תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K} - עמוד 97 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K}

dino

Recommended Posts

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא אתה, מכל האנשים, צריך לגלות סובלנות כלפי האחר עם הנטיות השונות.

אז נכון שרוב האנשים אוהבים את זה נורמלי, ישר, כדרך הטבע - אבל קיימת קבוצה מסויימת של אנשים שאוהבים את זה אחרת. שונה ממה שהטבע תכנן.

אוהבים להשתמש בדברים בצורה שונה מהמקובל. זה יכול להיות מגעיל, נכון, אבל זה ככה. וצריך לכבד אותם.

וזה נכון גם במקלדות, אגב.

כדברייך, "דווקא אתה" ??? למה "דווקא" אני? ::)

יש לי תחושה שאנשים כאן יודעים עליי דברים יותר ממה שאני יודע על עצמי. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לכם סתם דעות קדומות בכמויות..

המקלדת הזאת מאוד מאוד נוחה אחרי שמתרגלים אליה והיא עושה הרבה פחות לחץ במפרק ממקלדת רגילה, אחרי שלומדים איך להשתמש בזה מאוד קשה לחזור למקלדת רגילה כי זה פשוט הרבה יותר נוח.

והגעתי למקלדת הזו לגמרי במקרה, :lol: הלכתי בשוק הפשפשים איפה שהאלה מוכרים את כל הג'אנק על הריצפה, ופתאום ראיתי מקלדת כזאת ייחודית אז שילמתי לו 20 שקל עליה ולקחתי, רק אחרי חיפוש באינטרנט גיליתי שבזמנו היא עלתה 400 שקל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

עם מקלדת כזאת:

index.php?action=dlattach;topic=35237.0;attach=55938;image

אין סיכוי שתצליח להשתמש בה אם אין לך פגיעה ב-DNA

אני מבין שאתה לא יודע שהמקלדת הזאת מתוכננת בהתאמה מושלמת לצורה שבה אנחנו אמורים להשתמש במפרקי כף היד מבלי לפגוע בהם.

אגב, יש לי כזה מסך :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה לא יודע שהמקלדת הזאת מתוכננת בהתאמה מושלמת לצורה שבה אנחנו אמורים להשתמש במפרקי כף היד מבלי לפגוע בהם.

טוב שלא הגזמת עם המושלמת

יש סוג יותר נוח מזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איכפת לי איך אני אמור להשתמש במפרקי כף היד, זה לא נוח! יש לידידה שלי כזאת מקלדת, ושאני מקליד במקלדת שלה זה שובר לי את הידיים.  ::)

יש לי את המקלדת שלי כבר שנתיים, אין תלונות. מפרקי כף היד שלי בריאים מתמיד.  :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב ככה?

מה רע ב mx 518?

יש לי הרגשה שהוא התכוון לזה שכל המחשב שלך ניראה כאילו מצאת אותו בתוך פח זבל, והעכבר ניראה כמו מהמטריקס. :lol:

(אני לא חושב ככה, פשוט זה מה שניראה לי שהוא חושב... :lol: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שהוא התכוון לזה שכל המחשב שלך ניראה כאילו מצאת אותו בתוך פח זבל, והעכבר ניראה כמו מהמטריקס.  :lol:

(אני לא חושב ככה, פשוט זה מה שניראה לי שהוא חושב...  :lol: )

מה שהוא רצה לומר זה שמה שקורה שם עם העכבר והמחשב זה כמו שתקח את בר רפאלי ותתן לה לגור בשכונת התקווה? זה מה שקורה שם. בר רפאלי היא העכבר, והשכונה זה שאר הסביבה שם.

יש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא רצה לומר זה שמה שקורה שם עם העכבר והמחשב זה כמו שתקח את בר רפאלי ותתן לה לגור בשכונת התקווה? זה מה שקורה שם. בר רפאלי היא העכבר, והשכונה זה שאר הסביבה שם.

יש?

נו, זה בדיוק מה שאמרתי. פשוט בחרת לתאר את זה בצורה שונה. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...