב2007.

האמת , אני ציפיתי למשהו מעניין יותר! לא קפיצות וריצה מחיילים שיורים עליך אלא יותר תוכן (ככה הם לפחות הציגו את המשחק). אני לא רוצה לרוץ כול פעם ולקפוץ על המסוק -> להרוג את הטייס -> לקחת את המסוק -> לטוס למשימה ->לעשות אותה וככה להמשיך בלופ. אני חשבתי על כך שאני אצתרך יותר ללכת לאט - להיכנס לבניינים - ולהיזהר מהBLACKWATCH [או איך שהם לא קראו להם] , לנסות לברוח מהם כשאני חושב שהם עלו עלי.

יותר ברמה האישית אליך REAPER , תפסיק לחוש מעל כולם. בהרבה מההודעות שלך אפשר להרגיש התנשאות מסויימת מעל למי שאתה מגיב לו (אלא אם כן הוא מנהל / מומחה).

אה ודרך אגב , באנגלית "אני" כותבים עם CAPITAL I. זאת אומרת:

לא: i dont think

אלא: I don't think

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...