תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K} - עמוד 69 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K}

dino

Recommended Posts

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אז ככה ... איזה עשיר ואיזה נעליים!!!!

הלוואי..מהפה שלכם לאוזן שלו למעלה!!!!

ההסבר הפשוט הוא שיש לי סדר עדיפויות שונה משל אנשים אחרים... שזה אומר שבזמן אנשים אחרים חוסכים כול גרוש שלהם לקנות דירה .. אני מוציא כול גרוש שאני מרוויח על כול גג'ט אפשרי!!!

קפיש!!!!!!

אני אוהב לפנק את עצמי בכול האלקטרוניקה החדישה וזהו!!

שום אבא אמא עשירים ושום נעליים!!!!!

ושוב הלוואי והיו... היה יותר קל בחיים!!!

לגבי המדפסת זה הדבר האחרון שמעניין אותי..אני רק מדפיס הצעות מחיר ללקוחות (בשחור) וזוהו..(אני טכנאי מחשבים ומוכר וכו...

לגבי המחשב???!!!! מי שאומר שזה מפרט גרוע פשוט טיפש!!!!

ולא מבין שיט מהחיים שלו!!!!!!

המחשב הזה גם כיום (ששוב קניתי את כול החלקים ליפני שנה וחודשיים... ביום הראשון שיצא המעבד הראשון של 3 גיגה הרץ עם באס 800 ו- HT ... והזמנה ביבוא אישי של הכרטיס מסך מ-A.T.I עצמם וגם את הספק כוח לא היה בכלל להשיג בארץ)הוא מחשב חזק ביותר!!!

שוב נכון שיש כבר מפרטים הרבה יותר חזקים...אבל איזה היגיון יש להחליף מעבד לוח וכרטיס מסך וזיכרון וכו... כול חודשיים שיוצא דגם יותר חדש!!!!

אז נכון לא עברו חודשיים אילה שנה וחודשיים אבל אין דבר בעולם כרגע שלא רץ כאן בהגדרות הכי גבוהות שיש!!!!!

וכן עוד חצי שנה... שנה אני ישדרג ל- 64 ביט וגם כרטיס מסך חדש ולוח חדש ועוד איזה 1024 עד אז זה מחשב על!!!

ואפשר לקבל לינק ל"מעורה" הזה??!!

אולי נלמד משהו שעוד לא ללמדי או ראיתי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eliaz_b

ממש אהבתי את החדר ובאמת מחשב איכותי (קנית אותו לפניי יותר משנה והוא עדיין אחד החזקים)

רק למה להרוס עם כזה מים? יש לה ביצועים של אוויר חזק,אולי קצת פחות.. אתה בOC למעבד? עם כן אז כמה ותתן חוות דעת על הYES MAX :yelclap:

קיבלתי פוסטר חדש ומגניב לפניי יומיים אז אני מסדר את החדר ומעלה עוד מעט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eliaz_b

אמן ירבו אנשים כמוך בארץ הזאת אחי אני מעריך אותך רק ביגלל התגובה שרשמתי שאתה עובד דיי קשה אחי על כל זה ובאמת מגיע לך אחי :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: מחזיק ממך אחי....

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה ... איזה עשיר ואיזה נעליים!!!!

הלוואי..מהפה שלכם לאוזן שלו למעלה!!!!

ההסבר הפשוט הוא שיש לי סדר עדיפויות שונה משל אנשים אחרים... שזה אומר שבזמן אנשים אחרים חוסכים כול גרוש שלהם לקנות דירה .. אני מוציא כול גרוש שאני מרוויח על כול גג'ט אפשרי!!!

קפיש!!!!!!

אני אוהב לפנק את עצמי בכול האלקטרוניקה החדישה וזהו!!

שום אבא אמא עשירים ושום נעליים!!!!!

ושוב הלוואי והיו... היה יותר קל בחיים!!!

לגבי המדפסת זה הדבר האחרון שמעניין אותי..אני רק מדפיס הצעות מחיר ללקוחות (בשחור) וזוהו..(אני ומוכר וכו...

לגבי המחשב???!!!! מי שאומר שזה מפרט גרוע פשוט טיפש!!!!

ולא מבין שיט מהחיים שלו!!!!!!

המחשב הזה גם כיום (ששוב קניתי את כול החלקים ליפני שנה וחודשיים... ביום הראשון שיצא המעבד הראשון של 3 גיגה הרץ עם באס 800 ו- HT ... והזמנה ביבוא אישי של הכרטיס מסך מ-A.T.I עצמם וגם את הספק כוח לא היה בכלל להשיג בארץ)הוא מחשב חזק ביותר!!!

שוב נכון שיש כבר מפרטים הרבה יותר חזקים...אבל איזה היגיון יש להחליף מעבד לוח וכרטיס מסך וזיכרון וכו... כול חודשיים שיוצא דגם יותר חדש!!!!

אז נכון לא עברו חודשיים אילה שנה וחודשיים  אבל אין דבר בעולם כרגע שלא רץ כאן בהגדרות הכי גבוהות שיש!!!!!

וכן עוד חצי שנה... שנה אני ישדרג ל- 64 ביט וגם כרטיס מסך חדש ולוח חדש ועוד איזה 1024 עד אז זה מחשב על!!!

ואפשר לקבל לינק ל"מעורה" הזה??!!

אולי נלמד משהו שעוד לא ללמדי או ראיתי !

ואללה אני בדיוק כמוך ! גם אני מעדיף לחסוך לכל מיני גאג'טים יקרים מאשר לבזבז על כל מיני שטויות... אני קורה לזה השקעה ! אחרי הכל כל החרא הזה נשאר הרבה יותר זמן מעוד בילוי באיזה מועדון שיוצא לך איזה 150 שקל מינימום ... בקרוב אני יראה את המחשב החדש שלי ואז תראו מזה !!! בטח תחשבו שאני הבן של זאב רוזנשטיין אבל שברתי חיסכון לחרא הזה... אני מחפש בנרות :P אם למישהו יש איזה לתרומה לכמה שעות באזור

רחובות אז תראו על מה אני מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eliaz_b

אמן ירבו אנשים כמוך בארץ הזאת אחי אני מעריך אותך רק ביגלל התגובה שרשמתי שאתה עובד דיי קשה אחי על כל זה ובאמת מגיע לך אחי :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: מחזיק ממך אחי....

ואתה קרעת את התחת בשביל מה שיש לך בחדר הא..?

ראינו אותך והשטויות שלך כבר.. אני עדיין לא מאמין שאתה בן 22 :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה קרעת את התחת בשביל מה שיש לך בחדר הא..?

ראינו אותך והשטויות שלך כבר.. אני עדיין לא מאמין שאתה בן 22 :screwy:

תגיד, מה יהיה איתך?

ככה אתה נטפל לכל מישהוא חדש שאתה מכיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...