למה זיכרונות 533 יגבילו אותי באובר עם E2180 ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה זיכרונות 533 יגבילו אותי באובר עם E2180 ?

navk2

Recommended Posts

הבנתי שבשביל OC טוב צריך זיכרונות 800, אם יש לי 533 ?

זה ישפיע בכלל ?

עם הלוח P31DS3L אני אוכל להגיע ל 2.8 ?

אפשר גם אולי לעשות קצת אובר לזיכרונות אבל כל הזיכרונות יהיו VALUE פשוטים, זה משנה ?

בקיצור מה שאני שואל זה האם יהיה אפקטיבי לקנות עוד ג'יגה , להחליף את הלוח ל- P31DS3L ולהחליף את המעבד ל E2180

בידיעה שאם אני לא עושה OC המעבד מגביל אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כותב לך את ההודעה בידיעה שכבר הבנת את נושא המחלקים בין המעבד לזיכרונות..

בכללי נמנעים מלעשות OC לזיכרונות כי זה סתם סיבוך ולא המטרה .. -- לא תרגיש הבדל אך הזיכרונות יגבילו אותך ומדוע ?

כמו שאתה כבר יודע 533 לחלק ל- 2 זה 266 משמע - ה OC הכי גבוהה שתוכל להגיע אליו יהיה ל- 2.66 GHZ כאשר לא יתבצע לזכרונות OC ..

ולכן תההיה מוגבל לעשות את ה=-OC ל- 2.66 במסגרת OC רק למעבד ותצטרך לעשות Oב לזיכרונות .

מבין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שעד 266 זה לא יהיה משנה אם יש לי 533 או 800 ?

ועד כמה את מעריך שיהיה בעיה לעלות עד משהו כמו 560~580 ? תזכור שהם VALUE פשוטים לגמרי.

ד"א, אני לא מבין את נושא המחלקים ואת היחס בין למעבד, אבל אני יודע שלכל מעבד יש מכפלה שונה והמהירות שלו זה הבאס

כפול המכפלה, E2180 המכפלה שלו היא 10 לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שעד 266 זה לא יהיה משנה אם יש לי 533 או 800 ?

ועד כמה את מעריך שיהיה בעיה לעלות עד משהו כמו 560~580 ? תזכור שהם זכרונות VALUE פשוטים לגמרי.

ד"א, אני לא מבין את נושא המחלקים ואת היחס בין זכרונות למעבד, אבל אני יודע שלכל מעבד יש מכפלה שונה והמהירות שלו זה הבאס

ד"א, אני לא מבין את נושא המחלקים ואת היחס בין זכרונות למעבד, אבל אני יודע שלכל מעבד יש מכפלה שונה והמהירות שלו זה הבאס

את הנושא הזה תקרא ותבין יותר לעומק ... אתה תבין אותו טוב יותר בעזרת התוכנה CPU-Z בלשוניות MEMORY - SPD ובעזרת ניסיון ..

בכל מקרה לא הבנת כל כך ..

כשמדובר ב- אז התדר האמיתי (האפקטיבי ) של 800 MHZ הוא 400 ולכן תוכל להעלות את המעבד עד לבאס 400 ולקבל מחלק של 1:1 .

כאשר מדובר על 533 אתה מחלק את התדר הזה ב- 2 ויוצא לך 266 מה שאומר שעל מנת לקבל מחלק של 1:1 תהיה מוגבל לבאס 266 כדי לקבל מחלק של 1:1 ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ?

לא הבנתי את כל הקטע המחלק 1:1 וזה... שאלתי שאלות לא מסובכות... ( ממה שניראה לי)

שאלתי אם היו לי 800 והתדר של המעבד הוא 2.66 יהיה הבדל אם יהיו לי 533 ?

והשאלה השני היא האם תיהיה לי בעיה בלהעלות את התדרים של הזיכרונות מ 533 ל 560, ואני יודע להתעסק עם הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ?

לא הבנתי את כל הקטע המחלק 1:1 וזה... שאלתי שאלות לא מסובכות... ( ממה שניראה לי)

שאלתי אם היו לי 800 והתדר של המעבד הוא 2.66 יהיה הבדל אם יהיו לי 533 ?

והשאלה השני היא האם תיהיה לי בעיה בלהעלות את התדרים של הזיכרונות מ 533 ל 560, ואני יודע להתעסק עם הביוס.

אני לא בטוח אם הבנת את נושא ה- OC השאלות שלך נראות כאילו מתחכמות למרות שאני עונה לך עליהן ..

זיכרונות 800 MHZ "יגבילו " אותך לתדר של 400 MHZ ל- FSB ללא OC לזיכרונות .

זיכרונות 533 MHZ יגבילו אותך לתדר של 266 MHZ ל- FSB ללא OC לזיכרונות .

מה שכתבתי לך זה כדי להגיע למחלקים של 1 זאת אומרת במילים פשוטות התאמה חופפת בין המעבד לזיכונות.

מובן יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...