לps2 שלי נשבר העיינית ויש עליו אחריות.אבל המוכר אמר שעל שבר אין אחריות.זה נכון? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לps2 שלי נשבר העיינית ויש עליו אחריות.אבל המוכר אמר שעל שבר אין אחריות.זה נכון?

N82

Recommended Posts

צריך לבדוק בתעודת האחריות איזה נזק האחריות מכסה. לרוב אם זה נזק פיזי שנגרם על ידי התרשלות בשימוש המוצר (הפלת אותו על הרצפה למשל) אז האחריות לא תכסה את זה. לרוב האחריות נתנת על ידי היצרן כדי להבטיח שהמכשיר שקנית לא פגום. במקרה של הxbox360 למשל התקלה היא בגלל תיכנון והרכבה לקויים ובגלל זה האחריות של מכסה את זה. אם פתחת או עשית שינויים בקונסולה היצרן יכול לסרב לתת לך אחריות כי יכול להיות שהנזק שנגרם לקונסולה היה באשמתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לבדוק בתעודת האחריות איזה נזק האחריות מכסה. לרוב אם זה נזק פיזי שנגרם על ידי התרשלות בשימוש המוצר (הפלת אותו על הרצפה למשל) אז האחריות לא תכסה את זה. לרוב האחריות נתנת על ידי היצרן כדי להבטיח שהמכשיר שקנית לא פגום. במקרה של הxbox360 למשל התקלה היא בגלל תיכנון והרכבה לקויים ובגלל זה האחריות של מכסה את זה. אם פתחת או עשית שינויים בקונסולה היצרן יכול לסרב לתת לך אחריות כי יכול להיות שהנזק שנגרם לקונסולה היה באשמתך.

זה תקף רק לשיווק רשמי

בארץ אין לך יבוא רשמי של 360 אז האחריות שונה בין חנות לחנות כי זה אחריות אפורה

בנוגע לPS2

יש 2 דברים

1-יבוא רשמי של ישפאר ואז יש אחריות ברורה וכתוב בחוברת מה התנאים

2-יבוא מקבילי או בשפת העם יבוא אפור

ואז כמו ב360 זה תלוי בחנות עצמה

בקשר לנפילה ושבירה בדרך כלל האחריות לא מכסה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הps2 נפל לי

אז אף אחד לא יכבד את אחריות כי הנזק שנגרם לקונסולה היה מחוץ לשליטת נותן האחריות. רק אם נותן האחריות מרח לך את הקונסולה במרגרינה במטרה שתפיל אותה הוא יהיה אחראי לנזק שנגרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...