תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K} - עמוד 86 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K}

dino

Recommended Posts

כלבים בני זונות גם לי דפקו את הסמל באופל,

עכשיו יש לי סמל חלופי כזה כבר איזה שנה, כזה שרואים שהוא סתם מיוצר ברמלה,

פעם שאני אהיה בגרמניה אני אקנה סמל חדש.

אם הייתי תופס את הילד הזה, בתקווה שהוא לא היה עם 10 חברים ערסים, הייתי סוגר לו את המכסה מנוע על הראששש :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנושא הזה היה על הכיפאק, חבל שאתם עושים פוזות ומשחקים פה משחקי פוזות אחד על השני כל אחד מתלהב איזה סמל יש לו ומה גנבו לו.

לכל אחד גנבו כל אחד סבל בצורה זו או אחרת מגנבים, גם אני, אבל למה אתם סתם הורסים את הנושא הכי יפה בפורום, עזבו את הבנאדם בשקט הוא אמר שהוא קנה את הסמלים האלה, ונגיד והוא היה גונב מה אתם מתנפלים עליו, מי שגונב יאכל אותה בסופו של דבר.

בואו נדלג על הויכוחים האלה של הילדים בני 6 ונמשיך בדיון יפה כמו שהיה עד לפני עמוד שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טסה של לנטיס עולה 400 שקל??? עושים עליך קופה!

:lol: :lol: :lol: משום מה הוא בטוח שאני והאוטו הזה התחתנו.

על תדאג אני קונה ג'אנטים ב 80 שקל זה מספיק.

וגם עם 323 זה לא אוטו כלכך גרוע כמו שאתה חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא הזה היה על הכיפאק, חבל שאתם עושים פוזות ומשחקים פה משחקי פוזות אחד על השני כל אחד מתלהב איזה סמל יש לו ומה גנבו לו.

לכל אחד גנבו כל אחד סבל בצורה זו או אחרת מגנבים, גם אני, אבל למה אתם סתם הורסים את הנושא הכי יפה בפורום, עזבו את הבנאדם בשקט הוא אמר שהוא קנה את הסמלים האלה, ונגיד והוא היה גונב מה אתם מתנפלים עליו, מי שגונב יאכל אותה בסופו של דבר.

בואו נדלג על הויכוחים האלה של הילדים בני 6 ונמשיך בדיון יפה כמו שהיה עד לפני עמוד שניים.

הנה בנאדם בעל היגיון........באמת נהנתי פה מהנושא וחבל באמת........אם בכל זאת אתם רוצים את התמונות תבקשו ואני יעלה אם זה מיותר בעינכם ומעודד איזשהו סוג של גניבה של סמלים של מכוניות ולא סוג של אספן סמלים חוקי אז אחלה..........בכל זאת אשמח לעשות לכם סיור חוזר בחדר.......ובקשר לgalz-120 יש לך הודעה פרטית ממני......חבל להרוס את כל הנושא בהסברים...... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך יעוץ לחדר

אני ישים תמוונות מחר

בהמשך השנה אני קונה מחשב + מסך + רוצה רמקולים

אני רוצה שתעזרו לי איפה למקם מה

כי יהיה לי 2 מסכים ו2 מחשבים ו2 מערכות סראונד בחדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עכשיו מחשב לא משוו

אני מתכוון להשקיע במחשב חדש

את מה שיש לי עכשיו ישאר באותו מקום למטה כי אין לו מארז יפה

והחדש יהיה יפה עם אולטרות וזה על השולחן ולידו אני יביא עוד מסך שאני כבר יחשוב איזה

יעשה בינהם כבל

יש לי תיכנון כבר אבל זה בעקרון

עכשיו יש לי Z-640

והם כבר ישנים ואיבדו תצליל שלהם

אז אני ירכיב מערכת חדשה סראונד או יקנה תמערבת של לוגי'טק הZ-5500 או שלא יהיה לי שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...