תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K} - עמוד 72 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K}

dino

Recommended Posts

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התמונות של החדר של מוסרי נמצאות בדיוק עמוד אחד אחורה ::)

כן אחי אני יודע שבעמוד הקודם אבל היו אחרות שנדמה לי שגם צולמה שם איזה נערה נחמדה אבל בלי קשר אני רוצה לראות את התמונות. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milk-Inc

אני לא זוכר אם הוא פירסם בתרד הזה או בכלל בפורום כללי, אבל אני בהחלט זוכר את הטעימה שהוא הביא לנו.

תדמיין לעצמך 2 מסכי viewsonic vp171b צמודים מחוברים בדיואל צאנל, על שולחן עץ אלון ;D

כמובן שזה ישן ובטח הוא שידרג לאיזה פלסמה 80 אינץ.

מוסרי, עם כל הכבוד לחדר שלך ויש כבוד זכית בסגן 2 מפני שהחדר שלך לא מסודר, המחשב זרוק שם בצד ויש לו מסך CRT (לא יאה לאדם הרוצה להיות ראשון)

אומנם החומרה שלך מעולה, אבל פה זה לא תחרות למי יש הכי גדול , זה למי יש הכי מסודר מתקדם וגדול.

טיפ קטן ממני - אהבתי תרעיון עם הדיסקים במגירות, אבל הוא לא מתאים לחדר שלך, תלך על העיצוב המנהלי. למרות כפי שאפשר לראות אתה לא בחור מסודר.

בכל מקרה תמיד תוכל לשפר לסדר ולטעון לכתר מחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול המון תודה על ההכתרה.....

דבר שני ... מוסרי.. תן לינק למפרט ציוד שלך בכללי...

או תירשום תגובה להודעה עם הציוד...

ועוד דבר אם תירצה אני יכול לעזור לך לסדר את החדר ל"חדר-על" עם כמה טיפים טובים...

וכמובן תקציב קטן ונחמד חובה!!

להשתמע...

תקציב לא חסר אחי...

המיפרט הוא

פנטיום 4 GHZ 3200ht 1MB CASH Socket 775

לוח :P5GD2 ASUS

Intel LGA775 Pentium 4 CPU

Intel 915P chipset

Dual-Channel 533

PCI Express Architecture

זכרון :Dual-Channel 533 1024MB OCZ

כ.מסך :Asus AX800XT/2DT PCI-E X16

כ.קול :creative audigy 2 platinum ex

פנלים:hardcano 12 termaltake&musketer cooler master

3 מאווררים smart fan 2 termaltake

הרד דיסק8MB CASH 200GB 7200RPM SATA WD

צורב 52X

Purepower410W tt

logitech Mx1000

viewSonic 19"professional series p95f+

ght-511 spk digital

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milk-Inc

אני לא זוכר אם הוא פירסם בתרד הזה או בכלל בפורום כללי, אבל אני בהחלט זוכר את הטעימה שהוא הביא לנו.

תדמיין לעצמך 2 מסכי viewsonic vp171b צמודים מחוברים בדיואל צאנל, על שולחן עץ אלון  ;D

כמובן שזה ישן ובטח הוא שידרג לאיזה פלסמה 80 אינץ.

מוסרי, עם כל הכבוד לחדר שלך ויש כבוד זכית בסגן 2 מפני שהחדר שלך לא מסודר, המחשב זרוק שם בצד ויש לו מסך CRT (לא יאה לאדם הרוצה להיות ראשון)

אומנם החומרה שלך מעולה, אבל פה זה לא תחרות למי יש הכי גדול , זה למי יש הכי מסודר מתקדם וגדול.

טיפ קטן ממני - אהבתי תרעיון עם הדיסקים במגירות, אבל הוא לא מתאים לחדר שלך, תלך על העיצוב המנהלי. למרות כפי שאפשר לראות אתה לא בחור מסודר.

בכל מקרה תמיד תוכל לשפר לסדר ולטעון לכתר מחדש  ;)

מה אני יקנה LCD עם כרטיס מסך כזה? הזמן תגובה של CRT יותר מהיר.... ראיתי "חתכים" ב LCD עם כריסים חזקים אוליי יש כאלו שלא מפריע להם אבלי לי זה כן יציק בעין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתקבל.

אבל בכל זאת יש צורה לסדר את הסביבת עבודה, החומרה שלך מצוינת לא באים בטענות רק תסדר אותה בכבוד הראוי לה.

דרך אגב בפורום הכללי מונה ההודעות לא עולה ככה שאתה יכול לרשום להבא את 2 התגובות בהודעה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...