למי חיבורי VIVO טובים יותר? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי חיבורי VIVO טובים יותר?

yonni

Recommended Posts

כן, אם GF אז כנראה שזה יהיה ...אבל פשוט שמעתי שחיבורי הווידאו בכרטיסי הGF פחות טובים מהחיבורים בRADEON, ורציתי לדעת כמה זה נכון ומשמעותי...גם בכרטיסים הזולים של ה-9000 וה-9200...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש סקירות שבדקו את זה או משהו כזה כי אני לא תקבל כאן כנראה תגובות על השוואה "ראש בראש" בין הכרטיסים.

חיפשתי וחיפשתי......כלום.

אני מניח שלא מתיחסים יותר מידי לאיכות חיבורי בכרטיסים שמראש לא מיועדים לשימוש מקצועי של דגימת ווידאו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרדאון יש חיבורי VIVO טובים יותר...

ATI מייצרת אותם בעצמה, לעומת זאת בכרטיסי לא משקיעים מחשבה לVIVO וקונים אותו מחברות שונות...

דוקא לפי מה שאני הבנתי השבבי עיבוד של הVIVO החל מהגיפורס4 מוטמעים בשבב של NVIDIA

חוץ מזה, אתה ראית את זה בעינים או שסתם שמעת שהפילטרים של הרדאונים יותר טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור TVOUT ל VIVO?!

אני קצת חודש בVIVO הזה בגלל שהוא נמצא על כרטיס של ואני לא יודע אם זה באמת פיצ'ר שATI הכניסה לסדרת ה9200

לעומת NVIDIA שמטמיעה VIVO בכל כרטיס שלה החל מ 4TI 4200 ומעלה, חוץ מזה אני שמתי TVOUT על 3ti 200 והכל הלך בסדר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוקא לפי מה שאני הבנתי השבבי עיבוד של הVIVO החל מהגיפורס4 מוטמעים בשבב של NVIDIA

חוץ מזה, אתה ראית את זה בעינים או שסתם שמעת שהפילטרים של הרדאונים יותר טובים?

ראיתי בעצמי, למעשה היה לי אחד מהסדרה הקודמת ALL-IN-WONDER וראיתי VIVO של 4 Ti 4600

ואין מה להשוות, בקשר לTVOUT יש לי R9000 ואין מה להשוות בכלל לGEFORCE 4 TI...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בעצמי, למעשה היה לי אחד מהסדרה הקודמת ALL-IN-WONDER וראיתי VIVO של 4 Ti 4600

ואין מה להשוות, בקשר לTVOUT יש לי R9000 ואין מה להשוות בכלל לGEFORCE 4 TI...

לא מדובר כאן בהשוואה בין הAIW של ATI מול הVIVO של NVIDIA

אלא מדובר בVIVO של ATI או מול VIVO של .

אתה לא יכול לקבוע עליונות של זה או אחר בגלל יציאה איכותית של TVOUT, יכול להיות שGIGABYTE בעצמם שמו את הVIVO שם כי אני לא שמעתי שבשבבי הRADEON 9200 יהיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד ל ATI,

nVidia, כמעט לא "נוגעת" בכרטיסים שיוצאים החוצה לחנויות, חברות הצד שלישי, כמו לידטק, מסי, גיננורד וכו' (עד ה GFFX), עשו את הרוב, שמו את הצ'יפים של הזיכרונות, PCB משלהם, וכמובן צ'יפ קידוד וידיאו "לטעמן האישי".

לגבי ה VIVO, בכרטיסי ה TI זהו פיצ'ר שרק חברת הצד השלישי "מכניסה" לכרטיסים שלה, והיא שמה את הצ'יפים המתאימים מה שהם לא יהיו.

לכן לא האיכות נקבעת לפי אלא לפי החברה.

לגבי איזה כרטיס יותר איכותי ביציאות ה שלו? זה תלוי בחברה במקרה של ג'יפות, ובמקרה של אטי כנראה זה קבוע

מניסיון אישי, ה של כרטיס הלידטק ( TI4200 64MB רגיל ) איכותיות, ומספקות אותי ביותר ( צרכי סרטים על ).

ככל שידוע לי, בגירסאות ה AGPX8, הוכנסו צ'יפי קידוד אחרים (פיליפס) בניגוד לקונטקס שיש לי עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר כאן בהשוואה בין הAIW של ATI מול הVIVO של NVIDIA

אלא מדובר בVIVO של ATI או מול VIVO של .

אתה לא יכול לקבוע עליונות של זה או אחר בגלל יציאה איכותית של TVOUT, יכול להיות שGIGABYTE בעצמם שמו את הVIVO שם כי אני לא שמעתי שבשבבי הRADEON 9200 יהיה .

זה אותו צ'יפ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...